Hackowanie!

Zaczęty przez gaciu, 20 Maj 2006, 11:02

gaciu

Widzę, że jakieś pacany zhackowały naszą stronę. Może za to zostanie skasowany ten post, ale ch.. im w d... .

Szerpa

Spier.......... dupki. !!!!!!!!!!

PrzPrz

Jeszcze na domiar złego sypią się polskie znaki... Pacany podmienili stronę kodową...  :x

Szerpa

No i poszla sie je..c cala strona glowna zrobili juz przekierowanie - f..k

Nietoperek

a tez mi cos nie pasowalo ze tak sie strona rozlazla na wszystkie strony ...;) - www.turklock.com czyzby jacys turcy ? :>

Szerpa

Jakies pomioty Binladena

Starszyna

Mali gówniarze, dzieci neostrady (z próbówki pewnie). ... głupi hakerzy-frajerzy.Jesteście P$&#^@*##e j@#!%&e.

qbaspl

Wiecie moze co te gnoje napisały na dole strony w tym swoim pogańskim języku? :evil:

kalium

Cytat: "Szerpa"No i poszla sie je..c cala strona glowna zrobili juz przekierowanie - f..k

Jak sobie zaraz po wczytaniu strony nacisne Esc, to strona glowna mnie sie nie przekieruje na to cos (http://killer.ki.funpic.org/hacked.html)

strona kodowa przestawiona na iso-8859-1

Przekierowanie jest po jakis 2-3 sekundach.

Ostatni news jest z 3 kwietnia ale nie pisze ktorego roku.


Wpis "reklamowy"
Hacked By NeTKaBuS || wWw.TuRKLoCK.CoM ||



Pzy okazji jest to moj pierwszy post tutaj, wiec Was ladnie witam i ciesze sie z porannego 6 milionowego punktu :)
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=9518714f264091061dde3f72dc99074b][/url]

Mchl

Już nad tym pracuję. Jeszcze nie ogarniam wszystkiego co namieszali, ale frontpage odblokowałem już.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nietoperek

z tego co widac odrazu to " SuperMchl" i brak jakichkolwiek wczesniejszych informacji na stronie glownej jak rowniez czegokolwiek innego wysylanego przez userow

Mchl

Wiecie co... Kij z tym, co te pacany zrobiły, widać taki sport, chociaż nie musieli kasować newsów, wystarczyło że naroblili bałaganu na stronie... Ale najbardziej mnie zdenerwowało (poddano autocenzurze), to co przed chwilą odkryłem. Myslałem że mam  w miarę aktualną (z 6 maja, ale  jednak) kopię abzy danych. Ale okazało się, że kopia jest niepełna:!:  :evil:  :!:  :evil:  :!:
Będę musiał pogadać z firmą hostingową, bo nie za to im płacę, żeby ich narzędzie robiło mi kopię połówki bazy danych!!!!

Z tego powodu stracimy niestety więcej newsów. Na szczęście forum chyba nie zostało ruszone. No i widzę, że będę miał trochę roboty z powstawianiem polskich znaków z powrotem na miejsca...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mchl

No dobra.
Ponaprawiałem, co się dało. Część newsów uda mi się pewnie odtworzyć z mojego archiwum kanału RSS. Część niestety przepadła, zapewne bezpowrotnie.
Skrpyt zabezpieczający stronę zaktualizowałem do najnowszej wersji, miejmy nadzieję, że to wystarczy na jakiś czas.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

ansuz

Dobra robota i szybciutko :) A tym cieciom kij w d*** !  8O
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

Mchl

Byłoby jeszcze szybciej, ae do domu wróciłem trochę przed północą.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

m2marek

Psu braty :evil: .
Na nieczszęście nie było mnie na przełomie tygodni i nie liczyłem (chociaż się nie zdenerwowałem)
Dzięki Wielki Mchl za szybką naprawę.

KrzychuP

Trochę się zdziwiłem, widząc w różnych miejscach informacje o włamie, bo wszystko wygląda ok.
Mchl - respect i to wielki dla Ciebie.
A temu g*******mu pomiotowi niech przepięcie w sieci zasilającej wyp*****li w kosmos cały sprzęt.

Juras23

a może teraz my zhakujemy tą ich nędzną stronkę??

Szerpa

no jakbysmy wszyscy udezyli to masakara :))

Mchl

Dzwoniłem już do Janka Sobieskiego. Powiedział, że zajmie się sprawą.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

gaciu

Hehe! Tylko to już Jan X Sobieski by musiał być.