Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

World of Tanks - kto gra ?!

Zaczęty przez Szopler, 12 Czerwiec 2011, 18:30

Troll81

motto? Our BOINC will run You over :D

Krzysiak

Dobra ZAKŁADAM KLAN     
Czekam na doładowanie złota i tak:
Nazwa (wymagane, od 2 do 70 znaków) - BOINC@Poland Crunchers
Znacznik (wymagane, od 2 do 5 znaków, dopuszczalne: alfabet łaciński, cyfry, podkreślenia i myślniki) - BatP
Motto (wymagane, nie więcej niż 100 znaków) - Wszystko da się policzyć
Opis (nie więcej niż 1 000 znaków) 907 znaków jak coś

"BOINC to projekt, wykorzystujący wolne zasoby komputerów (CPU i GPU) do obliczeń związanych z projektami badawczymi. Wystarczy że zainstalujesz program BOINC na swoim komputerze, a już po chwili zaczniesz wspierać rozwój nauki na świecie.
BOINC@Poland jest drużyną narodową i zrzesza największą liczbę zapaleńców przetwarzania rozproszonego w Polsce. Realizujemy projekty z zakresu ekologi, medycyny, biologi, astronomi, matematyki, fizyki, chemi i innych działów nauki. Ty również, w prosty sposób, możesz pomóc globalnej nauce. Wystarczy przyłączyć się do BOINC. Nasza społeczność internetowa wspiera nowych użytkowników i dzieli się z nimi wszelkimi potrzebnymi informacjami. http://www.boincatpoland.org
Mamy na celu nie tylko popularyzację BOINC w kraju, lecz również stworzenie czołowej drużyny na świecie, odpowiednio reprezentującej Polskę i zrzeszającej jak największą liczbę polskich użytkowników."

Po 19 zakładam do tego czasu poprawki zmiany propozycję - nie mogę znaleźć informacji czy można później edytować informacje  !!!


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Szopler

"BOINC to platforma, wykorzystująca wolne zasoby komputerów (CPU i GPU) do obliczeń związanych z projektami badawczymi. Wystarczy że zainstalujesz program BOINC Manager na swoim komputerze i przyłączysz się do wybranych projektów, a zaczniesz wspierać rozwój nauki na świecie.
BOINC@Poland jest drużyną narodową i zrzesza największą liczbę zapaleńców przetwarzania rozproszonego w Polsce. Realizujemy projekty z zakresu ekologi, medycyny, biologi, astronomii, matematyki, fizyki, chemii i innych działów nauki. Ty również, w prosty sposób, możesz pomóc globalnej nauce. Wystarczy przyłączyć się do BOINC. Nasza społeczność internetowa wspiera nowych użytkowników i dzieli się z nimi wszelkimi potrzebnymi informacjami. http://www.boincatpoland.org
Mamy na celu nie tylko popularyzację BOINC w kraju, lecz również stworzenie czołowej drużyny na świecie, odpowiednio reprezentującej Polskę i zrzeszającej jak największą liczbę polskich użytkowników."

Prześlij na PM numer konta to jakaś kasa poleci na ten cel.

Tomek_TB

Oj, to RAC nam spadnie... I j.w. numer konta to jakiś grosz poleci.
Pozdr
Tomek

kaimoon

Co jest kurde dzisiaj z tymi ludźmi...



Dość mam ganiania w pojedynkę po całej mapie...



A na dodatek nie mogę się zalogować do serwera, wszyscy wlatują jak muchy. Dzisiaj (chyba?) skończę grind z M26 Pershing na M46 Patton, będzie fun  ;D

Krzysiak

#45
Jeszcze moment bo dłużej mi się zeszło
Dzieci dużo dzieci i dużo maszyn za golda jako mięso armatnie  8)
[smg id=9797 type=preview align=center caption="shot 042"]

Jeszcze chwila
A dziś za przypisanie numeru telefonu komórkowego do konta 100 golda dostałem   %)

Tak to będzie wyglądać ostatnia szansa na zmianę
[smg id=9798 type=preview align=center caption="btp"]


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Krzysiak

Poszło klan założony   :attack:
- można przenieść z archiwum
- można zrobić niusa na stronie

Zaczynam rekrutacje wszystkich chętnych (wcześniejsze zgłoszenia już rozsyłam)


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81


Krzysiak

Chyba "Akcje naszego zespołu" lub "Hobby"


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81


LukaszST

#50
Heheh.

U nas chłopaki z Polish National Team ostro grają w WoT. Jak co to chętni są na jakiś sparing aby poćwiczyć umiejętności. :)Zapraszają jeszcze do GalaxyLife.

Krzysiak

Jeszcze sprawa loga kolejne 500 golda  ;)
[smg id=9802]

Propozycje chętnie dostawie

Szopler - zostaje zastępcą naszego zacnego klanu  :) jak dołączy do klanu


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

OxyOne

PNT zaprasza na bitwe treningowa/ kampanie. Posiadamy wlasny TS3 na ts3.pnt-wot.net. Posiadamy prawie wszystkie czolgi z kazdej nacji - dostosujemy sie.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

kaimoon

Wczoraj mieliśmy kilka bitew w plutonie z Krzysiakiem oraz Xaverim - zabawa przednia, dzięki! Oby w 2013 roku była już nas 15-tka byśmy mogli śmigać w kompaniach i treningach z towarzyszkami oraz towarzyszami z PNT (i nie tylko)  ;)

Teech

A jak się w WOT szuka klanu?
S3gaBP mój nik

kaimoon

http://worldoftanks.eu/community/clans/

Zaloguj się na swoje hasło i wyszukaj.


Troll81


goofyx


kaimoon

Dzisiejszy dzień upłynął kierując cały dzień Cromwella - ostatnia bitwa przyprawiła mnie o tętno 180, gdy musiałem przy wyniku 14:11 zostałem sam oblegającymi bazę dwoma czołgami i artylerią strzelającą co 4 sekundy. Wykończyłem jednego gracza, pojechałem na drugi koniec mapy dorwać artylerię i wróciłem na kolejny koniec mapy dobić ostatecznie T-34 okupującego naszą bazę. Żałuję, że replaya nie mam, przydałby się do treningu.



lukaszja

Oświećcie mnie. Gram od niedawna. T-28 z działem 57mm (celność 0.34) jest genialne, szybkie i baaardzo celne (częste celne strzały ponad 650m). Doszedłem do KW-1. Tak go wszyscy chwalą. A to wolne i zero finezji - walczy się tym jak buldożerem. Pancerne ale nudne.
Jest coś, co byłoby: szybkie (w znaczeniu - realnie da się przemieszczać po mapie, ugryźć i odskoczyć) i baaardzo celne (snajper) ale większe niż 57mm działo? Aha - V i VI poziom mnie interesuje, żadne tam IX, X tiery ;) Pancerza może nie mieć - raz się żyje ;)

hmmm


kaimoon

Masz bardzo duży wybór - zgaduję, że raczej nie interesują Cię scouty pokroju ELC, T50, T50-2, Chafee czy VK2801 (są losowane często z wyższymi tierami i w tym przypadku pozostaje Ci tylko podświetlać cele i szukać artylerii przełamując linię wroga - chyba, że jednak taki styl gry Cię interesuje?).
Działo 57mm w T-28 (potoczna igła) jest niezastąpione praktycznie do VII tieru - na V i VI tierze masz tylko działa, które się nieco zbliżają do tego.
V tier - masz M4, PZIII/IV i IV, T-34 - wydaje mi się, że powinieneś spróbować M4 oraz PZIII/IV - pierwszy jest bardzo zwrotny, ale nie jest to demon szybkości (48km/h), działo bardzo dobre (najlepsza penetracja na tym tierze, celność niestety 0.43), drugi to taki mały szybki (55km/h) szkrab, równie zwrotny z bardziej celnym działem (0.39) ale gorszą penetracją pancerza. Do bardziej stacjonarnego stylu gry T-34, który zwrotnością ustępuje w moim odczuciu do wyżej wymienionej dwójki dość znacznie a na końcu PZIV z mocnym kadłubem i działem jak w PZIII/IV oraz najgorszą moblinością z wymienionych czołgów. Ja osobiście polecam M4 - dobre działo z bardzo dobrą depresją, świetna mobilność.
VI tier - bardzo się komplikuje  ;)  Masz Easy Eight, T34-85, Cromwell, VK3001H oraz VK3001P (VK3601 nie biorę pod uwagę, bo to nie med w zasadzie  ;) ). Być może także KW1S mógłby Cię jeszcze zainteresować. E8 - jeszcze lepsza mobilność, szybkość dobra, ale najniższa w stawce z medów. Wielokrotnie objeżdżałem tym czołgiem samotne Tigery, które nie wiedziały w którą stronę się kręcić. Działo jest dobre z bardzo dobrą depresją, strzela jak szalone zwłaszcza z dosyłaczem, ale to czołg dla cierpliwych - czekasz, uciekasz, strzelasz i jedziesz na flanki. T34-85 ma na końcu bardzo dobre działo z dobrą celnością (0.37) i penetracją, mobilność niestety nie zachywca (najgorsze przyspieszenie poza KW1S, zwrotność też nie najlepsza). Niemieckie VK mają dobre pancerze i dobre końcowe działa, ale czasem braknie Ci tych 10mm penetracji (mają 132mm, T34-85 ma 144 a Cromwell 148). Szczególnie VK3001P jest ciekawym czołgiem, jest wielki jak stodoła, ale umiejętnie wykorzystany szaleje, zwrotny i szybki. Na koniec Cromwell, bezsprzecznie jak dla mnie najlepszy czołg na tym tierze. Ma działo o najwyższej penetracji i dobrej depresji, najlepszą szybkość i świetną zwrotność. No i KW1S, heavy, który jeździ 43km/h  ;D  Diabelskie ostatnie działo, bywa losowany przez to bardzo wysoko. Jest szybki, ale zwrotność oczywiście nie poraża.


Tak więc - ciężki wybór, od czegoś trzeba zacząć  8)

gregre

ja tam sobie pykam ELC AMX i sobie chwalę, poniżej jeden z lepszych rajdów, działko sypie po 250dmg 7tiery więc nie jest źle :)



teraz myślę też nad nad Hellcat'em...

kaimoon

Mi kompletnie ELC nie pasuje, taki trochę mały TDek, bardzo specyficzny styl gry - wynik zacny. Hellcata mam, strasznie dużo frajdy daje z ostatnim działem.

Janek

A czy ja też mógłbym należeć do klanu? :) mój nick w grze - jasiekseti

Krzysiak

Uwaga żyje

Na początku wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

Dzięki za wpłaty
Nadal aktualny jest wybór logo naszego klanu !!!


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Szopler


Tomek_TB

#68
Calkiem ciekawe.

Edit:
A tak z innej beczki moze o jakiegoś teamspeaka nalezalo by sie postarać?
Pozdr
Tomek

Krzysiak

Uwaga dziś po 16 klan wzbogaci się o logo jakie zaproponował Szopler


Jeżeli komuś przyjdzie do głowy coś innego niech pisze
Pozdrawiam

Informuje że dziś zdobyliśmy pierwszą odznakę klanowo-plutonową  %) z kamratem kaimoon  :p_arr:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Tomek_TB

Hej, zrobiłem mały research odnośnie teamspeaka, serwer wygląda na darmowy aż do 512 użytkowników ale z kompem stale działającym (pod warunkiem rejestracji), także nie wygląda to jakoś źle. bez rejestracji jest ograniczenie do 32 użytkowników, też spokojnie to wystarczy dla nas. Nawet jakieś spotkania forumowe można by było na tym odpalać.

Ktoś w PL chciałby się tym zająć? na stronie maja i wideo i pdfy odnośnie stawiania servera, konfigurowania klienów, ect.

http://www.teamspeak.com/
Pozdr
Tomek

Krzysiak

Tak przy okazji czułem się jak tarcza  8)
[smg id=9825 type=preview align=center caption="35 trafien"]


DODATKOWO

W dalszym ciągu zapraszam do przyłączenia się do naszego TEAM`u ostatnie miejsca  %)



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

lukaszja

Tylko nie bijcie - jak się zgłosić?
Na stronie:
http://worldoftanks.eu/community/clans/
po zalogowaniu i wyszukiwaniu "BOINC@Poland" (ew. z dopiskiem "Crunchers") nic mi nie znajduje...

stiven

Zgaduję, że to może pomóc:
http://worldoftanks.eu/community/clans/500017213-BATP/
am jednak nie korzystam i mogę się mylić.

lukaszja

Dobra, dołączyło mnie do drużyny. Teraz tylko pytanie, jak umówić się na grę z Kamratami ;)
PS Zagadka - KW-1, zniszczyłem 7 celów, na stronach podsumowania raz mam pokazane 6 zniszczonych maszyn wroga (ikonki na pierwszym zdjęciu), raz 7 (miałem 7 - tak wynikało to z gry). Czego nie wiem o grze? W załączeniu screeny![smg id=9838 type=preview align=center caption="shot 001"][smg id=9839 type=preview align=center caption="shot 002"]

Szopler

Tam się listę dało przewinąć w dół... nie było tam jeszcze jednego zniszczonego?

lukaszja

Cytat: Szopler w 27 Styczeń 2013, 23:02
Tam się listę dało przewinąć w dół... nie było tam jeszcze jednego zniszczonego?
Nie wiem, serio... Ale pewnie masz rację-właśnie z uwagi na spostrzegawczość w WoW nie robię za scouta ;)

kotfryc

Z ostatnich walk wraz z Krzyszp :) scout czasem może też postrzelać trochę ;)


Krzysiak

Padła propozycja wspólnego uderzenia  Dziś o 22  :attack: a więc proponuje

Niech każdy chętny wystawi propozycję dwóch-trzech swoich najlepszych maszyn + dodatki i coś wybierzmy do wspólnej walki

Ja od siebie mogę wystawić:

Niszczyciel czołgów su-152 + dosyłacz , lorneta polowa, siatka maskująca + maskowanie + podstawowe szkolenie 100%
lub
Artyleria Su-8 + dosyłacz, ulepszony system namierzania, siatka maskująca + podstawowe szkolenie 100% i 100% towarzysze broni
lub
KW-1S + dosyłacz, skrzynka narzędziowa, lorneta polowa + maskowanie + podstawowe szkolenie 100%



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle: