Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

100 000 [Stutysięcznicy]

Zaczęty przez Juras23, 09 Czerwiec 2006, 17:18

Bober

Gratulacje  =D>

Niepotrzebnie tak długo zwlekałeś  :wink:

Chociaż dobrze, że nie czekałeś na milion, żeby się odezwać  :lol:

kret

ładna sumka :) po woli się też zbliżam :>

prospector

Gratulacje!
Mnie co prawda od takiego wyniku dzieli jeszcze cała droga mleczna, ale kto walczy ten jeszcze nie przegrał, a ja mam zamiar troszkę powalczyć :)
Jutro obleję ten nowy rekord, bo wybieram się z kumplami po pracy na piwo, tak że będzie toast ;)


http://www.therainforestsite.com/clickToGive/home.faces?siteId=4

kret

ha! mimo, ze po sygnaturce w tej chwili nie widać..ale przekroczyłem właśnie 100k  :twisted:  :twisted:  :twisted:



jess..plan wykonany :) czas na 256 klio!!! dzięki Emik za te żuberki..ja chyba jutro z tego powodu przytule jakiegoś bronxa, bo dziś to musze przytulić aspirynke i podusie bo mnie gorączka męczy ;)

yess, stówka..normalnie jeszcze raz jesss :D jak się przekonałem do Boinca to nie sądziłem, ze tyle kiedykolwiek uzbieram..hehe..ale jak to mówię..'apetyt rośnie w miare jedzenia'  :wink:

Pigu

hohoho teraz już z górki :mrgreen:


=D>  =D>  =D>

Bober


kret


prospector

=D> kret.
Życzę Ci jak najszybszego osiągnięcia kolejnego zamierzonego poziomu :)


http://www.therainforestsite.com/clickToGive/home.faces?siteId=4

kret

a dzięki dzięki, będę napierał jak tylko można :]

uszychaha

#129
teraz mam i ja, <100k
jako 193 wg BS w teamie


kret


emik

teraz ciągniemy do 250k :D


Pigu

powinno być 256k ;D bardziej okrągła sumka

btw: gratki

kret

okrągła to może niekoniecznie ;P ale taka komputerowo poprawna :)

bartsob5

no jak to nie okrągła?! no fakt, mogloby byc 262 144, ale wciaz 256k jest lepsze niz 250k :P

xer

+moje skromne 100k od dzis :)

Pigu

nie nadążamy obgratulować jednego, a tu znów świętowanie  :o

gratulacje kamrrrracie

kret

to jest hmm..postęp? :)

gratulacje :)

xer

dziekuje :)

jak dla mnie bardzo duzy postęp bo w BOINC licze z przerwami juz hmmm 3-4 lata a dopiero 100k mi stuklo w seti - bo to jak dla mnie jedyny projek któremu moge poświęcic swoje moce przerobowe

qbaspl


emik



Pigu


kerio

 8)
no i jestem (smy bo wspolnie z bratem ) na 100 tysieczniku
zdobyty nowy szczyt hehe

Pozdrowienia w Nowym Roku

emik



Troll81

Wlasnie dołączyłem do zaszczytnego grona, i jeszcze w promocji dostałem UotD

Pigu


Troll81

ty pigu masz 10x więcej :D

Pigu

co nie zmienia sprawy, że do klubu 100k też należę  ;D
na pocieszenia powiem, że chyba uotd nigdy nie byłem (pewnie zasługa mojego rozbudowanego profilu)

goofy7

Widzę, że coś ten temat przymiera to ja się dopiszę gdyż nabiłem 100k :D

Troll81

no to witamy na milestonie i licz dalej :D ku chwale drużyny i ojca założyciela. :D

Gargul

#150
Nowa platforma się dobrze sprawdza. Liczę od lat, jednak nowy host przerabia dane 30 x szybciej od poprzedniego. Do zbaczenia za 200 - 250 dni w kolejnym temacie  8)

Pigu

gratki i czekamy niecierpliwie  ;D

w0jtas

No to chyba moge sie wpisac ;)

Pozdrawiam

emik

podwójne 100k zaliczone - teraz kolejny wpis w temacie 256k ;D


goadie

Wreszcie mogę do Was dołączyć - BOINCstats jeszcze tego nie odnotował, ale ja już mam na koncie 100 000 credits :)

Kolejny sukces - jestem na pierwszym miejscu RAC, w naszej drużynie w LHC@home :-)

Troll81

Brawo, brawo. Witamy na szczycie stutysięcznika gór boinc@poland :D teraz jeszcze 150 000 i będziesz ćwierćmilionerem :D

Machloj

no to i ja w końcu przekroczyłem magiczną barierę 100k (z drobną pomocą cosmology :) )

następne 100k będzie szybciej - dzisiaj odebrałem w końcu Q6600 - jutro zaczynam się nim bawić :D zobaczymy co z niego będzie :P

Bober

SKB@P dopisuje się do listy  ;D

Troll81

Nawet mnie nie wkurzaj bober :D ta maszynka w kilka miechów zebrała tyle punktów co ja w kilka lat

kempler

Dłuuugo to trwało ale się udało  ;D

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....