Post z kilkoma rodzajami sygnaturek naszego zespołu w jednym miejscu

Zaczęty przez AL, 30 Czerwiec 2006, 22:05

AL

Czy możliwe byłoby stworzenie np. postu/artykułu w którym w jednym miejscu umieszczone byłyby jedna pod drugą sygnaturki naszego zespołu z różnych stron np.


itd.
Chodzi o to, że czasem strona ze statystykami/sygnaturkami przechodzi trudne chwile i nie działa albo ma awarie (jak np. Boincstats ostatnio). Wtedy wchodziłoby się do takiego posta/artykułu i można by się łatwo zorientować jak wyglądają postępy punktowe naszej drużyny na podstawie innych sygnaturek. Czasem też jakiś projekt nie jest uwzględniany na boincstats a gdzie indziej tak. Po prostu miałoby się taką sytuację przeglądową w jednym miejscu.

Mchl

Jak widać już zacząłeś ;)

Jak trzeba, to mogę to wstawić jako jakąśosobną stronkę.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

albo moze wystarczy jakis temat typiu "przyklejony" albo "ogloszenie" w jednym z dzialow dotyczacych naszego teamu...

AL

Cytat: "Mchl"
Jak trzeba, to mogę to wstawić jako jakąś osobną stronkę.
Fajnie by było :wink:  Natomiast mam pytanie. Kto jeszcze udostępnia tworzenie syganturek osobno dla siebie i osobno dla drużyny oprócz boincstats? Bo przy tworzeniu tej sygnaturki z mundaya założyłem sobie nowe konto, podłączyłem do niego wszystkie projekty w których liczę (mozna to zrobić podając id albo swój nick)- a że nie liczę we wszystkich to musiałem się posiłkować w trzech projektach Twoim (Mchl) nickiem, tak aby sygnaturka zespołu zawierała je wszystkie lub jak kto woli jak najwięcej. Natomiast nie wiem czy jest to możliwe do wykonania gdzie indziej np. boincsynergy albo bionc uk (tu z tego co sprawdzałem potrzebny jest "Identyfikator międzyprojektowy (CPID)", wiem, że dla poszczególnych użytkowników CPID jest tylko czy istnieje coś takiego w odniesieniu do drużyn?).

Bober


Nietoperek

ja dodam inne pytanie - czy jest mozliwosc dodania opcji (moze w profilu) aby na forum nie byly pokazywane zadne sygnaturki awatary itp ? ogolem obazki - cos na wzor forum boincowych gdzie mozna wlasnie wszelkei obrazki wylaczyc

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org