Błędy w czasie przeliczania próbek

Zaczęty przez simonic, 26 Grudzień 2010, 21:26

simonic

w ostatnim czasie kilka próbek FAMOUS po około 60 latach nagle dostawał status "error while computing" :( Pierwszy taki błąd pojawił się na Celeron 2,53 więc byłem przekonany, że to jego wina ale okazuje się że z innych komputerów też pojawiają się takie problemy. Czy ktoś z Was spotkał się ostatnio z takimi problemami w climate?  Wiem że i tak punkty są przyznane za takie zadania ale i tak martwi mnie to bo nie mam stalego dostepu do niektorych komputerow i takie "niespodzianki" powodują że procesory stygna :)


tito

Notorycznie się to zdarza. I faktycznie masz rację, że powoduje to mnóstwo kłopotów.....ale niestety nic nie poradzisz. Ja jeśli juz liczę ten projekt to co 2-3 dni sprawdzam, czy się próbka nie zawiesiła, więcej zrobić się nie da.

simonic

Niestety niektóre moje liczydła nie wyrobią się za nic w świecie w deadline dla innych projektów. Ostatnio jeden nawet jedwie załapał się na termin z climate :) Ja tymczasowo wymyśliłem tak: ponieważ używam managera w wersji 5.xx.xx dla beznetowców, pobieram próbki na Coe 2 Quad co umożliwia pobranie 4 zadan. Nawet jeśli  jedno się wysypie to reszta pozostaje. Nie ma alternatywy żadnej dla tych komputerów, a nie mam czasu ciągle przy nich grzebac ...


tito

W climacie nawet jak zaraportujesz po deadlinie to i tak Ci zaliczy. Ja nawet na większości moich WU mam status "client detached" a po przeliczeniu i tak mi zalicza. A Twój sposób będzie OK.