Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

100 000 [Stutysięcznicy]

Zaczęty przez Juras23, 09 Czerwiec 2006, 17:18

Juras23

Witam

Znowu spadłem o jedno miejsce (na 31) w naszym Team-ie , ale to oznacza, że wyprzedził mnie ktoś z większą ilością punktów :) heh nic tylko się cieszyć :)

No i jako, że jestem ostatnim jak na razie stutysięcznikiem postanowiłem założyć ten temat.

Zapraszam do wpisywania wszystkich, którzy przekraczają tą granicę punktową lub którzy już mają taki lub wiekszy dorobek.

I pytanie czy można założyć jakiś licznik stutysięczników?

może taki:

LICZBA 100Kilo-wników: 31
( Nastepna aktualizacja przy zmianie liczby 100K)

krzyszp

No cóż, to się dopiszę ;-)

Co prawda 100k minęło już dość dawno, ale pamiętam tą radochę  :D

Teraz powolutku zbliżam się do 1000k, ale coś mi ostatnio RAC spadł na ziemię... :?


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Nietoperek

to ja sie tez dopisze ;) - 200k powoli sie zbliza :)

Szerpa

U mnie tez 200-setka na karku pozdrawiam wszystkich
i tych co maja mniej punktow tez

jack78


AL


Juras23

---------- 12:24 17.06.2006 ----------

LICZBA 100Kilo-wników: 32

---------- 23:18 23.06.2006 ----------

No i mamy kolejnego, wynik:33
nieźle 1 tygodniowo.

miszol

no :) wreszcie się doczekałem :) i mam ponad 100 K  8)

AL

Gratulacje miszol. Tym samym:
LICZBA 100Kilo-wników: 35
A mi ostatnio udało się wejść do pierwszej 150ki w Polsce - teraz czas na pierwszą setkę :D

gaciu

Hehe! Dzisiaj po raz pierwszy od 2 tygodni zajżałem na na nasze forum i co widze: 100k punktow własnie dzisiaj mi stuknęło. Jak pięknie. Gwoli wyjasnienia. Nie udzielam sie ostatnio bo wyjechałem do Irlandii i troszke nie dysponuję czasem żeby często odwiedzać boincatpoland.org. Mimo, że mnie nie ma wszystkie moje kompy zostawiłem odpalone i ciągle liczą. Straty kilku miesięcy bym sobie nie wybaczył.

Do tego moge powiedziec, że w każdym z głównych tematów są jakies posty. Spędziłem ponad godzine czytając wszystko :) Do usłyszenia.

AL

Gratulacje gaciu. Tym samym:
LICZBA 100Kilo-wników: 37

sitnik

:D  :D Udało się 100k na karku :D  :D

LICZBA 100Kilo-wników: 38

AL

No, no gratulujemy :!:  Jak tak dalej pójdzie to za niedługo będziemy mieli mały jubileuszyk 50 100kilowników :D

sitnik

Trzeba będzie to oblać, dziś jade na tydzień nad Solinę więc moje statystyki nieco spadną:( ale to da sie nadrobić. Zapowiadają ładną pogodę więc powinno być super:D  nareszcie wolne :D  

pozdrawiam


AL

Cytat: "sitnik"dziś jade na tydzień nad Solinę więc moje statystyki nieco spadną:( ale to da sie nadrobić. Zapowiadają ładną pogodę więc powinno być super:D  nareszcie wolne :D  

Byłem tam 2 lata temu. Przepiękne i urokliwe miejsce, pomimo iż jest to rejon mocno turystyczny - ceny niższe niż u mnie w centrum. Poza samą Soliną raczej dziko, a wygląd lokalnych sklepików ogólnospożywczych i gastronomi - czasami mocno odbiega od obecnych standardów (komuna się kłania). Pamiętam jak w jednym lokalu zamówiłem obiad, a zaraz za mną pół autobusu, chaos jaki się wytworzył pomiędzy matką właścicielką lokalu a jej 7 córkami - kucharkami, aż prosił się żeby go nagrać i wysłać do śmiechu warte :wink: . Poza tymi drobnymi niedogodnościami jednak same plusy dla tego rejonu. Słowem życzę udanego wolnego.
PS. Bieszczady i teren wokół Soliny to fajny teren do wypraw rowerowych.

Gave

A ja jutro wracam do domu z wreszcie sciągniętą próbką Climate'a. Nareszcie komp zacznie ponownie liczyć a po wakacjach nastąpi wielki update dorobku kredytowego.  :D  Mam nadzieję, że średnia wyjdzie przyzwoita. Bo przez ostatni prawie miesiąc nic się nie liczyło. Inaczej dawno miałbym 100k na karku.  :(

sitnik

Właśnie wróciłem było super :D  :D  :D ceny co prawda wysokie jak dla mnie, ale wolny czas spędzony nad zalewem sama przyjemność:) jutro niestety znowu do pracy rodacy:( ale jakoś przeżyjemy niestety pod moją nieobecność nikt nie "zaopiekował" sie Boincem i staty mi straśnie spadły :((

mimio wszystko

gorąco pozdrawiam


AL

Gratulacje dla:Darkman'a, Michal'a, BartekP, kalium'a, reik'a. Tym samym:
LICZBA 100Kilo-wników: 43

kalium

Cytat: "AL"Gratulacje dla:Darkman'a, Michal'a, BartekP, kalium'a, reik'a. Tym samym:
LICZBA 100Kilo-wników: 43

Dziękujemy :) A tu za rogiem następni czekają w kolejce do "klubu".
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=9518714f264091061dde3f72dc99074b][/url]

bartsob5

Cytat: "kalium"A tu za rogiem następni czekają w kolejce do "klubu".

wg moich obliczen za 31 dni (czyli rowno miesiac) powinienem dolaczyc do tego zacnego klubu... oczywiscie biorac pod uwage moja ostatnio nadspodziewanie dobra passe, moze sie to troche odwlec o jakies 2-3 dni, ale przy 91K jakie do tej pory mam, to jest moj najblizszy cel, a pozniej do miliona;) (ktorego osiagne w tym tempie za niecale 9 lat;) )

MadMan

No, to 100k mam teraz i ja :) Pomógł w tym chyba najbardziej dwujajowy A64...
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

AL

Cytat: "MadMan"No, to 100k mam teraz i ja :) Pomógł w tym chyba najbardziej dwujajowy A64...
Gratulacje! W tym szacownym gronie witamy także mate76, Macmick, michas, Buzzard i jeszcze kilka osób, które dołączyły do naszego zespołu już z dorobkiem przekraczającym 100K jak np.Bartosz Kaczmarek czy ChiliWeb / chmielu. Wybaczcie jeśli pominąłem jakiegoś świerzego 100kilownika. Tym samym:
LICZBA 100Kilo-wników: 50 :!:

Szerpa

gratki gratki gratki dla wszystkich , nasz zespol rosnie w sile , ale nie zapominajmy takze o tych co maja mniejszy rac i do 100k im jeszcze brakuje ale licza wytrwale im tez wielki poklon.

bartsob5

heh... no wlasnie... ale ja tez nie dlugio wstapie do tego zaszczytnego grona... brakuje mi tylko 4K wiec dociagne w jakis miesiac... jest nas w kolejce 5 narazie:D

Gave

Ogromnym skokiem dzięki wakacyjnemu liczeniu bez netu wkroczyłem do tego grona.  :D
LICZBA 100Kilo-wników: 54

Juras23


PMG

Gave -w tym momencie wyrabiasz prawie 5 % RAC całego teamu :)

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

AL

Poza Gave'em gratuluje również użytkownikom:"Marcin Sokołowski / pdsoki / Marcin Sokolowski" i Sierra - którzy to  dołączyli do nas niedawno (za to już z dorobkiem ponad 100K) oraz Lenthir'iemu.
LICZBA 100Kilo-wników: 54

Gave

Cytat: "pmgpmg"Gave -w tym momencie wyrabiasz prawie 5 % RAC całego teamu :)
Wesołe. Ale niestety chwilowe.  :wink:

bartsob5

odeslalem przed chwila probke docking'a i tym sposobem, liczac od 16 czerwca 2004 (SETI classic) dzis oto dotarlem do magicznej bariery 100K!!! zaliczajac 100 000 pkt w BOINC i 88 probek w seti classic...

oczywiscie w mojej sygnaturce bedzie widac to dopiero za kilka dni (bo boincstats.com nie maja statsow nagrzewania stali itd.) ale na dzien dzisiejszy mam dokladnie 100 065,94pkt... oby tak dalej;)

Juras23

Jesteś już 56 w naszej załodze ze 100k przy nodze !!! Agrrr Grrratulacje !!!

sourcerer

Witam serdecznie:)
Wybaczcie ze zapytam bom nowy na tym forum, ale co to jest te  " 100k " ?

krzyszp

A to jest 100'000 kredytów zgromadzonych we wszystkich razem projektach. Punkty podawane są np. przez serwis BoincStats.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

bartsob5

Cytat: "sourcerer"Witam serdecznie:)
Wybaczcie ze zapytam bom nowy na tym forum, ale co to jest te  " 100k " ?

gwoli wyjasnienia to jest nasz taki skrot (bo po co pisac 5 zer jak mozna tylko 2?) a to k bezposrednio wiaze sie z przedrostkiem kilo oznaczajacym tysiac;)

sourcerer

Aaa... ok, dzieka za obpowiedz.Wychodzi na to ze jeszcze mi sporo braknie to tych 100k:)))

Tomislaw

Cytat: "sourcerer"Wychodzi na to ze jeszcze mi sporo braknie to tych 100k:)))

Nie martw się ! Każdy z tych "przodowników" przecież też zaczynał kiedyś od zera, a  każdy kolejny dzień przybliża nas do wyznaczonego celu 100k.
Pora ostro zakasać rękawy(... liczydła) i.....  w pogoń.
Nie dajmy im odetchnąć  :wink:



bartsob5

Cytat: "sourcerer"Aaa... ok, dzieka za obpowiedz.Wychodzi na to ze jeszcze mi sporo braknie to tych 100k:)))

jak cie to pocieszy, ja zbieralem punkt do punkta przez poltora roku;)

AL

Sierra niestety nas opuścił  :cry:  Za to PartyzANT i bartsob5 (szczególne gratulacje dla najaktywniejszego członka naszego zespołowego forum =D> ) dołączyli do naszego zacnego grona. Niewiem dlaczego, ale dodając do mojego poprzedniego równania
CytatLICZBA 100Kilo-wników: 54
dodając dwa i odejmując jeden to powinno mi wyjść 55 a nie 56 - ale boincstats mówi co innego - wniosek - kogoś znowu przegapiłem #-o
LICZBA 100Kilo-wników: 56

bartsob5

hmmm moze kshonka, ktory jest jedna noga (niestety ta wieksza..:| ) w purepc.pl???

Borsook

Cytat: "bartsob5"
jak cie to pocieszy, ja zbieralem punkt do punkta przez poltora roku;)

i uzbierales GRATULACJE  =D>  =D>

kolejna osoba ze 100k ale jak patrzylem na BOINCstats to dalej jest 56 :?