Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

KLUB TOP 10 głosowanie na projekt nr 9 - Ankieta

Zaczęty przez Agbar, 16 Lipiec 2011, 17:12

Jaki projekt powinien być kolejny w TOP10?

ABC@home (20)
0 (0%)
AQUA@home (15)
4 (16.7%)
BURP (32)
0 (0%)
Chess960@Home (22)
0 (0%)
Climate Prediction (11)
1 (4.2%)
Collatz Conjecture (12)
3 (12.5%)
Constellation (16)
1 (4.2%)
Cosmology@Home (13)
1 (4.2%)
DNETC@HOME (19)
0 (0%)
DrugDiscovery@Home (22)
1 (4.2%)
EDGeS@Home (14)
0 (0%)
Einstein@Home (11)
4 (16.7%)
Gerasim@Home (20)
1 (4.2%)
GPUGRID (24)
3 (12.5%)
Hydrogen@Home (13)
1 (4.2%)
IBERCIVIS (27)
1 (4.2%)
Leiden Classical (22)
1 (4.2%)
LHC@Home (19)
0 (0%)
Luxrenderfarm@home (15)
0 (0%)
Magnetism@home (15)
0 (0%)
MindModeling@Home (15)
0 (0%)
Moo! Wrapper (24)
1 (4.2%)
NFS@Home (13)
0 (0%)
POEM@HOME (17)
0 (0%)
PrimeGrid (19)
3 (12.5%)
Renderfarm.fi (18)
0 (0%)
RNA World (14)
2 (8.3%)
Rosetta@Home (11)
4 (16.7%)
RSA Lattice Siever (2.0) (15)
0 (0%)
SETI@Home (22)
1 (4.2%)
SETI@Home Beta (20)
0 (0%)
SIMAP (15)
0 (0%)
Spinhenge@home (18)
0 (0%)
Sudoku@vtaiwan (19)
0 (0%)
Superlink@Technion (25)
0 (0%)
The Lattice Project (28)
1 (4.2%)
uFluids (11)
0 (0%)
World Community Grid (30)
14 (58.3%)
yoyo@home (19)
0 (0%)
QMC@Home (19)
0 (0%)

Głosów w sumie: 24

Głosowanie skończone: 31 Lipiec 2011, 17:12

Agbar

Kończy się regulaminowe ;) 100 dni na projekt TOP10, więc czas zacząć głosowanie na kolejny. Oczywiście nikt nie powiedział, że musi to być inny projekt. (Wiem, wiem: "następuje zmiana").

Ostatnio dało się, również dzięki projektowi miesiąca, zdobyć 11. miejsce; zaczynaliśmy z 14.

Lista do głosowania obejmuje projekty, w których zajmujemy poniżej 10 miejsca1, poza wymienionymi nieaktywnymi (TTBOMK):


  • AndrOINC
  • QMC@Home
  • Orbit@Home
  • UCT Malaria

Z jakiegoś powodu nie mogę ukryć wyników do czasu ogłoszenia...

Agbar

Przy następnym projekcie będzie trzeba chyba zwrócić uwagę na to zdanie z regulaminu:
Cytat: http://www.boincatpoland.org/smf/klub-top-10/top-10-regulamin/Celem klubu jest poprawienie statystyk naszego zespołu w projektach BOINC : małych, nowych lub rzadko liczonych.
Może jakieś ograniczenie punktów np. do 60 percentyla (czyli po posortowaniu wg ilości punktów tylko najniższe 60% projektów). Co wy na to?

aborek


GRID


Hani

Puki co to głosować na WCG. 30 miejsce to takie mało chlubne...


Troll81

Za WCG podpiszę się 4 kończynami :D ale dobicie tam do 10 miejsca będzie trudne.....

Aegis Maelstrom

Z ciekawości, co jest nieaktywnego w QMC@home? Niektórzy mają problem z wejściem na ich stronę główną, poza tym, o ile wiem, projekt działa i punktuje: boincstats.

Jeśli to pomyłka, proponuję dopisanie do listy.

Agbar

QMC dodane. Pomyliło mi się z QuantumFire :shame:, w którym notabene mamy 2. miejsce! :arrr:
Kto czuje potrzebę, może zmienić głos.

Aegis Maelstrom

 :p_arr:

A Quantum Fire faktycznie szkoda. Fajny projekt (młodszy brat QMC, ciągle ma kiedyś wrócić), zwłaszcza że nagle znikł i ja np. wciąż mam parę przeliczonych jednostek do zwrócenia. :D

Agbar

W WCG na dzisiaj potrzebowalibyśmy 3 razy więcej punktów, żeby być na 10 miejscu %) Nie zaszkodzi spróbować, może przy okazji uda się zachęcić więcej osób do liczenia w tym projekcie. Z ~1500 aktywnych w drużynie tylko 422 liczy WCG1 :wth:
Gdyby udało się zwiększyć tę liczbę 2 razy samo "promieniowanie tła" powinno nam pomóc. Choćby tylko 1 WU co tydzień od osoby: jakieś 60 dziennie. Nie wiem jak WCG punktuje, bo nie mam nic świeżo policzonego, ale na pewno dacie radę to przeliczyć na prawdziwe punkty. Aktualnie mamy jakieś 190 - 200 k pkt. dziennie.

No i jeszcze trzeba jakoś zachęcić szanowną drużynę :whip:

Agbar

O matko, ile głosów? Jeszcze drugie tyle i będzie jak w PM! :arrr:

GRID

To ja może zaagituje projekt LHC@home tym linkiem
kopalniawiedzy.pl/bozon-Higgsa-Boska-Czastka-CERN-Wielki-Zderzacz-Hadronow-Fermilab-Tevatron-13556.html

Może w wkrótce dowiemy się co z bozonem Higgs'a i będziemy mieli z głowy bardzo ważna kwestię nauki.
polecam głosować na LHC@Home

lolek


AL

Cytat: lolek w 29 Lipiec 2011, 09:40
Tylko że w LHC nie ma co liczyć  %)

W rzeczy samej. Takie projekty jak LHC, Orbit, Pirates - to mam na wszystkich kompach zawsze w opcji umożliwiającej pobieranie nowych WU - bo poprostu jest ich tak mało (lub nie ma wogóle), że gdybym miał się nagle na jakiś nastawiać - to wogóle bym nie załapał WU.
Póki co z głosowania wynika, że mamy zdecydowanego lidera. W ciągu następnych dwóch dni podejrzewam, że raczej nikt już tego nie będzie w stanie zmienić (przy tej frekwencji) - więc przełączyłem już na ten projekt wszystkie poboczne hosty - a na głównym kończe zadania z innych projektów.

Agbar

Ja mogę zmienić! :fright: Zawsze mogę usunąć WCG z listy, albo zresetować wyniki. Ładna dywersja by była :facepalm2:

Agbar

#15
No to przestawiamy się na WCG, (jeśli jeszcze ktoś tego nie zrobił).  :ph34r:

goofyx

:)
Ja liczę na CPU tylko WCG <- także przy okazji dorzucę trochę pkt od siebie :)

mimeq

Taki maly offtop, skad macie takie ladne banerki dotyczace WCG ?  :book:


Troll81

trzeba se zamówić :D jest o tym odpowiedni wątek

http://www.boincatpoland.org/smf/zdobycze/odznaki-world-community-grid/msg146184/#msg146184

emik

Cytat: mimeq w 08 Sierpień 2011, 15:27
Taki maly offtop, skad macie takie ladne banerki dotyczace WCG ?  :book:

https://secure.worldcommunitygrid.org/forums/wcg/viewthread_thread,29840

poproś w tym wątku to dostaniesz