1st 2011 GPUGrid Challange

Zaczęty przez Filu, 18 Grudzień 2010, 14:57

Filu

Dalej panowie, zapisujcie B@P do wyścigu. Nie ociągać się, ani nie tłumaczyć. Stawać do boju :attack:
Pozdrawiam :)


Troll81

nie z moją 8200 :( nie wyrobie deadline'u

Filu

#3
Szacun dla całego teamu B@P.

sesef

Cytat: Filu w 21 Grudzień 2010, 19:58
Szacun dla całego teamu B@P.

Niestety PNT stchórzył.

Nie wiem po co generujesz kolejną wojnę. Nie wiem zbytnio czym mamy liczyć, skoro u nas może z 2 osoby mają NV w tej chwili reszta przeszła na ATI.

Troll81


lolek

Kolega Filu o ile pamiętam jest zwijaczem  :) a że porywczy no cóż, połowa z nas jest taka, nie zależnie czy B@P czy PNT  XD

Filu

Cytat: lolek w 21 Grudzień 2010, 20:39
Kolega Filu o ile pamiętam jest zwijaczem  :) a że porywczy no cóż, połowa z nas jest taka, nie zależnie czy B@P czy PNT  XD
W tej chwili można stwierdzić, że jestem w większości zwijaczem, ale też od czasu do czasu biorę udział w projektach BOINC, dokładnie w czterech.

Cytat: Troll81 w 21 Grudzień 2010, 20:24
Kolega Filu jest porywczy :D
Czy ja wiem czy ja jestem porywczy. Raczej mam nie wyparzoną gębę (tudzież palce) XD

@Sesef Nie mam zamiaru prowokować kolejnej wojny, poprostu nie przemyślałem wpisu.

mimeq

Przesiadlem sie z 8800 GTS ktora byla za slaba do tego projektu na 5970 na ktorej nie da sie liczyc tego projektu ....  :wth:


Troll81

ale to przecia od dawna wiadomo.... że GPUgrid nie idzie na amd choćbyś ich błagał i nawet gotowego app podsyłał. Tak jak i to że F@H nie dołączy do platformy BOINC (nie bo nie i takie jest oficjalne stanowisko adminów)

andy101fah

Witamy serdecznie w pierwszym wspólnym turnieju. Jest nam tym bardziej miło, że jako największy Polski Team zechcieliście uczestniczyć w zaproponowanym przez nas współzawodnictwie. Zaproszenie zostało również wysłane do kolegów z PNT ale oni nie zechcieli brać udziału. (zostawmy to bez komentarza).

http://pl.boincstats.com/bam/challengeChat.php?chid=122

Tomasz R. Gwiazda

bo taki z nich National team...

Peciak

Czasami Panie Tomaszu liczymy co innego, czasami robimy inne rzeczy niż wyścigi a i terminy mamy bardzo zajęte
ale się dowiadujcie...

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Tomasz R. Gwiazda

wiem wiem, obecnie szkoda NV na GPUGrid jak mozna PG trzepac :)

mimeq

Niemam czym liczyc GPUGrid :(
Musze zainwestowac w jakas 460ke  ;)



Troll81


Szopler

Zrobili by wreszcie tę aplikację na ATI, no ale im bardziej zależy na promowaniu 8) zielonej mafii 8) niż na celach naukowych ;)

apohawk

Nie mam karty, żeby się przyłączyć. Cóż, powodzenia.
No good deed goes unpunished.

Troll81

na mojej nie wyrobię się w deadline :( jakby dali krótsze próbki.....

apohawk

W tym projekcie chyba chodzi o to, abyś kupił szybszą nvidię  XD
No good deed goes unpunished.

PDH

Cytat: Szopler w 07 Styczeń 2011, 18:21
Zrobili by wreszcie tę aplikację na ATI, no ale im bardziej zależy na promowaniu 8) zielonej mafii 8) niż na celach naukowych ;)

Witam

Aplikacja pod ATI już jest gotowa, jednak jej wydajność pozostawia wiele do życzenia. W ciągu kilku najbliższych tygodni ma zostać dopracowana.
Z tego co mi wiadomo aplikacja ma wykorzystywać biblioteki OpenMM tworzone przez Stanford m.in. na potrzeby swojego projektu Folding@Home.
DrugDiscoveryAtHome już wypuścił kilkakrotnie serie WU dla kart ATI OpenCL,rónież bazując na OpenMM. Jeszcze chwila może dwie i GPUGRID również wypuści WU dla czerwonych.
Ale póki co nie spodziewajmy się rewelacji.

Troll81

Witam mystique na forum i zapraszam do działu wizytówki. jak nam podasz swoje województwo to dopiszemy się do rankingu :D

andy101fah

#23
Dzięki serdeczne za udział w pierwszym turnieju zaproponowanym przez nas. Planujemy wstępnie co kwartał organizować wyścigi GPUGRID.  Do zobaczenia wkrótce.
Pozdrawiam.