[Pomysł] BOINCopedia

Zaczęty przez Mchl, 04 Czerwiec 2006, 02:45

Mchl

Jest możliwość uruchmiania na stronie modułu pełniącego funkcję encyklopedii (hasła z definicjami pogrupowane alfabetycznie).
Myślę, że przydałoby się powstawiać tam hasła typu RAC, scheduler, czy Matt Lebofsky ;)


Czy jest ktoś chętny do pobawienia się tym? Oczywiście przy pomocy mojej i innych liczydłowych na forum.

Ewentulanie możemy zrobić tak, że będziecie a forum wstawiać swoje propozycje haseł, a ja będę je wrzucał do encyklopedii.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

myszuniaaa

Mam takie pytanie... jak to jest mozliwe zeby ktos napisal np. do mnie na gg i nie wyswietlil sie jego numer i po okolo 5 sekundach kasowala sie rozmowa i nie mozna bylo tego skopiowac takjakby prawy przycisk myszki nie dzialal... i zeby ta osoba wiedziala co sie z kim pisze kogo sie ma na gg itd...?? bardzo prosze o szybka odpowiedz bo to bardzo wazne...

Bober

:?:  :?:  :?:  :?:  :?:

kempler

@myszuniaaa -pozostawię to bez komentarza.

Co do pomysłu to całkiem ciekawy. Część haseł można by już dać FAQ.A resztę można by tu pisać/proponować/poprawiać/zatwierdzać i zrobić ten temat jako przyklejony. Proponuje też dawać hasło "dziwne", potoczne itp. nie tylko takie encyklopedyczne, coś w stylu beznetowce opisane w FAQ :)
Podejrzewam że będzie tego sporo :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

#4
Cytat: myszuniaaaMam takie pytanie... jak to jest mozliwe zeby ktos napisal np. do mnie na gg i nie wyswietlil sie jego numer i po okolo 5 sekundach kasowala sie rozmowa i nie mozna bylo tego skopiowac takjakby prawy przycisk myszki nie dzialal... i zeby ta osoba wiedziala co sie z kim pisze kogo sie ma na gg itd...?? bardzo prosze o szybka odpowiedz bo to bardzo wazne...

W kwestiach związanych z bezpieczeństwem w internecie polecam http://komputery.katalogi.pl a zwłaszcza jego dział http://komputery.katalogi.pl/Bezpiecze%C5%84stwo_w_sieci-f12.html

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Może wznowić temat??