BOINC@Poland

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Przydzielanie priorytetów w różnych wersjach Windowsów  (Przeczytany 3031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ufol

• Liczydłowy

Czy w przypadku menedżera Boinc, zawsze jest najniższy? Z mojego doświadczenia wynika, że niekoniecznie. O ile pod Windowsem Xp, mielenie odbywa się w tle i jest niezauważalne, o tyle pod siódemką zamulało lapka? Czy to reguła? Co do przydzielania priorytetów w poszczególnych systemach, to również nie wszystko zgadza się z założeniami. Teoretycznie można przydzielać priorytety, w praktyce często jest to niewykonalne. Próbowałem pod Xp nadać gadaczowi wyższy priorytet i nic z tego.
" Nie można zmienić priorytetu, operacja zakończona. Odmowa dostępu. "
Nie zawsze zatem można przeprowadzić taką operację. Wracając do tematu:
Pod siódemką Boinc ma niski priorytet, pomimo tego zdarza mu się deczko przymulić sprzęt.

Troll81

• Troll forumowy
  • Newsmani
  • Starszy Kalkulator
  • Owoc żywota twojego je ZUS
Przydzielanie priorytetów w różnych wersjach Windowsów
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Lipiec 2011, 09:48 »

sam BOINC może mieć i niski priorytet ale to nie on przymula a aplikacje projektów, Te powinny być uruchamiane z niskim priorytetem.

Ufol

• Liczydłowy
Przydzielanie priorytetów w różnych wersjach Windowsów
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Wrzesień 2017, 12:52 »

Odkopuję wątek, ponieważ to zagadnienie wciąż nie daje mi spokoju. Obecnie boincuję pod siódmą windą x64. Dlaczego niektóre apki mają priorytet = poniżej normalnego a nieliczne np. WCG przypisane są do niskiego? Wszystkie projekty odpala boincowy menedżer, więc, na chłopski rozum, powinny mieć po prostu priorytet niski. Czy można to gdzieś na stałe ustawić?
Strony: [1]   Do góry

SMF spam blocked by CleanTalk