Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

[Pomysł] wniosek nr 3

Zaczęty przez Juras23, 30 Maj 2006, 18:06

Juras23

Czy jest możliwe aby zrobić guziczek: Zaznacz jako nieprzeczytane posty z dziś lub z x dni wstecz.

To po to abym wiedział które wątki dziś były poruszane w momencie gdy wysypało mi przeglądarkę i nie wiem co kto pisał bo oczywiście wszystko mam zaznaczone jako przeczytane przy ponownym wejściu.

Czy się da ??

Mchl

Pomysł niezły.
Czy się da? Być może... Przejżę, co się pojawiło ciekawego w modach do phpBB.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

A czy zasadnym jest i czy w ogóle to można ? Przenieść z MENU po prawej z zakładki GŁÓWNE do zakładki BOINC link PLIKI. Pierwsze gdzie zerknąłem po zainstalowaniu nowego systemu do zaciągnięcia nowego klienta to był właśnie ten topik: BOINC - wydaje mi się więc że tam powinny być PLIKI.

tak mi się wydaje ;)

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PMG


Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

marcin20_21

To dobry pomysł.
url=http://www.puzzlepirates.com/register/welcome.wm?from=r490404][/url]

Duster

A pliki jak siedziały tak siedzą w głównym menu...  :wink:

Mchl

Odkrywasz Duster tajemnicę poliszynela na tym forum. Admina trzeba nękać :twisted:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Duster

Cytat: "Mchl"Admina trzeba nękać :twisted:
Z miłą chęcią  :twisted:

A tak poważnie to widzę kilka rzeczy które można by usprawnić, ale to już może jutro o tym, bo sie jak na jeden dzień za bardzo zaangażowałem w B@P, będąc jeszcze całym swoim jestestwem w Poland BOINC Team  :D  :wink:

Juras23

nękać - kapitana 8O  - przecież pod kilem każe przeciągnąć !! heh - no chyba że nękać go rrumem  :D