100 000 [Stutysięcznicy]

Zaczęty przez Juras23, 09 Czerwiec 2006, 17:18

D_T_G



Mchl

Cytat: "PBT_Kai"Z reguły nie lubię się chwalić, ale to tak wielkopomna chwila, że wręcz nie wypada  :wink:

A więc nie wiadomo kiedy, nie wiadomo skąd stuknęło mi 100.000 z czego jestem very  :D

BoincStats wskazuje nawet, że mam 100,685 juhu :D

Rozpoczyna się pogoń za statkiem Ojca Założyciela, za co pewnie mi się dostanie kulą w rufę :wink:

Do krrroćset! Tutaj wszyscy płyniemy na jednym statku! A za nieznajomość terminologii czeka cię czyszczenie kilwateru! P-)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Kapitanie aaarrr, przypominam że zostałem niedawno ochotnikiem do gonienia statku arrrrr. Więc ja nie płynę na statku, tylko za nim arrrrrrrP-)  P-)  P-)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

PBT_Bulleczek

A ja dołączam się również do drona 100 tysięczników, na horyzoncie widać już 150k, ale jeszcze maszynki trzeba podkręcić. Mam nadzieję, że przed wakacjami uda się mi się dopłynąć do brzegu. Niestety okres letni to całkowity brak sprzętu do liczenia.
o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

Pigu

hoho osiągnąłem swoje pierwsze 100k

D_T_G

Brawo! Życzę kolejnego zera na końcu jak najszybciej :)


kret

gratulacje :) oby tak dalej :]

ansuz

Zgłaszam zawinięcie do portu stutysięczników :)
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

Robert1970

Gratuluje i też melduje się na pokładzie :)

Alchemik

Dołączam w szeregi 100 K  :twisted: a było krucho bo mój jedyny komp się spalił na szczęście coś się wykombinowało :D i działam dalej  :wink:



iwi

Gratuluję wszystkim 100kilo-wnikom! I poslusznie melduję - wlasnie osiągnelam swoje pierwsze 100k :)

Wydmek

Walczyłem i Walczyłem i w końcu udało się doszusować do 100k :)
 miało być tak pięknie - wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy!! :)



D_T_G

Cytat: "Wydmek"Walczyłem i Walczyłem i w końcu udało się doszusować do 100k :)



A miało być tak pięknie - wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy! :)

Brawo - tak trzymać! Szusuj, szusuj, a jeszcze kiedyś jakiś wywiad udzielisz ;)


amicke

Trwało to prawie 4 miesiące, ale w końcu się udało:!:

Dziś rano osiągnąłem 100,213.80 w E@H dla teamu Kopernik.  Przyjmuję gratulacje :P
img]http://www.boincstats.com/signature/user_1006209_project5.gif[/img]

AL

amicke - Gratulujemy =D>

Robert1970

Gratuluje i zapraszam do liczenia wraz z nami w zespole Boinc@Poland :)

D_T_G

@amicke - mis felicitaciones ;)


amicke

---------- 07:34 18.05.2007 ----------

Cytat: "D_T_G"@amicke - mis felicitaciones ;)

Gracias  :)

---------- 07:51 ----------

Cytat: "Robert1970"Gratuluje i zapraszam do liczenia wraz z nami w zespole Boinc@Poland :)

Dzięki za zaproszenie  :)

Pozostanę jednak w teamie Kopernik, który ma dość specyficzny charakter.  Jesteśmy fizykami, a naukowo zajmujemy się dokładnie tym, co E@H, czyli detekcją fal grawitacyjnych.  Einstein analizuje dane z amerykańskich interferometrów, a my z włoskich detektorów rezonansowych.  Niezależnie od prowadzenia naszych własnych obliczeń (a mamy do dyspozycji około 500 CPU, głównie w Niemczech i we Włoszech) chcemy też zaznaczyć swój udział w E@H (przy pomocy prywatnych lub niewykorzystywanych w danej chwili maszyn).  Stąd potrzeba liczenia w odrębnej drużynie.

Pozdrawiam całą narodową drużynę  :wink:
img]http://www.boincstats.com/signature/user_1006209_project5.gif[/img]

Robert1970

A nie myśleliście w takim wypadku o stworzeniu swojego własnego programu w ramach BOINC? Pewnie byłoby więcej niż 500 CPU :)  A że nakładałby się tematycznie na projekt Einstein? Jest wiele projektów liczących bardzo podobne rzeczy - wystarczy zerknąć na sprawy związane z białkami.

amicke

Myśleliśmy, i jest to bardzo nęcąca możliwość.  Niestety brakuje rąk do pracy, trzeba by mieć parę osób wyłącznie do obsługi takiego projektu.
img]http://www.boincstats.com/signature/user_1006209_project5.gif[/img]

D_T_G

Cytat: "amicke"Jesteśmy fizykami, a naukowo zajmujemy się dokładnie tym, co E@H, czyli detekcją fal grawitacyjnych.  Einstein analizuje dane z amerykańskich interferometrów, a my z włoskich detektorów rezonansowych.  Niezależnie od prowadzenia naszych własnych obliczeń (a mamy do dyspozycji około 500 CPU, głównie w Niemczech i we Włoszech) chcemy też zaznaczyć swój udział w E@H (przy pomocy prywatnych lub niewykorzystywanych w danej chwili maszyn).

"Zaznaczyć" można na wiele różnych sposobów, np. stworzyć jednego usera i hasło porozsyłać sobie mailami i wszyscy liczyli by z sumarycznym RACem :) W szeregach B@P kilka "grup" tak liczy i znacznie łatwiej jest im zaistnieć w statystykach "indywidualnych", chyba nawet łatwiej niż gdyby założyli drużynę ;) ... W każdym bądź razie jest to chyba pewien nie takt z naszej strony i bardziej realnie jest po prostu życzyć powodzenia i zachęcić do podzielenia się w przyszłości dalszymi sukcesami, np. w postaci newsa, tudzież artykułu, a myślę że nie wiele jest miejsc w polskiej sieci jak tu, które z niezłym powodzeniem skupia ludzi zainteresowanych tą tematyką.

Pozdrawiam.


Bober

Cytat: "amicke"Myśleliśmy, i jest to bardzo nęcąca możliwość.  Niestety brakuje rąk do pracy, trzeba by mieć parę osób wyłącznie do obsługi takiego projektu.

Oj pomyślcie pomyślcie. Kopernik@home albo Copernicus@home piękna nazwa na polski projekt :D

Paru wolontariuszy może się wśród nas znajdzie :!: (zachodnie projekty też często obsługiwane są jedynie w "wolnym czasie", wcale nie przez ludzi do tego zatrudnionych)

Giaur

Wreszcie mały kamień milowy - pierwsze 100 000 punktów osiągnięte po blisko roku (z racji wolnych maszyn). Teraz pozostaje tylko dalej wspinać się na szczyt  :wink:

AdNet

---------- 13:23 30.07.2007 ----------

Witam,

Dziś po południu minie mi okrągła 100 000  :wink:
Dziękuję wszystkim, za wspólnie spedzony czas..... następny raport za 100 000  :P

"Życzenia Urodzinowe" prosze przesyłać na PW

Pozdrawiam
AdNEt,

---------- 12:14 31.07.2007 ----------

No i stukneło okrąge 100.000

Tym bardziej sie ciesze, ż jest to zarazem:

* 45.000 punkt w Seti
oraz
* 30.000 punkt w Einstein

cezar

Witam. Udało mi sie dostapić zaszczytu zdobycia 100000. Kolejne cele czekają.





Thomas

No to dostałem się do grona stutysięczników, ale długa droga przede mną (chyba w odpowiednim czasie stworzę wątek dla ćwierćmilionowców, bo do 500 000 trochę daleko).

PS Aktualna liczba stutysięczników: 138 (wg Boincstats)

Bober

Cytat: "Thomas"(chyba w odpowiednim czasie stworzę wątek dla ćwierćmilionowców, bo do 500 000 trochę daleko).

Też jestem za takim tematem  :wink:
Niech więc będzie to prośba o stworzenie takiego  :)

bartsob5

Cytat: "Bober"
Cytat: "Thomas"(chyba w odpowiednim czasie stworzę wątek dla ćwierćmilionowców, bo do 500 000 trochę daleko).

Też jestem za takim tematem  :wink:
Niech więc będzie to prośba o stworzenie takiego  :)

kto pierwszy osiagnie w ramach nagrody niech zaklada :P

Bober

Tylko, że ja nie mogę zakładać w dziale "Zdobycze" tematów nowych  :(

bartsob5

Cytat: "Bober"Tylko, że ja nie mogę zakładać w dziale "Zdobycze" tematów nowych  :(
aaaa.... czyli male nie dogodnienie..

zajme sie tym w takim razie za jakas godzinke...

patyczak

No i okrągłe 100 tysięcy mam i ja  :) ciekawe jak długo będę dobijał do kolejnego szczytu ale myślę, że będzie to trwało conajmniej 5 miesięcy  :D
Skeczu z papugą nie będzie



jaskij


D_T_G

Heja, witka, strzałeczka i pyrsk ludeczkowie!
Oto nadszedł czas bym i ja dał tu znać o sobie!

Mam i ja - 100k :D


KrzychuP

Ja też chciałem ogłosić wszem i wobec że z dniem dzisiejszym przekroczyłem 100 tys, punktów  :twisted:  8)  8)  8)

Pigu


Bober

To dawać mi tu zarrrrraz beczkę rrrrrumu dla kamrrrrata  :!:

sourcerer

Jesli mozna to ja tez chcialem powiedziec ze mi tez "pyknelo" 100k :)

emik

z pewną dozą nieśmiałości chciałbym wspomnieć, że dobiłem do 100k

oficjalna liczba 100tysięczników wg BS to 162


Czerwek

chyba wreszcie udalo mi sie przejsc ta 6-cyfrowa granice :)

IThorne

Wreszcie mogę się odezwać na forum (czekałem na to z dwa miesiące bo chciałem miec pierwszego posta w tym dziale).

Jako 174 w drużynie osiągnąłem poziom 100 tysiaków i ostro biorę się do dalszego liczenia (juz niedługo przybędą dwa nowe kompy do liczenia).