Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

100 000 [Stutysięcznicy]

Zaczęty przez Juras23, 09 Czerwiec 2006, 17:18

Lagu

Eeee tam pogadaj, jak nie ma stresu, to nie ma zabawy :P

Troll81

Tylko dyscyplinarka z wpisem w papiery?? nie dziękuję, postoję. Zresztą to takie trochę nie fair, w ten sposób wszak twoja firma zbuli za ekstra prąd.

Lagu

#242
Praca idzie tylko wtedy kiedy kompy działają, a nikt nie pracuje, więc ok 0,5 - 1h na dobę. Więc dużo więcej prądu nie naciągną. No i praca idzie tylko na część rdzeni (2-3), bo na 4 mają za wysoką temepraturę...

Cytat: Troll81 w 30 Wrzesień 2008, 11:14
[...]Zresztą to takie trochę nie fair, w ten sposób wszak twoja firma zbuli za ekstra prąd.

żeby nie było, że oszukuję... byłem, było marudzenie, ale ok :/
na warunkach jak wyżej.

Mam nadzieję, że sam się tym nie zainteresuje za bardzo i mnie nie wygryzie :P

Troll81

checkpoint 100k zaliczony po raz 3 :D

Lagu


emik

jak inni się chwalą to ja też :P

podążam w stronę 4x100k ;D


Lagu

No to 100k w seti zaliczone :P
Teraz trzeba pędzić po sumaryczne 4x100k we wszystkich projektach :)

Pigu

jak to jest, że tu masz 100k http://boinc.setiatwork.com/team/stats.cgi?teamid=30228&userid=28031 a w sygnaturce jeszcze daleko? aż tak rzadko się ona aktualizuje? boincstatowska sygnatura ma upa raz na dobę

btw grratki, taraz 100k w eni?

Lagu

Cytat: Pigu w 23 Październik 2008, 11:02
jak to jest, że tu masz 100k http://boinc.setiatwork.com/team/stats.cgi?teamid=30228&userid=28031 a w sygnaturce jeszcze daleko? aż tak rzadko się ona aktualizuje? boincstatowska sygnatura ma upa raz na dobę
To są dane sprzed 2-3 dni na boincstats. Czasami po kilka dni nie są aktualizowane, a potem wypełniają tymi samymi danymi przez te dni w których stat brakowało. Dlatego można mieć całkiem niezłe skoki dobowe z przyrostami jak się po kilku dniach zaległości nazbiera :P

Cytat: Pigu w 23 Październik 2008, 11:02
btw grratki, taraz 100k w eni?
No nie wiem, eni słabo karmi :P

emik

no to ładnie tylko pozazdrościć :)


Troll81

100k we FreeHAL :D alez on słodziutko karmi XD

Lagu

4x100k :P
Niedługo kolejny prób 500k się minie :)

Troll81


Lagu


ka_ga

ja mam dopiero pierwszą setkę ale też się cieszę  :) chociaż gdyby nie milkyway do jeszcze bym sobie poczekał kilka tygodni ;p

KrzychuP

Niezauważony przemknąłem koło 3x 100k

(ech, gdyby GPUgrid u mnie w pracy chciał chodzić...)

Szopler

Jak rano wstanę to będzie 2x100k total :).

Lagu

To chyba późno wstajesz :P

Gratulecje i śmigaj dalej :)

Lagu


Troll81

gratz :D beczkę rrrrrumu dla kamrata

patyczak

No i jednak 100k w 3x+1 udało się zdobyć, a jeszcze kilka jednostek czeka w buforze  :)
Skeczu z papugą nie będzie



Troll81

a ja się doprosić nie mogę by dociułać do 10k :(

stasieks

Minęło dużo czasu ale w końcu melduję się na tym przyczółku.

:parrrty:

KrzychuP

Grrrratulacje kamrrrracie!!!!  :arrr:
:parrrty:

Pigu


Troll81

A ja koniec końców do 20k dobiłem w 3x+1 ale do 25 to juz chyba nie ra dady :(

KrzychuP

pomyliły ci się wątki  :P

michaou

a ja też w końcu mam 100 000
łącznie ze wszystkich projektów jak widać.

I to jest moment na wspomnienia.
Jak zaczalem liczyc... bedac na uczelni zobaczylem wygaszacz ekranu  klasycznego SETI.... i sie zaczelo.
Poszukalem informacji w sieci, i sie wciagnalem.
Kiedy to bylo? Chyba okolo 2001 roku, a moze wczesniej... pamiec w tym temacie juz szwankuje.  Liczylem najpierw na Celeronie 366 ;)  Niedlugo potem wymieniłem go na Celerona 2,2Ghz.
A potem... pojawiała się platforma Boinc , na poczatku tylko Seti, ale ja wciaz bylem w klasycznym i to byla w zasadzie koncowka w moim wykonaniu. Pamieta nawet grupe do ktorej nalezalem, tu jest forum.  : http://free4web.pl/3/1,31129,30940,Threads.html;jsessionid=11F941C90FAF68AAEB37D5C95CE936A3
Grupa miala bardzo ciekawie zrobiona strone, obecnie raczej jest niedostepna.

Kilka miesiecy bylem bez dostepu do siecie w miejscu zamieszkania. Pojawaialy sie kolejne projekty.
Zaintersował mnie climateprediction.  Wtedy probka liczyla sie ponad 3000 godzin i byla podatna na bledy, zawiechy. Chyba od poczatku do konca udalo mi sie przeliczyc jedna lub nie wiecej niz dwie. Pozostale... no coz, manager zakanczal z powodu roznych bledow.
Probowalem zalaczac obliczenia na kilku komputerach. Ale zawsze spotykalem sie z oporem (ah, te ukrywanie klienta liczacego ;)
przed 2005 zakonczylem przygode.
a w 2007 znow na jakis czas powrocilem i dolaczylem do was. A potem znow byla przerwa. Az do pazdziernika 2008 kiedy to dorobilem sie maszyny z prawdziwego zdarzenia jak na te czasy - dwurdzeniowiec intela 3Ghz. I takim oto sposobem w kilka misiesicy podowilem ilosc pukntow ktore nabijalem pare lat.
Natomiast stary Celeron 2,2 Ghz nie zniknal... pozostal w rodzinie i liczy... od czasu do czasu cos przeliczy.

No i to by bylo na tyle nudow ;)

Troll81


tito

Cytat: michaou w 15 Styczeń 2009, 20:47
... Pamieta nawet grupe do ktorej nalezalem, tu jest forum.  : http://free4web.pl/3/1,31129,30940,Threads.html;jsessionid=11F941C90FAF68AAEB37D5C95CE936A3
Grupa miala bardzo ciekawie zrobiona strone, obecnie raczej jest niedostepna.
...
Coraz więcej znajomych z rzeźni spotykam :) Witam z powrotem wśród liczących.

michaou

Cytat: tito w 15 Styczeń 2009, 21:38
Coraz więcej znajomych z rzeźni spotykam :) Witam z powrotem wśród liczących.

a pamiętam cię, a właściwie... kojarzę nick ;)
I chyba też coś takie go, że byłeś z pewnością w pierszej setce.

Ale przyznasz... stronka rzexni była fajna  :P

emik

100k w Milky ( a już na dniach 500k ogólnie) ;D


Troll81

gratulacje  :parrrty: tez niedługo dołączę do klasy 500k

Szopler


Troll81


sciagacz

100k w całości

PS. Wszystkim kolegom też gratuluje wyników

emik

:parrrty: idziesz jak burza XD


Troll81


cezar






emik