Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

strona glowna

Zaczęty przez krzyku, 25 Czerwiec 2006, 23:08

krzyku

Witam,
dzis wieczorkiem (25.06) jak wszedlem na strone naszego teamu to mialem wszystko rozkrzaczone, zadnych statystyk i wogole wygladalo tak jakby sie wieksza czesc grafiki nie sciagnela, chyba ze to wina explodera ;-)
ma ktos podobny problem?
  

AL

JaNie :wink: Ale ja korzystam z Operki!!

Mchl

I masz tak nadal, czy już minęło?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

też tak miałem przy pierwszym wejściu na stronę. to już było poruszane w chyba i po co nowy wątek? ;)

Mchl

Ale mnie to akurat interesuje, bo dzisiaj trochę zmieniłem ustawienia strony, więc jeżeli coś się sypie to piszcie.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

m2marek

ok. Tylko zalogować się musiłem. (IE 7+ mi się całkiem sypnęło :wink: co nie dziwi)

krzyku

w domu jak sprawdalem rano ok 6:30 na exploderze to dalej bylo zle, natomiast w pracy ale juz o 8 na Firefoxie jest wszystko dobrze
  

Rysiu

Ja mam Firefox i stronka  =D>

MadMan

Swoją drogą Rysiu po co robisz nam konkurencję? Przyłącz się :)
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

krzyku

---------- 23:51 26.06.2006 ----------

no wlasnie

---------- 04:27 ----------

Mchl w domu dalej mi zle strona glowna dziala, to samo co rano, mam explodera 6 z sp2 poz XP, na forum jest wszystko ok, a na glwnej sie krzaczy, zamiast np rogow ramek mam biale pole z czerwonym krzyzykiem w srodku.
  

krzyszp

U mnie w domu na IE6 z sp2 stronka tez nie pokazuje się dobrze - tylko górna ramka.
Na FF i Operze wszystko ok.

--------------------------
Poprawka. Pyta się o zainstalowanie flashplayera, po wciśnięciu "Anuluj" jest ok. (ale dopiero po chwili)..


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Mchl

krzyku: a teraz?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyku

juz jest wszystko OK, nie wiem co zrobiles ale pomoglo, thx
  

Nietoperek

cos sie stalo ze stronka czy tylko u mnie dziwy sie dzieja ? strona calkowicie sie rozlazla na lisku i operce - tabelki porozciagane  zdania porozwalane itp... ? i podrodze podczas wczytywania jakims cudem lisek niesamowicie zamula kompa

bartsob5

SOA #1 : "hmmm dziwne, u mnie dziala" :D

Nietoperek

cos mi sie po przegladarkach popapralo wrr nawet ich reinstalacja nie pomagala :[ ale juz pasi