Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

100 000 [Stutysięcznicy]

Zaczęty przez Juras23, 09 Czerwiec 2006, 17:18

Troll81


sciagacz


OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Pigu

ha - a tu was porobił XD brrrrawo brrrrawo, czekam z niecierpliwością aż zameldujesz się na następnym checkpoincie  XD :parrrty:

Troll81

Z takim RAC to się będzie codzinnie meldował na tym checkpoincie :D

OxyOne

Cytat: Pigu w 03 Luty 2009, 19:00
ha - a tu was porobił XD brrrrawo brrrrawo, czekam z niecierpliwością aż zameldujesz się na następnym checkpoincie  XD :parrrty:

bede sie meldował o 11.00 i 23.00  ;D

a tak powazie to 18.00 skonczył mi sie dzienny przydział  czyli 2400 probek.

ale spoko odpaliłem 4 virtuale kazdy po 2 core i dalej liczy PIGUKILLER
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Pigu

miałem na myśli checka 256k (dziennie) :P

OxyOne

moze dobije jak dojada wkoncu 2 maszyny i7 920 na dzien dobry @4.0GHz chyba ze sie osra to na 3.6GHz i powinno lekko targnac koło 300K per day
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

sesef

Cytat: NetMonitoring w 03 Luty 2009, 20:47
moze dobije jak dojada wkoncu 2 maszyny i7 920 na dzien dobry @4.0GHz chyba ze sie osra to na 3.6GHz i powinno lekko targnac koło 300K per day

Ty serwerownie w domu robisz czy muzeum z procesorami? Ile już tych kompów masz w domu? :P

OxyOne

Cytat: sesef w 03 Luty 2009, 21:07
Cytat: NetMonitoring w 03 Luty 2009, 20:47
moze dobije jak dojada wkoncu 2 maszyny i7 920 na dzien dobry @4.0GHz chyba ze sie osra to na 3.6GHz i powinno lekko targnac koło 300K per day

Ty serwerownie w domu robisz czy muzeum z procesorami? Ile już tych kompów masz w domu? :P

hehe muzeum to mam zbieram stare procesory znaczy to co na złom przyjdzie. kompy mam dla biura rachunkowego w tym 3 moje firmy i tam sa uzywane oprocz tego uzywam ich jako koncówek do renderów (farma) w wolnej chwili (łacznie z renderem) targaja boinca.
2 z nich to stare trupy chyba athlony 3800+ x2 czy jakos tak i wymieniam systematycznie na nowe stare ida dla dzieci z domu dziecka i sie kreci.
szybsze kompy, szybsze rendery i animacja, szybasza kasa etc. w domu mam 2 notki i SkullTraila. raz dostałem dosc fajnego kompa w rozliczniu tez poszedł do domu dziecka...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

Jak dla ciebie 3800 x2 to stary trup to ja się uśmiecham do ciebie :D bo taki jest właśnie komp mojej dziewczyny :D a móhj poprzedni :D jakbyś miał coś szybszego na 939 to chetnie porozmawiam na ten temat.

OxyOne

jak bedzie wymiana to "ziomalowi z parafi" podaruje...
narazie przychodza te stare i7 920 a nastepna wymiana narazie wstrzymana z przyczyn wyzszych...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

na razie moja dziewczyna siedzi na amd 3600 x2 i nawet przeskok na 3800 będzie spory bo proc miałby 2 razy więcej cahce :D o jakimś 4400 to nie wspomnę. A moja primary machine ślęczy na intelu 6550 i przymierzam się po malutku do wymiany na q6600 ale złotówka poszła w dół i proce podrożały :(

sesef

Cytat: NetMonitoring w 03 Luty 2009, 21:302 z nich to stare trupy chyba athlony 3800+ x2 czy jakos tak

Powiem Ci, że masz niezłe poczucie humoru, w Twoich kategoriach mój Vianek 3200+ nadaje się w sam raz do kalkulatora :P


A takie pytanie można wiedzieć co renderujesz??:P Jakieś takie konkretniejsze rzeczy czy bardziej amatorsko.

OxyOne

Cytat: Troll81 w 04 Luty 2009, 11:18
na razie moja dziewczyna siedzi na amd 3600 x2 i nawet przeskok na 3800 będzie spory bo proc miałby 2 razy więcej cahce :D o jakimś 4400 to nie wspomnę. A moja primary machine ślęczy na intelu 6550 i przymierzam się po malutku do wymiany na q6600 ale złotówka poszła w dół i proce podrożały :(

nie przesadzaj ze proce az tak podrozały Q6600 tani jak barszcz. Co bys powiedział jak bys musiał 5 kroplówek kazda po 4K brutto dziennie kupowac?
to jest załamka... wracajac do tematu mozna wytargac czasami w dobrej cenie tylko trzeba szukac...


Cytat: sesef w 04 Luty 2009, 11:58


A takie pytanie można wiedzieć co renderujesz??:P Jakieś takie konkretniejsze rzeczy czy bardziej amatorsko.

renderuje jakies bzdury - reklamy - uzyczam farmy na minuty...
prywatnie bawie sie w Vue7 i robie rendery wnetrz i elewacji domków typowych (jednorodzinne katalogowe) takie bzdury.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

KrzychuP

Cytat: sesef w 04 Luty 2009, 11:58
Cytat: NetMonitoring w 03 Luty 2009, 21:302 z nich to stare trupy chyba athlony 3800+ x2 czy jakos tak
w Twoich kategoriach mój Vianek 3200+ nadaje się w sam raz do kalkulatora :P
To mój Celeronek 1.7 to się chyba tylko do ogrzewania pokoju nadaje  XD XD XD XD

Troll81

Fakt że parę miechów temu q6600 za 400 mogłem dorwac na alledrogo, a dziś bez 650 nie podchodź.

sciagacz


Troll81


sciagacz


emik

gratki i powinieneś już się też wpisać w dziale 256k :parrty:


Troll81


sciagacz

3x 100k w calosci

a w 256k juz sie wpisalem

Troll81


sciagacz

4x 100k w calosci
i prawie 2 x 100k w milky

Aegis Maelstrom

Skubany... gratuluję RACa!  XD

A nie chciałbyś wspomóc kolegów w czymś na bank naukowym i strzelić setkę w WCG, Rozetce czy innym QMC? (tak, wiem, moje preferencje przeze mnie przemawiają.. ;D a sam o takim RACu na razie mogę pomarzyć..  :no: )

OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

emik

brrrawo a jeszcze niedawno zazdrościłeś Trollowi jego punktów a już na dniach nas prześcigniesz


sciagacz

jakos tak niechcacy wyszlo :)

a pomysle o pomocu w WCG

i dziekuje za gratulacje

Troll81

gratulacje :D ścigaj PIGA :D ja też go ścigam. tylko mi nie wychodzi.

iwi

Gratulacje, takich wyników to tylko pozazdrościć  :)

OxyOne

#311
Cytat: Aegis Maelstrom w 15 Luty 2009, 22:05
Skubany... gratuluję RACa!  XD

A nie chciałbyś wspomóc kolegów w czymś na bank naukowym i strzelić setkę w WCG, Rozetce czy innym QMC? (tak, wiem, moje preferencje przeze mnie przemawiają.. ;D a sam o takim RACu na razie mogę pomarzyć..  :no: )

nie chciałbys aby sie to marzenie spełniło... coz kiedys chciałem miec RAC tyle co Pigu miałem nastepnie chciałem go wyprzedzic, wyprzedziłem.
Ciagle było malo, widziałem ile ma stachu @ fiddex chcialem tyle miec, myslalem sobie - fajnie miec tyle ciekawie by było, nastepnie pojawił sie mindc ten to jedzie pomyslałem sobie. Za mna AiDec depcze po pietach - uciekałem słyszałem jego sapanie za plecami jak biegnie za mna i jakos udawało mi sie utrzymac te tempo jakie narzucił.
zawsze patrze w dal lubie to - patrzyłem sie na mindc co wyprawia pomyslalem sobie dam rade? próba nie strzelba.
i... poleciałem i lece. Miałem racu 100K chce wiecej mam 200K na dzien chce wiecej!!

ale zaraz to jakas patologia sie rodzi nie o to chodziło!!! gdzie konkurencja?? gdzie AiDec, gdzie Pigu??
i wiecie co? juz nie mam radosci z tego jak miałem wczesniej jak sie cieszyłem z kazdego punktu, jak była zdrowa konkurencja jak miałem slabsza maszyne i wyciskalo sie z niej ile fabryka da i wiecej, szukalo sie optymalek aby szybciej liczył, dyskutowało sie obmyslało sie plany itp.
Teraz co ja mam z tego?
nic
nic
0 przyjemnosci... nawet na statystyki mi sie nie chce wchodzic.
Dobrze ze jest te forum bo tu poznałem naprawde super ludzi jakich bym nigdy nie poznał w realu... bo jestesmy z calej Polski.

Uswiadomił mi to Alex - Troll81 jak sie spotkalismy - ze siła jest w jednosci a nie w jednostce...

wyscigi wyscigami tylko rozsadnie i z głowa nie za wszelka cene, miec szacunek dla wszystkich bo dla jednych co jest podłoga dla innych jest sklepieniem... ja zatraciłem sie...

wiec chciałem przeprosic wszystkich ktorych obraziłem mowiac ze np 3800+ X2 sa trupami...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

buninek

Gratki.
Tak to bywa jednych cieszy 1000 punktów w ulubionym projekcie innych pomału nudzą zdobywane miliony. XD
Poważniej to gratki dla wszystkich. Szczególnie osobom odpowiedzialnym za forum, twórcom tłumaczeń na wiki, wszystkim wyjadaczom, którzy nowych liczydłowych z wielką serdecznością witają i mocno wspierają.

lolek

Gratki dla kamrata  ;D
Ja należę do tych których cieszą tysiące :attack:

sciagacz

ja rowniez sie dolaczam do gratulacji tym starym wyjadaczom ktorzy mi tez pomagali.

Ja sie ciesze z kazdego malego punkcika .
Poprostu mam szczescie ze mam tyle sprzedu pod soba do opieki

PS dzieki za wszystkie gratulacje

kempler

NetMonitoring dobrze to ująłeś. RAC to nie wszystko  ;)

buninek dzięki.

Gratulacje dla wszystkich którzy dotarli do tej liczby  :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

G

Ja nie mam się czym pochwalić, ale uprzejmie -okrętowej starszyźnie- donoszę, że za 4 - 5 dni nasz flagowiec wyprzedzi holenderską drużynę, o przysłowiową grubość wanty.  :parrrty: A  potem już będzie lepiej i lepiej ... i byłoby jeszcze szybciej gdyby ktoś wiedział jak zmotywować dużego01 aby chociaż na chwilę uruchomił te swoją okrutną instalację. Może zamiast zbierać na drużynowego kompa, efektywniej byłoby zadotować dużemu01 energię elektryczną?  ;) .

Troll81

BUdowanie składkowego kompa ma jeszcze znaczenie propagandowe :D NO i dzięki temu powstał pomysł projektu miesiaca :D

KrzychuP

Cytat: G w 18 Luty 2009, 10:00
Ja nie mam się czym pochwalić, ale uprzejmie -okrętowej starszyźnie- donoszę, że za 4 - 5 dni nasz flagowiec wyprzedzi holenderską drużynę, o przysłowiową grubość wanty.
Uprzejmie donoszę, że byłem pierwszy w donoszeniu (TUTAJ)  XD
I do tego we właściwym wątku.  ;)

G

Aaa... - Poznaję i pozdrawiam uroczego bobasa.
Wiem Trollu- masz rację- to trochę przewrotna ale przede wszystkim żartobliwa uwaga.
No a wpisałem się tutaj na zasadzie luźnego skojarzenia czytając jedną  z wypowiedzi tego wątku - o tym co napisał NetMonitoring 15.lutego - o swoich przemyśleniach i rozmowie z Trollem81.:book:
Panowie czapki z głów - Tak trzymać i serdecznie pozdrawiam.