Chętny do liczenia

Zaczęty przez waldas, 02 Czerwiec 2011, 16:19

waldas

Witam

Dzięki newsletterowi dowiedziałem się o tym projekcie i chętnie wezmę w nim udział, zwłaszcza, że mogę zapewnić +- ok 10 sztuk Lenovo do liczenia. I tu jest moje pytania, czy w związku z tym, że leżą one sobie w jednym miejscu ma to jakieś znaczenie, bo dane spływają/są przeliczane jakby z tego samego miejsca. I jak na obecną chwilę nie dostaję żadnej próbki do liczenia

02.06.2011 16:14:49 | Quake-Catcher Network | Requesting new tasks for CPU
02.06.2011 16:14:52 | Quake-Catcher Network | Scheduler request completed: got 0 new tasks
02.06.2011 16:14:52 | Quake-Catcher Network | No work sent


Czy coś jest nie tak z projektem? Dodam, że Active Protection System działa bez problemu.

Pozdrawiam.

Svistak

pociesz się - ja ten komunikat mam dziś od rana - a czujniki mam nie w kompie a na usb... chyba czekać nam pozostało na wyjaśnienie sytuacji w projekcie...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

gigi2000

Potwierdzam - również brak WU

Troll81

Jak masz 10 kompów w jednym miejscu to traci to naukowy sens. Ale trzepać punkciki wszak wolno :D

waldas

 %) jeżeli tylko tym się kierować, to mogę podłączyć i ze 30, bo i T42 leżą w szufladzie i się kiszą  ;D

Troll81

Pozostawiam tę decyzję tobie.

krzyszp

Cytat: waldas w 02 Czerwiec 2011, 18:32
bo i T42 leżą w szufladzie i się kiszą  ;D

Jak się tak kiszą, to może wyprzedaż na forum w promocyjnych cenach?  :whistle:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

Popieram pomysł przedmówcy  %)

Cyfron

ja również, zwłaszcza, że mój komp poszedł już do świata, gdzie procki się nie grzeją a dyski talerzami i głowicami nie muszą ruszać...

waldas

OK próbki się liczą, co do sprzedaży niestety nie mogę zaoferować bo to nie ode mnie zależy... :dunno:

Ale postaram się podłączyć jak najwięcej NA CHWAŁĘ I GLORIĘ ZESPOŁU!  :attack:

Troll81


_Aleksander_

Zerknąłem dziś na zestawienie RAC użytkowników w projekcie QCN i krajowa czołówka wygląda tak:

1. Waldas - 27 akcelerometrów.
2. GONZO - 5 akcelerometrów.
3. _Aleksander_ - 3 akcelerometry.

Przejrzałem innych zawodników z Top10 pod kątem liczby akcelerometrów i największa ich liczba to chyba gościu z 24 sztukami (patrząc po RAC nigdy nie włączone razem).
Nie liczę tych co mają ukryte komputery....ale to chyba bez znaczenia w tym przypadku.

Mamy chyba nowego lidera projektu QCN, bo w punktach Waldas przemknie jak rakieta koło nas wszystkich w tabeli za 7 dni i trwale zajmie miejsce na szczycie tabeli B@P!

Hani

hmm.... to daje do myślenia... czyżby na virtualkach to działało?


Tomasz R. Gwiazda

a moze przelaczany miedzy hostami jest?

goofyx

Cytat: Hani w 10 Czerwiec 2011, 22:42
hmm.... to daje do myślenia... czyżby na virtualkach to działało?
Próbowałem na VirtulBoxie akcelerometry podłączać, ale musiałby mieć na każdą virtualkę osobny czujnik <- niestety VB jeśli używa urządzenia na usb to w trybie na wyłączność.
Nie wiem, jak z VmWare.

ps.: Może @Waldas by powiedział jak to zrobił <- chyba że na laptopach z czujnikami liczy

Cyfron

Cytat: goofyx w 10 Czerwiec 2011, 23:10
ps.: Może @Waldas by powiedział jak to zrobił <- chyba że na laptopach z czujnikami liczy

Z tego co kojarzę to dokładnie właśnie tak robi :)

goofyx

Cytat: Cyfron w 10 Czerwiec 2011, 23:37
Cytat: goofyx w 10 Czerwiec 2011, 23:10
ps.: Może @Waldas by powiedział jak to zrobił <- chyba że na laptopach z czujnikami liczy

Z tego co kojarzę to dokładnie właśnie tak robi :)
To tłumaczy tą ilość czujników ;)

waldas

Tak jak napisałem, trochę T42jek się kisi w szufladzie jako zezłomowany sprzęt, do odsprzedania jakoś szef się nie śpieszy  :p_arr: więc w wolnej chwili je podłączam, a dopiero się rozkręcam  %), nie licząc jeszcze T61, T400, X200, X201... no ale te muszą jeszcze poczekać na swoją kolej bo jeszcze w użytku  XD


waldas

Czego nie robi się dla zespołu  :p_arr:, pociągnę jak najdłużej się da.

Svistak

i tak trzymać  :p_arr:

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Troll81

i one wszystkie w jednej szafie stoją??

waldas

No przecież sam mnie zachęcałeś... XD

Troll81

myślałem że choć w ramach miasta je jakoś rozlokujesz :D bo tak to owszem punkty trzepać będą. Ale sens projektu QCN tkwi w tym ze akcelerometry są w różnych punktach fizycznych.

waldas

Pozwól że Cię zacytuję:

"Jak masz 10 kompów w jednym miejscu to traci to naukowy sens. Ale trzepać punkciki wszak wolno"



Troll81

bo tak jest :D trzepać wolno :D nikt nie zabrania. Tylko jaki naukowy sens?