BOINC@Poland

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Czemu dział Artykuły nie jest poddziałem działu www.boincatpoland.org?  (Przeczytany 3540 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arthusp

• Liczydłowy
  • **

Nie wiem gdzie napisać, to napisze tutaj: Czemu dział Artykuły nie jest poddziałem działu www.boincatpoland.org? Czy to wynika z jakiejś historycznej zaszłości? Co myślicie, aby przenieść dział Artykuły właśnie pod dział www.boincatpoland.org? Ew. aby po prostu scalić te dwa działy? Albo może macie inne pomysły (włącznie z "niech zostanie jak jest, ponieważ...")?

GRID

• Administrator
  • Starszy Liczydłowy
  • *
  • Stworzony by pomagać :D
    • Grid | superkomputer
Czemu dział Artykuły nie jest poddziałem działu www.boincatpoland.org?
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lipiec 2011, 17:07 »

Może Ci którzy tak ustalili myśleli że Artykuły - to kwestia związana z tworzeniem treści. A www.boincatpoland.org - związana z kwestiami strony itp.

Jeżeli chodzi o twoje pytanie czy jest to możliwe przeniesienie działu to powiem że tak.

Jestem za tworzeniem dobrej siatki kategorii, ponieważ forum się rozrasta, czyta i pisze coraz więcej osób, i coraz trudniej będzie utrzymać ład i porządek.

Jednak wydaje mi się że często tworzy się artykuły na temat BOINC, projektów itp które cale nie są związane z stroną www.boincatpoland.org. Raczej zmieniłbym jedynie tytuł Artykuły na coś szerszego ale nic mądrego nie przychodzi mi do głowy.
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2011, 11:52 wysłana przez GRID »
Strony: [1]   Do góry

SMF spam blocked by CleanTalk