Druga zbiórka chętnych na zakup akcelerometru

Zaczęty przez Troll81, 16 Styczeń 2011, 14:06

Troll81

#80
a skok RACu nieuniknionym jest :D

[img]http://boincstats.com/charts/chart_uk_qcnalpha_compare_credits_teams_16;17;29;66;168.gif[/img]

[img]http://pl.boincstats.com/charts/chart_pl_qcnalpha_object_month_teams_17.gif[/img]

_Aleksander_

Otrzymałem odpowiedzi na mój PM od wszystkich chętnych do zakupu akcelerometru w tej turze.
W poniedziałek rano dokonam zakupu i dam znać w tym wątku o postępach.

Troll81


kret

 :arrr: :arrr: :arrr:
czekam z niecierpliwością

_Aleksander_

Zamówienie złożone i opłacone.
Kwotę 367,12 EUR przeliczono po kursie 1 PLN = 0,250715 EUR, co dało 1464,29 PLN.
Czyli na pojedynczy egzemplarz przypada 1464,29 / 10 = 146,43PLN

Jak paczka dojdzie dam znać w tym wątku o dalszych postępach.

kret

Aleksandrze, koszty już znane, więc może już płaćmy?

_Aleksander_

Tak, można przelewać. Numer konta już podałem w PM.

Pilman

A na kuriera czy też pocztę ile liczyć?  :-[

_Aleksander_

Wysyłka poczta 10PLN. Nieważne czy 1 czy 2 sztuki - wejdą spokojnie do koperty bąbelkowej.

kret

Cytat: _Aleksander_ w 08 Luty 2011, 10:04
Tak, można przelewać. Numer konta już podałem w PM.
poleciało :-[

Karol007

Cytat: kret w 08 Luty 2011, 18:39
Cytat: _Aleksander_ w 08 Luty 2011, 10:04
Tak, można przelewać. Numer konta już podałem w PM.
poleciało :-[

I ode mnie stado złotówek również odleciało :)

kret

to kiedy się możemy spodziewać przesyłki? ;)

_Aleksander_

Myślę, że kurier powinien zawitać u mnie jutro, a wtedy w piątek zlutuję  i wyślę. Póki co czekam na paczkę...

kret

no tak, nie wiem czemu zapomniałem, że do wysłania paczek najpierw trzeba przesyłkę otrzymać..lol..chyba powinienem odpocząć..

_Aleksander_

Paczka dotarła, są wszystkie elementy  :attack:
Jutro od rana zacznę składać zestawy i może uda się wszystkie złożyć, zapakować i wysłać.

Jeżeli chodzi o płatności, to otrzymałem już przelewy od: Paudys, Kret, KAROL007, mimeq, GONZO.


mimeq



Pilman


_Aleksander_

Zlutowane, sprawdzone i wysłane.
Jak dostaniecie przesyłki potwierdźcie, że wszystko jest ok.

Troll81


gigi2000


kret

z wątku wynika, ze zapłacili:


  • Paudys
  • Kret
  • KAROL007
  • mimeq
  • GONZO
  • Pilman
  • gigi2000

brakuje więc jeszcze 3 (2 jeśli GONZO wziął dwie sztuki)

czekamy więc jeszcze na płatność od:

  • Mateusz007
  • Tobas
  • Kret_polny

Panowie, nie każcie Aleksandrowi czekać!
:attack: :attack: :attack:

_Aleksander_

Spokojnie, bez stresu....zapłacono już za 9 sztuk, czekam na jeszcze jedną wpłatę, ale jest weekend więc przelew i tak nie przyjdzie w tym tygodniu.
Grupa zainteresowanych zakupem spisała się medalowo, był szybki odzew, a teraz wszystko w rekach Poczty Polskiej...

kret

no w sumie co do tej sprawności się zgodzę, godna pochwały :)

a Tobie Aleksandrze się należy  :parrrty:

mimeq

Dokladnie tak ->  :parrrty: dla _Aleksander_
Bo juz drugi (?) raz wszystko sam ogarnia  :respect:


Tomasz R. Gwiazda

dac mu range starszy akcelerometrowy :)

kret


Karol007

Cytat: mimeq w 11 Luty 2011, 23:08
Dokladnie tak ->  :parrrty: dla _Aleksander_
Bo juz drugi (?) raz wszystko sam ogarnia  :respect:

Czuję się winny całemu zamiesaniu, bo to wszystko przez moje niewinne pytanie: "Da się jeszcze załatwić jakiś akcelerometr?"  %)

_Aleksander_ zasłużył na wielkie podziękowania :respect: :parrrty:

Myślę, że Poczta Polska powinna z tej okazji pracować w weekend, żeby jak najszybciej paczki dotarły:) Ciekawe kto pierwszy dostanie XD

Troll81


Cyfron

niech te dojdą, te odpalą, to się ten wątek zamknie a kolejna zbiórka to kolejny wątek - za wielki śmietnik by był...

Karol007

Cytat: _Aleksander_ w 11 Luty 2011, 22:50
Grupa zainteresowanych zakupem spisała się medalowo, był szybki odzew, a teraz wszystko w rekach Poczty Polskiej...

I poczta też się spisała, ja odebrałem dziś zaraz po godz. 12 paczuszkę i już się trzęsie ładnie:)

Pytanie czy QCN live muszę mieć cały czas włączone?

Troll81

Nie wystarczy że masz BOINC włączone i zapisany jesteś do projektu :D

Karol007

Super:) Pierwszy wykres jest jakąś wypadkową ze znaczącymi odczytami? Jak to interpretować? I w jakich jednostkach jsą skale? - na dole widzę m/s/s.

Przykleiłem bestię - Trzęsisława - na taśmie dwustronnej do podłogi w rogu za łóżkiem (najbardziej stabilna okolica mojej podłogi - najmniej śmieci - z niesamowicie łatwym dostępem) z fragmentem kabla, co by stabilniej było i teraz czekam na koniec sesji poprawkowej albo juwenalia w akademiku :-D

Szopler


kret

do mnie jeszcze nie dotarło..może dziś? :)

mimeq

Cytat: kret w 16 Luty 2011, 06:48
do mnie jeszcze nie dotarło..może dziś? :)

Tez mam taka nadzieje  ;D


Pilman

Ja się wczoraj podłączyłem. Trzęsie i liczy ;D. I oto chodziło :attack:

Karol007

Ja się podłączyłem dawno, liczy, trzęsie ale punktów jeszcze nie mam (niby coś tam w oczekujących jest (1, coś tylko). Na mapie natomiast, nie wiem dlaczego, nie zmieniło mi lokalizacji z domyślnej - serwerów, na moją ustawioną ;) Różnica to kilka kilometrów %)

Troll81

#117
http://boincstats.com/charts/chart_uk_qcnalpha_compare_credits_teams_16;17;29;66;168.gif

ciekawe kiedy zauwazymy wzrost :D

gigi2000

Potwierdzam - do mnie też już doszło. Dziękuję bardzo za złożenie i świetnie zorganizowaną akcję :)

mimeq

U mnie dalej echo...  _Aleksander_ daj namiar jak to wyglada (pczaka czy list i jakiej wielkosci) to jak jutro nie bedzie przejde sie na poczte. Odkad pamietam u mnie zawsze byl z tym problem  :wth: kilka uznanych reklamacji na poczcie ....