Sygnatura z WCG

Zaczęty przez Nawiedzony, 05 Styczeń 2011, 20:44

Nawiedzony

na stronce WCG jest zakładka "create widget" i można tam otrzymać wybraną sygnaturkę,
niestety ja nie znam się praktycznie wcale na tych "komputerowych językach"  XP a stronka generuje kod w postaci:

<iframe src="http://www.worldcommunitygrid.org/getDynamicImage.do?memberName=Nawiedzony&mnOn=true&stat=2&imageNum=2&rankOn=false&projectsOn=false&special=true" frameborder="0" name="di" scrolling="no" width="405px" height="145px"></iframe>

i nie wiem jako to ustrojstwo zmusić do działania  :wth: na forach (gdzie chyba się używa BBCode czy jakoś tak ale głowy nie daje ;) )

ktoś ma na to radę?

Troll81

mnie toto wygląda na html do umieszczania na forach

Można poprosić mchl by zezwolił na sygnaturki html ale to nie jest zbyt bezpieczne :(

Nawiedzony

nie no, tylko chciałem wiedzieć co to jest i czy da się normalnie takie coś umieścić - ale jak inne tego typu mogą byc groźne dla forum to nie ma sensu  ;)

apohawk

Jak masz swoją stronę, to możesz sobie to dokleić, ale większość for internetowych wyłącza możliwość dodawania html ze względów bezpieczeństwa. Jak byś odblokował dodawanie treści, etc. w html, to jutro byłoby to wylęgarnia wirusów.
No good deed goes unpunished.