Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

100 000 [Stutysięcznicy]

Zaczęty przez Juras23, 09 Czerwiec 2006, 17:18

AL

Cytat: "Borsook"
Cytat: "bartsob5"
jak cie to pocieszy, ja zbieralem punkt do punkta przez poltora roku;)

i uzbierales GRATULACJE  =D>  =D>

kolejna osoba ze 100k ale jak patrzylem na BOINCstats to dalej jest 56 :?
Bo bartsob5 był już wliczony wcześniej ze względu na to, że BOINCstats nie uwzględnia pewnych projektów(np. NS@ Home czy The Lattice-który kiedyś był wyświetlany, ale Willy zaprzestał wspierania tego projektu przez BOINCstats) - dzięki którym bartsob5 miał już ponad 100K pomimo iż BOINCstats jeszcze tego nie wyświetlało.

bartsob5

no zeby uscislic, to chodzilo mi glownie o nagrzewanie stali, poniewaz mimo ze w lattice konto mam (mialem) to jednak zadnych punktow nie udalo mi sie tam zdobyc;)

AL

---------- 18:54 19.11.2006 ----------

Gratulacje dla t_mak / tomek_m / tomek_makow / tomek
LICZBA 100Kilo-wników: 57

---------- 11:23 21.11.2006 ----------

Dziś gratulacje dla kunio
LICZBA 100Kilo-wników: 58

---------- 09:29 27.11.2006 ----------

Dziś gratulacje dla Borsook oraz ptashek
LICZBA 100Kilo-wników: 60

---------- 22:51 08.01.2007 ----------

Dziś gratulacje dla pfafara, Andrzej Labuza oraz dla Lukasz Popenda,Tomasz Leszczyński,JOJO, Bartosz Wienzek, Mariusz Wec oraz SQ7RO(który nawiasem mówiąc jest wielokrotnym 100kilownikiem) - którzy dołączyli do nas niedawno.
LICZBA 100Kilo-wników: 66 (oj znowu coś mi rachuba nie wychodzi :evil: )

AL

Dziś gratulacje dla Mariusz / Marius / Mariusek, Cichy oraz Tomislaw / Tommy
LICZBA 100Kilo-wników: 69

AL

Dziś gratulacje dla Krzysztof_F,  oraz belem / Michał
LICZBA 100Kilo-wników: 71

Juras23

Tak się zastanawiam. Pierwszą magiczną barierą jest te 100 Kilo, potem chyba znaczący jest 1 MLN, a potem? gdzie jest próg radości powyżej 1 MLN-a? 10 MLN-ów ?? Wiem, trzeba się cieszyć z każdego kredytka...

Bober

A czemu nie cieszyć się z 0,5 miliona?
Ja nie wiem czy dożyję miliona :lol:

AL

Dziś gratulacje dla Grzegorz Chamielec / NyGoOz, Maybach  oraz Raptor
LICZBA 100Kilo-wników: 74

Thomas

Wydaje mi się że 74 osoby mające 100 k to powoli przestaje być elitarne grono, przydałoby się chyba założyć kolejny temat (nie przestając oczywiście dopisywać w tym temacie kolejnych osób), w których umieszczałoby się osoby przekraczające 500 k (albo pół miliona jak to będzie zapisane to chyba nie ważne) – czyli 13 osób (sądzę że z wypisywaniem milionowców jeszcze byśmy poczekali – jest tylko 2).

gaciu

Mozna by bylo zrobic przyklejony temat po prostu z lista osob ktore maja powyzej 100k. Odzielnego posta z osobami ktore maja ponad 500k.

...Z drugiej strony zawsze mozna zajzec na BoincStats.

AL

Cytat: "gaciu"Mozna by bylo zrobic przyklejony temat po prostu z lista osob ktore maja powyzej 100k. Odzielnego posta z osobami ktore maja ponad 500k.

...Z drugiej strony zawsze mozna zajzec na BoincStats.
Podoba mi się motyw z przyklejonym posem z listą - jeśli dobrze cię rozumię - to byłoby to coś na kształt rankingu komputerów (czyli stale aktualizowany pierwszy post w temacie)? Co do 500kilowców - jestem jak najbardziej za (w końcu się kwalifikuję :twisted:  :D ). Tym bardziej trzeba stworzyć listę 1000Kilowników - narazie jest ich dwóch, ale w końcu do czegoś trzeba dążyć.

gaciu

Wlasnie o tym mowilem AL. A Listy 500k i 1M na pewno pomoga - dadza cel.

Szerpa

Tym bardziej ze w przeciągu najliszszych 2 - 3 miesiecy lista zarowno 500k jak i 1m znaczaco sie powiekszy :)

Juras23

jestem za listą na poczatku tematu :)

jak na razie staram się zdobyć 500 kilo masy.... 1 Tona to już dłuższy etap :)

AL

Dziś gratulacje dla annie / Ania - która to dziś do nas dołączyła!
LICZBA 100Kilo-wników: 75

AL

Dziś gratulacje dla Jarek_Dmochowski, bec, pbanasiak oraz Ixnick's Group / ixnick\\\\\\\\'s group. Teraz czekamy na Ojca Założyciela :wink:
LICZBA 100Kilo-wników: 79

AL

Dziś gratulacje dla całego batalionu naszych nowych współtowarzyszy prosto z PBT: PBT_Kinomania.org, Maxim, PBT GONZO, PBT_CIA-Agent_PL, PBT_Horpah, PBT_Jusuf, Robert_M, Romek, Stachu @ Fiddex, Ulek, gjpivko, PBT_glomar, webdesign, PBT_Michal Szuas, PBT_vergere  oraz PBT_marian_boss (kolejność przypadkowa - przepraszam jeśli kogoś pominąłem). Teraz czekamy na Ojca Założyciela :wink: (może tym razem się uda, może nawet już jutro...)
LICZBA 100Kilo-wników: 96

MJ19

Jak widać troszkę nas stutysięczników przybyło :wink: Ale jak juz o stu tysiącach mowa to zwróciłbym bardziej uwagę,że RAC w BOINC "zfuzjowanych" drużyn przekroczył sto tysięcy :)

Pigu

jak najbardziej założyć listę 1kk ;p w końcu po fuzji przybyło pięciu heh 2 nawet ma ponad 1,5kk

a ja po cichutku zbliżam się do moich 100k

AL

Cytat: "Pigu"jak najbardziej założyć listę 1kk ;p w końcu po fuzji przybyło pięciu heh 2 nawet ma ponad 1,5kk



[moderacja:link nie aktualny] Zgodnie z sugestią[/]



Cytata ja po cichutku zbliżam się do moich 100k



No to gratulujemy i czekamy :!:

kempler

ON to zrobił  =D>  =D>  =D>  P-)  P-)  P-)
Po cichutku, powolutku zbliżał się do tej chwili...
Jedyny i nie powtarzalny....
Panie i Panowie...

Mchl dołączy do zacnego grona 100Kilo-wników

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL

Cytat: "kempler"
Mchl dołączy do zacnego grona 100Kilo-wników

No nareszcie Kapitanie Arrrrr beczka rumu dla załogi z tej okazji stać się faktem musi P-)
Gratulacje  =D>

AL

Zatem dziś gratulacje dla Ojca Założyciela - Kapitana naszego Mchl  :!:
LICZBA 100Kilo-wników: 97

kret


Mchl

Do stu beczek zjełczalego trrranu!
Myśłicie sobie psubrrraty, że z takiej okazji owinie was harrrówka?
Nic z tego!
Szorrrować pokład! Polerrrować rrrelingi. Cerrrować żagle!!!

Kuk! Wytoczyć beczkę na pokład!
Arrrrr!!!!!

P-)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kret

ayyyyye captain!!! :PPP

kempler

Beczka rrrumu nie wystarczy kapitanie, obawiam się że załoga może chcieć więcej. Okazja to zacna...

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

kret

hm..beczka na nóżkę, co by nie kuleć  :twisted:

Mchl

No to możemy się pobawić w gonienie statku  :twisted:  kempler: będziesz pierrrwszym zawodnikiem, hohohohoho P-)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Czyli zostałem wybrany na ochotnika  :twisted: ?
Skoro kapitan każe :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Gratulacje dla okrrrrrrrrrutnego szyprrrrrrra....o sorrry - kapitana :!:

Niech nam wiatrrr dalej dmie w żagle a dorrrwiemy wrrreszcie skarrrrrrrrrb z takim kapitem P-)

bartsob5

Cytat: "kempler"ON to zrobił  =D>  =D>  =D>  P-)  P-)  P-)
Po cichutku, powolutku zbliżał się do tej chwili...
Jedyny i nie powtarzalny....
Panie i Panowie...

Mchl dołączy do zacnego grona 100Kilo-wników


hmmm moze maly newsik na stronie glownej? :D

Bober

Jesteś pewny???

....że mały? :P

bartsob5

Cytat: "Bober"Jesteś pewny???

....że mały? :P

chcialem sie tylko odniesc do wrodzonej skromnosci Ojca Zalozyciela... :P

Mchl

Niech no którry sprróbuje! Zawiśnie na rrrei!

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

W związku z ostatnimi fuzjami liczba 100Kilo-wników wzrosła tak gwałtownie, że nie jestem w stanie jednoznacznie i bez pomijania tu wszystkich wymienić. Zatem gratuluje wszystkim nowym i obecnym 100Kilo-wnikom.
LICZBA 100Kilo-wników: 126

Od dziś proponuje, żeby nowi zainteresowani sami chwalili się swoimi osiągnięciami w tym dziale.

kaimoon

Z reguły nie lubię się chwalić, ale to tak wielkopomna chwila, że wręcz nie wypada  :wink:

A więc nie wiadomo kiedy, nie wiadomo skąd stuknęło mi 100.000 z czego jestem very  :D

BoincStats wskazuje nawet, że mam 100,685 juhu :D

Rozpoczyna się pogoń za statkiem Ojca Założyciela, za co pewnie mi się dostanie kulą w rufę :wink:

Robert1970

Cytat: "PBT_Kai"Z reguły nie lubię się chwalić, ale to tak wielkopomna chwila, że wręcz nie wypada  :wink:

A więc nie wiadomo kiedy, nie wiadomo skąd stuknęło mi 100.000 z czego jestem very  :D

BoincStats wskazuje nawet, że mam 100,685 juhu :D

Rozpoczyna się pogoń za statkiem Ojca Założyciela, za co pewnie mi się dostanie kulą w rufę :wink:

Gratuluje  :D

A co do tej rufy - to jesteś pewien że nie w dziób, skoro gonisz?  :)  :wink:

kaimoon


Bober

Udało mi się dołączyć do szacownego grona stutysięczników (i jakże teraz licznego :P )
:D  :D  :D  :D  :D
 P-)