Seriale - najciekawsze, nie ciekawe, ranking ankieta

Zaczęty przez Tomasz R. Gwiazda, 12 Styczeń 2011, 14:29

Najlepszy serial jaki oglądałeś ?

Ancient Aliens
1 (1.6%)
Breaking Bad
4 (6.6%)
Californication
8 (13.1%)
Dexter
7 (11.5%)
Dr House
16 (26.2%)
Event
0 (0%)
Falling Skies
0 (0%)
Fringe
1 (1.6%)
Game of Thrones
15 (24.6%)
Leverage
0 (0%)
Na wspólnej
0 (0%)
Rome
2 (3.3%)
Seriale naukowe
6 (9.8%)
Seriale przyrodnicze
1 (1.6%)
Spartacus: Gods of the Arena
4 (6.6%)
Stargate Atlantis
6 (9.8%)
Stargate SG1
15 (24.6%)
Stargate Universe
1 (1.6%)
Twin peaks
6 (9.8%)
Battlestar Galactica
7 (11.5%)
Heroes
2 (3.3%)
Star Trek
2 (3.3%)
Smalville
0 (0%)
Bones
0 (0%)
Lost
2 (3.3%)

Głosów w sumie: 61

Tomasz R. Gwiazda

hmm, szkoda ze w takiej formie bo by można pisać o każdym serialu w innym wątku, ale może się to przerobi?


Troll81

jak będzie wystarczająco duzo osób pisac w tym wątku.... dla kilkunastu pustów w ciągu roku nie warto tworzyc zbędnych bytów. Zobaczmy jak popularne będa niektóre hobby. Dla jednych zostanie wątek a dla innych w miare potrzeb wydzieli się dział.....

Tomasz R. Gwiazda

Californication 4 sezon wlasnie powrocil :)

tak samo V 2 sezon (juz 2 odcinki wyszly)


lolek

Ja czekam na nowe odcinki gwiezdnych wrót- wie ktoś kiedy się pojawią?

Co do poddziałów to jak będzie zainteresowanie to nie widzę problemu

Tomasz R. Gwiazda

z SGU jest taki problem ze byly juz plotki ze dokoncza sezon ale zakoncza serie.. zobaczymy co wyjdzie. Oby kontynuowali.
Niestety problemem wielu seriali jest to ze w US licza sie ratingi ogladalnosci i czesc fajnych seriali niestety ma slabe (nie zebym watpil w wyrafinowane gusta amerykanow..)

emik

Cytat: lolek w 12 Styczeń 2011, 16:36
Ja czekam na nowe odcinki gwiezdnych wrót- wie ktoś kiedy się pojawią?


według oficjalnej strony nowe odcinki mają się pojawić wiosną (według hatak.pl - kwiecień)


Tomasz R. Gwiazda

wkurzajaca maniere maja z tym wstrzymywaniem sezonu, takze clifhangery ect :)

Cyfron

oo - V 2 bym sobie obejrzał - podobało mi się to  ;D

Tomasz R. Gwiazda

podobno 2 odcinek mial tragicnza ogladalnosc... i zrozum tu tych amerykancow... jakies gowno lubia ogladac chyba :)

sciagacz

lubią mode na sukces :)

Janek

A ja ostatnio oglądam serial "Leverage" :D A Pierwszy sezon "V" był bardzo dobry, ale drugiego jeszcze nie widziałem bo czasu brakuje :(

Cyfron

"Leverage" jakoś mi nie podszedł - szybko zrezygnowałem z niego

emik

a mi Leverage się podoba, tak jak z innych "letnich seriali" Burn Notice i Eureka


Janek

A czy ktoś ogląda Fringe? Ja widziałem pierwszy sezon i mi się spodobał, ale drugi zupełnie mnie nie wciągnął i zrezygnowałem po odcinku nr 3. Warto wrócić do oglądania?

Tomasz R. Gwiazda

ja mam zamiar zaczac Fringe ogladac :)

z innych co moge polecic:
Lie to Me
Mentalist
Lost Girl (to nowe cos)
Supernatural
The Cape (to tez nowe)

oczywiscie:
Dexter
Californication

Cyfron

Mi się podobał pierwszy sezon "Better of Ted" - jak były napisy, to oglądałem, jak się skończyły napisy PL to porzuciłem  :shame:

Tomasz R. Gwiazda

CytatStacja CBS zamówiła przed chwilą TRZY kolejne sezony "The Big Bang Theory"! Oznacza to, że doczekamy się conajmniej siedmiu sezonów produkcji. Obecnie emitowana jest czwarta seria, która w czwartkowe wieczory notuje świetne wyniki oglądalności, a sam serial staje się powoli najbardziej rozpoznawanym sitcomem na całym świecie.

Niedawno informowaliśmy o problemach z kontraktami i podwyżkami dla aktorów. CBS stanęło na wysokości zadania, podniosło gaże aktorom, podpisało nowe kontrakty, a to otwarło drogę do zamówienia trzech kolejnych sezonów "The Big Bang Theory". Oznacza to, że serial emitowany będzie przynajmniej do końca sezonu 2013-2014.

Czad :) TBBT jest swietne :)

AiDec

#17

There`s only one way to become a champion - never lose.



Spartacus: Gods of the Arena.



AWESOME  :attack: Pierwsze dwa odcinki dostepne. Niestety jest to miniserial, ma miec tylko 6 odcinkow. Mimo wszystko zachecam - pierwsze dwa odcinki naprawde mocne :).

Trailery:
http://www.youtube.com/watch?v=KB_H3HyosCA
http://www.youtube.com/watch?v=Ou2TvLK9jzg

Oficjalna strona: http://www.starz.com/originals/spartacus



UWAGA: Tylko dla doroslych.


Uwaga od siebie: Z kazdym kolejnym odcinkiem coraz bardziej podoba mi sie gra Johna Hannah, z tego co czytalem to nie jestem odosobniony w opinii ze role Batiatusa gra nieprzecietnie :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

potwierdzam , zajebiaszcze :)

Dla tych co ogladali Spartacus: Blood and Sand tak jak i dla tych co nie ogladali :)
Trzyma poziom

Troll81

hm..... chyba traz będzie rzucic okiem :D

Tomasz R. Gwiazda

dla tych ktorym sie to podoba to polecam wczesniejsza produkcje HBO czyli

ROME (Rzym)


tez swietnie nakrecony oraz dobrzy aktorzy (teatralni) jak i filmowi Ray Stevenson np.

tomeh

U mnie pancerni i janosik tylko
Innych nie lubię raczej. choć ten z lat 80 mision imposible był niezły też.
To jest Temat - tematy z różnych dziecin życia

AiDec

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 31 Styczeń 2011, 12:37
(...) oraz dobrzy aktorzy (teatralni) jak i filmowi Ray Stevenson np.

No przyznaje, zagral kozacko. Zreszta wielu aktorow bylo naprawde swietnych, choc `drugi` Oktawian troche cienko wypadl.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Puma

Ja teraz oglądam Ancient Aliens-- jak ktoś lubi tą tematykę to polecam.

gregre

też oglądam Ancient Aliens ale narazie znalazłem jeden odcinek z lektorem "goście" reszta jak narazie z napisami...

emik



Puma

Taki Danikenowy serial a'la dokumentalny.

Tomasz R. Gwiazda

#27
oooo niemozliwe, wkoncu wyszlo to ? to mialo byc pod tytulem Chariots of Gods

jak cos: http://tvunderground.org.ru/index.php?show=season&sid=7012



Troll81

#28
zawsze możemy je piętnować :D

Cytatnie wchodźcie na stronę www.obejrzyjtenfilm.com

to nielegalna stronka i tak nie wolno robić. a fujfujfuj, Biedni producenci filmowi przez to nie mogą se kupić maybacha jak ojciec T.

AiDec

Raf ma racje.


A ja dziekuje za przypomnienie serialka, bo kiedys, dawno temu, jako milosnik Daenikena ogladnalem pilota/film, a pozniej zapomnialem o nim. Dzieki za przypomnienie :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

obejrzalem dzis tez chyba ostatni odcinek Spartacus "Gods of the Arena" albo mam nadzieje ze sie myle :)
ale dzialo sie sporo :)

Pantarhei

Pożyczyłem od kolegi album z pierwszym sezonem Miasteczka Twin Peaks. Nigdy wcześniej tego nie oglądałem.
Dziwaczne ale wciąga.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Tomasz R. Gwiazda

dziwaczne jak to u Lyncha :D

kotfryc

Cytat: Pantarhei w 03 Marzec 2011, 13:37
Pożyczyłem od kolegi album z pierwszym sezonem Miasteczka Twin Peaks. Nigdy wcześniej tego nie oglądałem.
Dziwaczne ale wciąga.

Moja kobieta się kiedyś tym zachwycała, także oglądałem razem z nią. B. fajne, ale miałem odczucie że jakby nieskończone  :(

phobos

Twin peaks to chyba najlepszy serial jaki widziałem.

Tomasz R. Gwiazda

ja go pamietam jeszcze z tv :)
a jakis rok czy dwa lata temu sobie go przypominalem


umnie na tapecie jest teraz "Fringe"  koncze 2 sezon  (oprocz tego co na bieżaco ogladam)

a czy ktos ogladal "Event" ?

Pantarhei

#36
Cytat: phobos w 03 Marzec 2011, 14:01
Twin peaks to chyba najlepszy serial jaki widziałem.
Tego, że to najlepszy serial jaki widziałem pewnie nie powiem (jak już obejrzę całość), ale zaskoczył mnie.
Spodziewałem się czegoś mrocznego, niepokojącego (jak w Zagubionej Autostradzie) i niby to jest, ale jego dziwaczność polega głownie na tym że: akcja dzieje się tam trochę jak w Dynastii lub innej Modzie na Sukces, jest momentami głupkowaty (zachwyty specjalnego agenta nad plackiem z wiśniami, kawą i drzewami; metody śledcze polegające na celowaniu kamieniami w butelkę; groteskowa rozpacz rodziców zamordowanej itp) i melodramatyczny. Może właśnie dlatego jestem ciekaw jak to się rozwinie.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

emik

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 03 Marzec 2011, 14:10
ja go pamietam jeszcze z tv :)
a jakis rok czy dwa lata temu sobie go przypominalem


umnie na tapecie jest teraz "Fringe"  koncze 2 sezon  (oprocz tego co na bieżaco ogladam)

a czy ktos ogladal "Event" ?

ja eventa oglądałem 2 odcinki i jest niezły - z dalszym oglądaniem czekam na zakończenia aktualnego sezonu - jak oglądać to raz a porządnie


3891mike

Stargate Universe mroczniejszy niż poprzednicy


drWarlock

Osobiście SU jakoś mi nie tak nie za bardzo....jako fan sgc trochę się rozczarowałem.
u mnie na tapecie sa:
NCIS
Castle
Mentalist
Supernatural
czasami CSI, Hawaii 5-0
i dobry kryminał Detroit 1-8-7,