Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Zbiórka pieniędzy na promocję BOINC

Zaczęty przez GRID, 07 Kwiecień 2011, 10:44

kotfryc

Hmmm czy jesteście pewni co do reklamy w kopalni wiedzy za pieniądze które dajecie ?






GRID

Zapomniałem napisać że ostatnio wpłaciłem 95 zł. Więc za 280 zł mamy dwa miesiące w kopalniawiedzy.pl
A za resztę pieniędzy (344zł) wkupiłem miesiąc reklamy w kosmonauta.net. Reklama ma ruszyć dzisiaj około godziny 15.

Jak już wcześniej pisałem ugadałem się że po tym terminie będzie przerwa miesięczna w kopalnia wiedzy, po tym miesiącu dam reklamę Radioactive@home z innym motywem graficznym. Kosmonauta.net zależy jak wypadnie, ale raczej nie będzie przedłużany.

I tak zamknę 1 edycję Zbiórka pieniędzy na promocję BOINC.
W drugiej pewnie pomyślimy bardziej nad wsparciem kampanii Kotfryca 1zł = 2zł

GRID

A jeszcze jedno, Kotfryc dziwne masz staty, Dla czego u ciebie schodzi na końcu do zera? Przecież kopalni nigdy się to nie przydarzyło


kotfryc

Cytat: GRID w 04 Maj 2011, 10:22
A jeszcze jedno, Kotfryc dziwne masz staty, Dla czego u ciebie schodzi na końcu do zera? Przecież kopalni nigdy się to nie przydarzyło

Ostatniego dnia właściwie nigdy nie można brać pod uwagę.
Ale nie o jeden dzień chodzi, po prostu się zastanawiałem czy ktoś zagląda w staty i weryfikuje skuteczność reklamy na tych stronach.    :-[

GRID

Cytat: kotfryc w 04 Maj 2011, 11:31
Ale nie o jeden dzień chodzi, po prostu się zastanawiałem czy ktoś zagląda w staty i weryfikuje skuteczność reklamy na tych stronach.    :-[

Jeżeli chodzi o tą kampanię, to ja to robię prawie codziennie.  :)

Nie ważne jakie efekty przyniesie kosmonauta.net to i tak zamknę I edycję   Zbiórka pieniędzy na promocję BOINC

Z II poczekam chyba do nowej strony głównej.
Na pewno pomyśli się o 1zl = 2zl (coś na stronach o Ubuntu)
Może jakieś konkursy wewnętrzne gdzie nagrodami będą koszulki i kubki.
No i może reklama R@H


GRID

Doszedł kolejny przelew - 1000zł  :fright:. W tytule osoba ta podała ksywkę anonim.


lukaszja

Niektórzy to mają rozmach... :respect: :fright:

Sebastian M. Bobrecki

No to nieźle  :p_arr:  :respect:  :p_arr:
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

mimeq

Bardzo pozytywny SZOK  :p_arr:


lolek


Pigu

bardzo milutko :p_arr:
:parrrty:

GRID

Pojawił się nasz profil na kosmonauta.net.

Troll81


GRID

Dzisiaj doszedł przelew od 3891mike gorąco dziękujemy  :respect:

GRID

Wy edytowałem pierwszy wątek. Aby było bardziej przejrzyście dla nowych akcji promocyjnych. Prowadzonych od 1 września 2011 roku.

Chciałbym tylko podkreślić że wcześniejsza akcja promocyjna w kopalniawiedzy nadal się ciągnie. Dostaliśmy gratisowo kilka miesięcy gratis. Za jakiś czas zgłoszę się do kopalniawidzy.pl że chcę zmienić obecny baner na promujący Radioactive@home.

GRID

Kolejny przelew dotarł. Tym razem 100zł od Svistak'a  :respect:

GRID

#57
Przelałem 228,50 zł Cyfronowi za drukowanie materiałów na akcję: Promocja BOINC w szkole

edit  :) : i nie tylko to, ponieważ ulotki były rozdawane także podczas Nocy Naukowców i trochę ich zostało.

Cyfron

i nie tylko to, ponieważ ulotki były rozdawane także podczas Nocy Naukowców i trochę ich zostało.

MarcinB

A interesował się ktoś wykupieniem reklamy np w filmach na onetvod albo behawioralnej na onecie? Są dosyć mało przeszkadzające a i cena nie najgorsza. Z 30zł za 1000 emisji chyba.

GRID

#60
Warto o tym pomyśleć. Przydałby się śmiałek który przebiłby pierwsze lody w tej dziedzinie. Taki filmik musiałby mieć max 10 sekund pewnie. A 30zł na pewno się znajdzie.

Gołąbpocztowy

Dostałem parę dni temu kupon od google'a o wartości 200 zł na wykorzystanie na reklamę. Jest jedno, ale... kupon można wykorzystać po wykorzystaniu 20 zł na reklamę. Jakbyście chcieli takiej reklamy to bez problemu kuponika się pozbędę.

krzyszp

Myślę, że świetnie by było :)
Przekaż może Kotfrycowi lub Gridowi?


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Gołąbpocztowy

Dogadałem się z kotfrycem na ircu i poszły dwa kody każdy o wartości 200 zł. W imię nauki  :ahoy:

lolek


MarcinB

Jak tam kody zostały jakoś wykorzystane?  :ahoy:

Kryniek

Posiadam Kupon promocyjny z kodem o wartości 100 zł na wykorzystanie na reklamy w Facebooku. Jeśli się tam reklamujemy, z chęcią przekaże go rzecz zespołu  :whip:

Troll81


Bober

#68
Mam kupon z Google na 250zł. Również chętnie oddam na boincowe cele. Kto chętny, żeby się nim zaopiekować?



EDIT
przekazany!

GRID

konto adwords już czeka.  :attack:


GRID

ok załadowałem uruchomiłem, nie wiem czy można dwa kody dodać ale Tomaszu możesz wysłać na priv to może zadziała.

GRID

po dwie dychy doszło od Trolla i Aborka.

MarcinB

Może by wykupić reklamę na jakiejś stronie tak jak to było kiedyś na kopalni wiedzy. Jakby coś zostało z pieniędzy fundacyjnych.. ? ;) Nowi członkowie nawet słabi to inwestycja w przyszłość.

mordi

spróbuje przeforsować reklame BOINC@POLAND na stronie internetowej mojego wydziału ale nie obiecuje sukcesu ;)
Guard well the secret of steel...