Promocja BOINC w szkołach

Zaczęty przez 3891mike, 29 Czerwiec 2011, 10:36

Troll81

Poinformuj uprzejmie o zużyciu prądu. Żeby nie było przykrej niespodzianki.

Svistak

A przyszła mi przed chwilą taka myśl - nie tylko początek roku szkolnego jest dobry na promocję - ale np. też czas tuż przed świętami... młodzież będzie miała cały wolny tydzień po świętach dla siebie, praktycznie nie wyjeżdżają nigdzie, dużo czasu spędzają przy kompie wtedy i jakby mieli przed nosem naszą ulotkę - to może akurat dla odmiany od gierek - weszli by na Boinc :) ... może jestem marzycielem niepoprawnym, ale czemu by nie spróbować... ja na początek chętnie znów przyjmę, ale tym razem podwójną paczkę "szkolną" (500 ulotek i z trzy plakaty starczą), ale z wysyłką do mnie na adres domowy... mam iście "szatański" plan, ulotki dołożyć do środka do świątecznego numeru gazetki parafialnej - akurat ma nakład 500 sztuk, ale rozejdzie się w święta bez problemu, bo będzie zawierała plan kolędy w parafii, a to ludzie biorą od ręki, zwłaszcza jak jest za free :) ... może rodziców to nie "wzruszy", ale młodzieży a nuż "przekażą"  :whistle:  ...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Troll81

pomysł ciekawy. Tylko żebyś nie podpadł....

Svistak

o to się nie martwię - i tak w firmie twierdzą, że do normalnych nie należę  :whistle:

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Troll81

I maja święta rację :D należysz do B@P a to przecie banda świrów....  XD

Tomasz R. Gwiazda


Merki

Witam ;) informuję, że paczka doszła, planuje zawiesić plakaciska i rozstawic ulotki w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku Białej (postaram się o oficjalną zgodę dziekana, a nuż coś sam dorzuci 3 grosze ;p)

Svistak

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 22 Listopad 2011, 00:27
miota nim jak szatan :)
Do mnie też paczka dotarła i dopiero zamierzać trochę pomiatać  :D  ...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

hipo5PL

Czy akcja jest jeszcze ważna? Mógłbym w nowym roku szkolnym się tym zająć. Uczę się w Zespole Szkół Ogólnokształcących gdzie mamy ponad 1000 uczniów. Pozatym napewno poparłby mnie nauczyciel od informatyki. :)

Troll81

postaramy się cos wysłac :D ze swojej strony mogą dac plakaty i ulotki. Mozemy się też dogadac na wypuszczenie nowej wersji BOINC Xubuntu albo innego systemu gotowego do pracy z BOINCem :D

KAcperek13579

 :p_arr: Jestem za i szacun :)

Cyfron

ktoś chce plakaty i ulotki żeby w jakiejś szkole rozpropagować?

PoznanskaPyra

Ja mam, ale w szkole to się mija z celem, bo pierwsze pytanie to zawsze jest: "a co z tego będę miał" i temat się urywa.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

wcale się nie urywa. Ja osobiście całkiem sporo zyskałem dzięki BOINC. O satysfakcji nie wspominam. Ale udzielanie się to kopalnia różnych możliwości. Nauczyłem się jak zapalać ludzi do pomysłów. Dzięki tłumaczeniom na naszej wiki nauczyłem się sporo słownictwa angielskiego. Dowiedziałem się wiele o pracy zespołowej i o tym jaka role pełnia w zespole ludzie.

kva.pl

Dlaczego temat umarł? Chętnie bym przytulił takie materiały, mam je gdzie rozprowadzić.

Cyfron

Jak ktoś ma możliwość rozpowszechniania gdzieś plakatów BOINC (naszego zespołu) to niech pisze PW do mnie to wyślę mu paczkę z kilkoma sztukami :)

kva.pl


Cyfron

mówiłem pisać PW a nie w wątku :)

kva.pl

Dotarly dzis, dziekuje :)

Cyfron

jakby co to jeszcze ich trochę mam :)

IThorne

Grudziądz na pokładzie.

Potrzebuję zestaw, a najlepiej kilka. Na oko 30 szkół. Może nawet lekcje wychowawcze uda się załatwić.

Dziś z rozbiegu odwiedziłem najbliższą szkołę i zgodę mam. Z resztą za dużych problemów raczej nie będzie)(znajomości w ZNP pomagają).



SzaMoT🍀

Cytat: GRID w 17 Wrzesień 2011, 17:14
Super. Potrzeba więcej chętnych, a sprawa BOINC nabierze nowych barw. Dzieciaki zamiast grać w gry będą bawić się w naukę.
Super super ! :p_arr:
Zaczynam od zerówki  :)

tito

Podręcznik do informatyki dla klas 8ych w rozdziale o lekcjach z danymi podaje BOINC jako możliwość przeliczenia dużej ilości danych przy skąpych funduszach.
Dodatkowo jako przykładowy projekt podany jest Universe@home
Zaś na stronie 104 jest www.boincatpoland.org i (niestety) link do naszej wiki.

krzyszp

Napiszę do Grida, żeby zrobił przekierowanie na główną.
Jest coś istotnego obok tego linku, co trzeba uwzględnić?


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

SzaMoT🍀

Cytat: tito w 17 Luty 2021, 12:30
Podręcznik do informatyki dla klas 8ych w rozdziale o lekcjach z danymi podaje BOINC jako możliwość przeliczenia dużej ilości danych przy skąpych funduszach.
Dodatkowo jako przykładowy projekt podany jest Universe@home
Zaś na stronie 104 jest www.boincatpoland.org i (niestety) link do naszej wiki.

Masz może linka do PDFu tego podręcznika?

tito

https://drive.google.com/file/d/1I-JrAaxUPzpQrva1CoM0Cs5amowGQxrw/view?usp=sharing

Zeskanowałem odpowiednie strony.
Podręcznik WSiP informatyka klasa 8

necavi

Dobre i to - chociaż w 8 klasie raczej myśli się o nowej szkole - to i tak plus, bo oficjalnie.