Druga zbiórka chętnych na zakup akcelerometru

Zaczęty przez Troll81, 16 Styczeń 2011, 14:06

Troll81

Ponieważ pojawiło się kilka osób zainteresowanych zakładam wątek dla zachowania przejrzystości zbiórki.

Meldować się, kto chce zakupić akcelerometr.

Tomasz R. Gwiazda

jaka byla cena? i czy Aleksander jesli dobrze pamietam, znowu sie poswieci i wszystko posklada w czynie spolecznym?

_Aleksander_

Czujnie odpowiem, że jak najbardziej mogę sprowadzić i zmontować kolejny transport.

Cena z tego co widzę nie uległa zmianie (mówię o zakupie zestawu 10 sztuk) i wynosi 367,12 EUR przeliczone na złotówki po kursie Paypala rozłożone na 10 chętnych. Jak się uzbiera grupka - mogę oczywiście pociągnąć temat!

Karol007

Pisałem w starym wątku, zanim ten zauważyłem:

W takim razie dla mnie (Katowice/Nowy Sącz) dwie sztuki, bo jedna będzie dla mnie a druga dla liczącego brata - "Mateusz007" (Kraków/Nowy Sącz).

Pozdrawiam!

mimeq



AL

#5
Widzę spore szanse na powodzenie kolejnej zbiórki bo już na wstępie mamy chętnych na 4 sztuki:
1.Karol007
2.Mateusz007
3.kret
4.mimeq
No i jeszcze być może Tomasz R. Gwiazda się skusi.
Może by tak napisać o tej zbiórce newsa na stronie głównej? Poinformować o zbiórce i o sukcesie poprzedniej zbiórki - z podaniem linków do tematu na forum oczywiście?

TERVEPERKELE

Zgłaszam zapotrzebowanie na 2 sztuki.
Może ktoś przypomnieć, komu, jak i do kiedy trzeba wpłacić!

Karol007

Cytat: AL w 16 Styczeń 2011, 17:50
Może by tak napisać o tej zbiórce newsa na stronie głównej? Poinformować o zbiórce i o sukcesie poprzedniej zbiórki - z podaniem linków do tematu na forum oczywiście?

Ja jestem za. Bo może ktoś by chciał, a na forum rzadko zagląda, tak jak ja, który od wakacji się rozglądałem za tym, a wątek na forum przespałem:)

AL

#8
Zatem w ciągu nawet niecałej doby mamy już chętnych na 6szt., nie wliczając w to jeszcze jednego kolegi (Tomasz R. Gwiazda):
1.Karol007       1.szt.
2.Mateusz007  1.szt.
3.kret             1.szt.
4.mimeq          1.szt.
5.GONZO         2szt.

Na tą chwilę do pełni szczęścia brakuje chętnych na 4 sztuki.

_Aleksander_

Mnie do zakupu akcelerometru nie liczcie tym razem, tzn. zorganizuje zakup i logistykę, ale nie mam zapotrzebowania na kolejną sztukę na własny użytek  :book:

AL

#10
Cytat: _Aleksander_ w 16 Styczeń 2011, 19:00
Mnie do zakupu akcelerometru nie liczcie tym razem, tzn. zorganizuje zakup i logistykę, ale nie mam zapotrzebowania na kolejną sztukę na własny użytek  :book:

O kurka wodna teraz zauważyłem, że nie o ciebie mi chodziło:

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 16 Styczeń 2011, 15:18
jaka byla cena? i czy Aleksander jesli dobrze pamietam, znowu sie poswieci i wszystko posklada w czynie spolecznym?

Zaraz poprawię swoje posty. Sorki za zamieszanie.

Jeszcze informacja dla nie zorientowanych. Cena w poprzedniej zbiórce łącznie z wysyłką wyniosła 157.50 zł. Wiadomo, że w obecnej zbiórce cena może ulec nie wielkiej zmianie za względu na kurs euro do złotówki, więc powyższą cenę z poprzedniej zbiórki należy traktować jako orientacyjną!
Przy okazji domyślam się, że każdy z dotychczasowych zdeklarowanych jest chętny na złożony już akcelerometr (tzw. zlutować przed wysyłką).

Karol007

Cytat: AL w 16 Styczeń 2011, 20:17
Jeszcze informacja dla nie zorientowanych. Cena w poprzedniej zbiórce łącznie z wysyłką wyniosła 157.50 zł. Wiadomo, że w obecnej zbiórce cena może ulec nie wielkiej zmianie za względu na kurs euro do złotówki, więc powyższą cenę z poprzedniej zbiórki należy traktować jako orientacyjną!
Przy okazji domyślam się, że każdy z dotychczasowych zdeklarowanych jest chętny na złożony już akcelerometr (tzw. zlutować przed wysyłką).

Z tego co liczyłem, to euro teraz nieco tańsze jest, więc wyjdzie znacznie korzystniej:) Ale gdzie i do kiedy kasę przelewać?

Tak, dla mnie od razu lutować obydwie sztuki (brat ode mnie odbierze), bo pod ręką lutownicy nie mam.

AL

Cytat: Karol007 w 16 Styczeń 2011, 20:40
Z tego co liczyłem, to euro teraz nieco tańsze jest, więc wyjdzie znacznie korzystniej:) Ale gdzie i do kiedy kasę przelewać?

Wpierw musimy znaleźć min. 10 chętnych - inaczej ze względu na wysoką cenę zakupu mniejszej ilości akcelerometrów akcja nie dojdzie do skutku. Gdy będzie odpowiednia ilość chętnych - zainteresowani zostaną poinformowani co, jak, gdzie i kiedy po przez prywatną wiadomość.

Troll81


tito

Irytujecie mnie  :( poczekajcie 4 miesiace, jak wroce to chce 3 sztuki kupic - teraz nie mam szans.

Cyfron

a po co do SKB@P? jeden jest i myślę, że nie ma po co więcej kupować, zwłaszcza, że tylko jeden komp chodzi, a kupowanie czujników i wsadzanie je w jedno miejsce jednak jest trochę nie w porządku, bo teraz tylko punkty by były uzasadnieniem, a myślę, że nie ma co "cudować"

Troll81

Tito kup teraz i najwyżej odbierzesz je w domu po powrocie :D

kret


kret

jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy..

w piątek lecę na konferencję do San Antonio..potrwa to ok 6 dni, więc jeśli uda się zorganizować to mógłbym przywieźć sprzęt, zaoszczędzając koszty przesyłki i czas..pytanie czy tam będzie taki sklep albo czy będzie można zamówić to do hotelu i zdążą przysłać

ps sorki za double post..myślałem, że scala.. :(

Troll81


kret

eh..myślałem, że się jakoś przydadzą te wojaże dla teamu..

Tomasz R. Gwiazda

jakbys mial czujnik to bys odczyt w innym miejscu zrobil :D

kret

buhahaha :D a w teksasie to miałoby pewnie co mierzyć  ;D

tito

Cytat: Troll81 w 17 Styczeń 2011, 09:43
Tito kup teraz i najwyżej odbierzesz je w domu po powrocie :D
nie mogę - kasy chwilowo brak, dopiero po kontrakcie będę miał trochę nadprogramowej

Troll81


tito

1) ze statku?
2) finanse to i teraz by pozwoliły, ale tandem finanse + żona już nie

A jak wrócę to i kasa za piratów powinna być ( zapowiada się jedno przejście przez Adeńską i już 3 akcelerometry będą. No ale jak wrócę to i tak pewnie jakaś zbiórka będzie, a jak nie to kupię może jakiegoś quada na miejsce pentium 5300. I tyle.

Troll81

Może ktos z forum cię skredytuje? oddasz po powrocie  %)

TERVEPERKELE


Troll81


Troll81

Cytat: AL w 16 Styczeń 2011, 18:38
Zatem w ciągu nawet niecałej doby mamy już chętnych na 6szt., nie wliczając w to jeszcze jednego kolegi (Tomasz R. Gwiazda):
1.Karol007       1.szt.
2.Mateusz007  1.szt.
3.kret             1.szt.
4.mimeq          1.szt.
5.GONZO         2szt.

Na tą chwilę do pełni szczęścia brakuje chętnych na 4 sztuki.


not o może ktoś jeszcze się znajdzie?

Tobas

OK Dopiszcie mnie. Co mi tam.. Mam gdzie podpiąć ;-)

Troll81

Zatem w ciągu nawet niecałej doby mamy już chętnych na 6szt., nie wliczając w to jeszcze jednego kolegi (Tomasz R. Gwiazda):
1.Karol007       1.szt.
2.Mateusz007  1.szt.
3.kret             1.szt.
4.mimeq          1.szt.
5.GONZO         2szt.
6.Tobas          1szt.

razem już 7 nie wliczając TRG

brakuje jeszcze 3. Tomku decydujesz się?


AXm77

Czy ja dobrze liczę? Płacicie za "trzęsisława" w kawałkach  $50.00?

_Aleksander_

Tak mniej więcej wychodzi sztuka, licząc po kursie z wczoraj 1 EUR = 1.36842 USD.
Wspomniane wcześniej 10 sztuk kosztuje 367.12 EUR = 502.312 USD podzielone na 10 osób daje około 50 USD.

AXm77

QCN sprzedaje gotowe za $49.00.
Ja szykuję paczkę z częściami do Cyfrona.. ::)

_Aleksander_

QCN sprzedaje akcelerometry po $49 dla osób mieszkających na terenie USA.
Przy wypełnianiu formularza "Shipping Information" jest informacja "QCN currently only ships inside the US".

Teraz jeżeli masz takie rewelacyjne wieści dla czytelników forum, podaj może metodę na sprowadzenie ich do Polski takiej cenie...
Doprecyzowując, w zakupie który organizowałem ostatnio sam zlutowałem wszystkim zestawy i nabywcy dostali je jako "gotowe".

lolek

Kolega AXm77 siedzi w stanach i będzie wysyłał paczkę do polski więc mógłby do niej dorzucić akcelerometry. Przynajmniej tak to zrozumiałem.

_Aleksander_

A jak przyjdzie dopłacić cło i VAT od sprowadzonego na teren UE towaru, to pokryje ten koszt?

Szopler