Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Seriale - najciekawsze, nie ciekawe, ranking ankieta

Zaczęty przez Tomasz R. Gwiazda, 12 Styczeń 2011, 14:29

Najlepszy serial jaki oglądałeś ?

Ancient Aliens
1 (1.6%)
Breaking Bad
4 (6.6%)
Californication
8 (13.1%)
Dexter
7 (11.5%)
Dr House
16 (26.2%)
Event
0 (0%)
Falling Skies
0 (0%)
Fringe
1 (1.6%)
Game of Thrones
15 (24.6%)
Leverage
0 (0%)
Na wspólnej
0 (0%)
Rome
2 (3.3%)
Seriale naukowe
6 (9.8%)
Seriale przyrodnicze
1 (1.6%)
Spartacus: Gods of the Arena
4 (6.6%)
Stargate Atlantis
6 (9.8%)
Stargate SG1
15 (24.6%)
Stargate Universe
1 (1.6%)
Twin peaks
6 (9.8%)
Battlestar Galactica
7 (11.5%)
Heroes
2 (3.3%)
Star Trek
2 (3.3%)
Smalville
0 (0%)
Bones
0 (0%)
Lost
2 (3.3%)

Głosów w sumie: 61

phobos

Dosłownie pożeram ten serial, od paru dni po kilka odcinków dziennie. Ma niesamowity klimat

Tomasz R. Gwiazda

to fajnie ze sie podoba, ja z takimi pozycjami to na bierzaco bylem :) wiec teraz moge co najwyzej powspominac :)

z tych ktore rozpoczelem ogladac to serial HBO "Rodzina Borgiow" poki co 2 odcinki obejrzane.
Nie jest to co prawda Rzym czy Spartacus ale i tak fajne :)

emik

dziś właśnie skończyłem Borgiów - teraz pora na trzeci sezon "Siostry Jackie"



sknd

Cytat: phobos w 14 Sierpień 2011, 13:02
Dosłownie pożeram ten serial, od paru dni po kilka odcinków dziennie. Ma niesamowity klimat

degustujesz. pożeranie jest od kilkunastu dziennie wzwyż  XD

emik

Fajnie, że Siostra Jackie ma takie krótkie odcinki w jeden wieczór można zaliczyć cały sezon :)

teraz wreszcie naszła mnie ochota na siódmy sezon House


emik

Kalendarz premier serialowych na sezon 2011/2012:

http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/15394/KALENDARZ_PREMIER_SEZON_20112012/


mikus

O, fajnie, będzie 5. sezon Big Bang Theory :)

Tomasz R. Gwiazda

BBTH to oczywistosc ze bedzie kolejny sezon, bo jest to swietne :)

z tych co ogladalem i bede ogladac to czekam na :

Lost Girl
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów
Person of Interest  (nowosc)
Mentalista
Fringe: Na granicy światów
Nie z tego świata
Zakazane imperium
Terra Nova (nowosc)
Dexter
Wyposażony (mega beka jak dla mnie )

emik

ja czekam na:

Lost Girl
SW: Wojny Klonów
Glee
Revenage <- po 1-2 odcinkach przekonam się czy dalej oglądać
CSI - wszystkie trzy
Fringe
Terra Nova
Dexter
House
The Walking Dead
Homeland


Tomasz R. Gwiazda

a i jeszcze chyba Californication ma wrocic
Spartacus i Gra o Tron to chyba poczatek nowego roku

Arthusp

A mnie ostatnio wzięło na powrót do dzieciństwa: wczoraj wieczorem skończyłem trzeci odcinek Space: Above And Beyond.  :p_arr:

Troll81

To ja musiałbym chyba obejrzeć niebezpieczną zatokę :D

Tomasz R. Gwiazda

SAAB swietne bylo

Niebezpieczna zatoka tez :) pamietam wydre ktora w basenie sie kapala :)

Tomasz R. Gwiazda

"The Killing"

http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114628,10251418,Skandynawski_klimat__fabula_jak_z_Lyncha__Pierwsze.html

Tomasz R. Gwiazda

nowy sezon serialowy uważam za otwarty!!!  :boing:

The Big Bang Theory - powrot, w ich wlasnym niepowtarzalnym stylu
The Mentalist - swietny

i nowosc Person of Interest - zapowiadany hit sezonu, i chyba calkiem slusznie.

Arthusp

Rzeczywiście: The Big Bang Theory zarządziło w pierwszym odcinku.

Za to How I Met Your Mother: pierwszy odcinek nowej serii słabiutko, ale drugi był równie dobry, jak TBBT!

Dobra wróżba na nowe sezony!  :boing:

emik

ja sezon serialowy zacząłem od:

4 sezon Star Wars: The Clone Wars - pierwsze trzy epizody tego sezonu ukazują bitwę o Mon Calamari
Terra Nova - serial na który czekałem i po pierwszym odcinku jestem zadowolony w 100%


legis

Poszła 4 seria Fringe zapowiada się ciekawie

sknd

ja za namową kumpla wziąłem sie ostatnio za Weeds, nawet niezły

Tomasz R. Gwiazda

powrot Spartacusa z nowym aktorem. Wiekszosc ludzi narzeka na niego, ja go nie dostrzegam :P
Klimat serialu ten co byl, krew, sex - me gusta :)

nowy Touch - na razie 1 odcinek ogladalem, zapowiada sie ciekawie jak dla mnie troche w klimacie Numbers

Alcatraz - 4 odcinki pozarlem od razu i czekam na wiecej (od tworcow Lost)



Arthusp

Mnie ostatnio baaardzo pozytywnie zaskoczył Sherlock - serial.

http://www.filmweb.pl/serial/Sherlock-2010-528992

czach

#102
Ja ostatnio oglądam na AXN hiszpańskie: "Statek" i "Internat". :-)


http://goo.gl/Ieity (wikipedia)
http://www.filmweb.pl/serial/Internat-2007-433143

Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk
--
Marcin Trzaska /czach/

emik

Alcatraz czeka w kolejce

dziś na HBO zaczyna się Iluminacja - oglądał ktoś? bo nie wiem czy warto się wciągać


Tomasz R. Gwiazda

pierwsze slysze... daj znac czy warto :)

emik

opis:

CytatStworzony przez Mike'a White'a nowy serial HBO w Laurą Dern w roli pięknej Amy, kobiety, która próbuje odbudować swoje życie.

Amy (Laura Dern) pracuje w korporacji z branży kosmetycznej. Właśnie wróciła do biura po kilkumiesięcznej przerwie, którą spędziła w ośrodku odnowy na Hawajach. Pojechała tam, by poradzić sobie z załamaniem nerwowym spowodowanym zarówno frustracją w pracy, jak i nieudanym życiem osobistym. Kilka miesięcy na Hawajach pozwoliło jej wrócić do równowagi. Bogatsza o nowe doświadczenia i techniki, które poznała w ośrodku, Amy pragnie zmienić swoje życie – lepiej wykonywać pracę i zrozumieć swoich współpracowników, znaleźć płaszczyznę porozumienia z matką (Diane Ladd) oraz pomóc byłemu mężowy (Luke Wilson). Amy jest zdeterminowana, by nie zgubić się na nowo.

zobaczę pierwsze dwa odcinki dla Laury Dern i zdecyduję co dalej


Angelus

Tak z grubsza przejrzałem posty, zapoznałem się z ankietą no i pierwsze spostrzeżenia - brak Star Trek, Smalville, Bones, Przystanek Alaska czy nawet Lost w ankiecie wydaje się błędem, zwłaszcza gdy conajmniej 8 z niej pozycji wg mnie nie zasługuje na marnowanie czasu :) Całość ratuje Twin Peaks  :p_arr:
Z bieżących oglądam Mentalistę, Fringe, Housa, Spartacusa (choć pierwszy odcinek drugiego sezonu 2 razy wyłączałem z postanowieniem że więcej nie wrócę, dopiero pojawienie się Lucy dało mi odrobinę nadziei), Sherlock'a, Finder'a, Alcatraz, Californication, House of Lies (w ramach ciekawostki), troche Grimma choc nudzi się i jeszcze pare innych :) Niemniej Star Trek (aktualnie Voyager) zabiera mi więcej czasu niż wszystkie wymienione, pewnie dlatego że nie trzeba czekać tygodnia czy kilku na kolejny odcinek ;)
Rozczarowania ostatnich sezonów: Terra Nova, V, Falling Skies, Haven.
Nagrodę za dziwność w kwestii wciągania mimo wielu zarzutów dałbym Merlinowi :D Niby jest nudny, powolny i nienajlepszy a jednak oglądałem  :shame:
Ze staroci na uwagę (moją) zasługują: Robin of Sherwood, Xena i Hercules,  Czterej Pancerni, Stawka większa niż życie i pewnie kilna innych których na chwilę obecną nie mogę sobie przypomnieć  :wacko:

Edit: Jak chociażby Highlander  :whistle:

Tomasz R. Gwiazda

Angelus:  :p_arr:

http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/19019/Awake_nowy_zwiastun_serialu_w_stylu_Incepcji/

sknd

wziałem się ostatnio za "In treatment". Serial o psychoterapeucie i jego klientach. Każdy odcinek to jedna sesja terapeutyczna. Wessało mnie już  :p_arr:

Vega

mnie Touch wciągnęło, zwłaszcza jak pierwsze dwa odcinki dali "w kupie". Teraz trzeba czekać tydzień, ale warto :) A, no i wcześniej trafiłam na "Roswell" ba FOX. Zaczęłam od drugiego sezonu, bo nie wiedziałam o nim. Pamiętam, że jak to weszło do TV kilka lat temu to też oglądałam :)

Tomasz R. Gwiazda

"Touch" sa sprzeczne opinie o tym :) niektorzy mowia ze swietny niektorzy ze slaby.
Mnie pilot zaciekawil, nie mialem jeszcze szansy obejrzec dwoch laczonych odcinkow, ale jest on mojej liscie :)


no i jakby ktos nie wiedzial (bo wszedzie to reklamowali) powrocila "Gra o Tron"

migawron

Ja ostatnio wpadłem na "Misfits" - całkiem nieźle spędzony czas



emik



apohawk

Cytat: emik w 03 Kwiecień 2012, 15:52
Gra o Tron - mniam mniam :)
jak przeczytam, to może obejrzę (jak znajdę) XD
No good deed goes unpunished.

migawron

Cytat: apohawk w 03 Kwiecień 2012, 17:14
Cytat: emik w 03 Kwiecień 2012, 15:52
Gra o Tron - mniam mniam :)
jak przeczytam, to może obejrzę (jak znajdę) XD

dużo do czytania - jeden sezon to 1 tom, a tomów narazie wydano bodaj 6, a końca fabuły nie widać. Ale na plus muszę stwierdzić że w przypadku Gry o Tron nie widać różnicy jakościowej pomiędzy książką i serialem (więc wg mnie można spokojnie najpierw oglądać, a potem czytać)



czach

--
Marcin Trzaska /czach/

AiDec

Continuum - wyglada interesujaco.

Alphas ogladniete 5 odcinkow, na chwile obecna wciagnal mnie mocno. Co wazne, o ile pierwszy odc byl umiarkowanie dobry (IMHO), to kazdy kolejny jest znacznie lepszy, a to bardzo dobrze wrozy.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

Continuum - mam w planie ogladac
Alphas - 2 sezon niedlugo bedzie mial premiere
Touch - jeszcze w kolejnosci do obejrzenia jest

ogolnie teraz lipa...
Dexter przerwa, Mentalist przerwa, BBTH przerwa, Gra o Tron przerwa, Californication przerwa, House koniec,

Morys0856

Gra o Tron oglądam na bieżąco naprawdę super, Spartacusa na razie przerwałem ale czeka sobie grzecznie na chwilę motywacji. Szkoda, że w ankiecie nie ma Supernatural oraz Rodziny Borgiów też bardzo fajne seriale :)

Tomasz R. Gwiazda

o wlasnie

Spartacus - tez sie skonczyl, ale kreca ostatni sezon
Supernatural - tez przerwa

Borgias - ogladalem 1 sezon, podobal mi sie. do drugiego sie jeszcze nie zebralem