Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

matszpk

Zaczęty przez matszpk, 05 Lipiec 2011, 20:21

matszpk

cześć jestem matszpk. mieszkam w woj. opolskie i mam 28 lat (kończę studia magisterskie).
dla boinc'a najwięcej liczyłem w 2008 roku (m.in. NQueens@Home).

mam 3 komputery: Gigas3.0 (AMD Ryzen 1700X, DDR4 3000MHz 16GB RAM, z Radeon R7 360 2GB, Radeon RX480 4GB i Radeon RX Vega 56)
Gigas2.0 (Core i5 3470 IvyBridge, 16GB RAM, teraz razem z Radeon HD 7850 1GB Radeon R7 360 2GB i Radeon RX480 4GB),
stary gigas (Phenom 9500 2,2 GHz, 8GB DDR2 RAM, Radeon HD 7850 (ten sam co poprzednio) 1GB, reaktywowany)
oraz staruch (AthlonXP 1700, 512 MB RAM). kiedys miałem gigas (ta sama obudowa i reszta, tylko Phenom 9500, 8 GB, z tą samą kartą).
niedawno temu pracowałem w małej w firmie zajmującą się aplikacjami mobilnymi.
Obecnie pracuje w firmie która zajmuje się oprogramowaniem do monitoringu.

interesuję się głównie programowaniem (amatorsko) i na co dzień używam Gentoo Linux (stary komp) i stary gigas :) i OpenSUSE (Gigas 2.0)
problemy matematyczne (np.: z teorii obliczeń i złożoności).
Zajmowałem się kiedyś BOINC'iem na Androidzie. Teraz rozwijam mój assembler dla Radeonów (architektura GCN) - CLRadeonExtender.

zmieniono: w 2018-01-14.

sknd

cześć  :parrrty:

tito


pszyklejony

 :) :p_arr: :arrr:

Cyfron

witamy, a za te aplikacje na Androida to wielki  :respect:

Troll81

Ano. Szacun ci olbrzymi....  :respect:

aborek

Witam serdecznie  :ahoy:

matszpk

akurat teraz postanowiłem zaktualizować moj profil. co nowego u mnie? kupiłem kartę Gigabyte Radeon HD 7850 1 GB, którą teraz testuje
na boinc (collatz). na razie cicho pracuje :). kiedys miałem starego GF8600 (raczej się do GPGPU nie nadawał się).

MarcinB

Powinna też się dobrze sprawować w POEM :)

Troll81

w POEm to ona powinna rozwinąć skrzydełka :D

EDU Enthusiast

polecam milke, poniewaz jak jest ustawiona na 25+ refresh rate to spokojnie nie zjada wszystkich resourcow i mozna spokojnie jeszcze pracowac na komp.

matszpk

dzięki za odzew  :). będę ją wykorzystywał do programowania (OpenCL głównie). Od kilku lat o tym myslałem...

mordi

witaj :) :parrrty:
Guard well the secret of steel...


matszpk

teraz mam nowy procesor Core i5 3470 3.2GHz i ram 16GB i nową płytę główną. Akurat teraz na nim testuje boinca. dobrze mieli  8).

mimeq

nice  :p_arr:


mordi

super :) :parrrty:
Guard well the secret of steel...


matszpk

#16
nie było mnie przez dłuuugi czas. teraz będę odwiedzać was częściej. zacznę od zmiany wizytówki. mam juz Ryzen 1700X w mojej budzie.
w międzyczasie dorobiłem się trzech kart graficznych: Radeon R7 360, Radeon RX 480 4GB (dzięki Krzysiak) i najważniejsza Radeon RX Vega 56.
będziemy liczyć...  :parrrty:

tito

I tak trzymaj, bo inaczej  :whip:

matszpk

akurat katuję nowego ryzena asteroidami (Asteroids@Home) ;D. przy obciążonych grafikach ma jakieś 68-69 stopni. jeszcze nie podkręcałem go.

andy101fah

Piękny zestaw, poganiaj maszynki i powodzenia  :whip: :whip:

:attack: :attack: