BOINC@Poland

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Które pliki do projektów?  (Przeczytany 1866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eugen

• Początkujący
Które pliki do projektów?
« dnia: 24 Maj 2006, 12:57 »

Na komputerze w pracy zapisałem się do trzech projektów: BBC Climate Change Experiment, Einstein@home i uFluids. Trochę już policzyłem, ale obliczenia klimatu chciałbym dokończyć w domu, bo w pracy nie zdążę wysłać przed deadlinem. Które pliki powinienem skopiować, żeby móc przenieść projekt w aktualnym stopniu zaawansowania?

A przy okazji, czym się różni BBC CCE od Climateprediction.net?

AL

• Okrrrutny Newsman
  • Newsmani
  • Kalkulator
  • Crazy Pirat!!!
    • Moja strona domowa
Re: Które pliki do projektów?
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Maj 2006, 13:24 »

Cytat: "Eugen"
Na komputerze w pracy zapisałem się do trzech projektów: BBC Climate Change Experiment, Einstein@home i uFluids. Trochę już policzyłem, ale obliczenia klimatu chciałbym dokończyć w domu, bo w pracy nie zdążę wysłać przed deadlinem. Które pliki powinienem skopiować, żeby móc przenieść projekt w aktualnym stopniu zaawansowania?

Niestety przeniesienie plików Ci się nie uda. Trzeba skopiować cały katalog Boinc. Tylko najpierw przestań pobierać próbki z innych projektów, dolicz te które juz pobrałeś i na wszelki wypadek zrób kopię zapasową całego katalogu. Zła wiadomość to taka, że licząc climata wielkość katalog w którym znajduje się boinc może być znaczna ( kilkaset mega do 1-2giga ).

Właściwie to niczym, nawet ostatnio Climateprediction.net rozsyła jednostki od BBC CCE. Po prostu najpierw był Climateprediction.net, a potem telewizja BBC postanowiła coś zrobić pod swoim patronatem i stąd nowy projekt pod ichnią nazwą (BBC CCE).

Juras23

• Młodszy Liczydłowy
  • *
Re: Które pliki do projektów?
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Maj 2006, 16:56 »

Cytat: "Eugen"

Poczytaj wątek BBC w forum Climate.
Strony: [1]   Do góry

SMF spam blocked by CleanTalk