Przedpłata na czujniki Rad@H - Edycja 1/2011

Zaczęty przez krzyszp, 26 Lipiec 2011, 18:09

krzyszp

Dzisiaj poruszyliśmy sprawę produkcji tzw. kitów i przygotowaliśmy zestawienie kosztów produkcji dla 50 szt (ze względu na koszt podzespołów musimy składać zamówienia na takie ilości, w przeciwnym razie cena czujnika szybuje w górę).
Przy zamówieniu kompletu części (oraz opłaceniu trawienia płytek) całkowity koszt operacji wynosi ok. 3450 pln plus ewentualne koszty przesyłek z hurtowni, powiedzmy, że całość ok 3600 pln (części są od kilku dostawców), co daje jednostkową cenę ok. 72pln (proponuję zaokrąglić do 75pln, co zostawi jakąś kasę na piwo dla Szoplera i TJM'a).
Do tej ceny należy doliczyć koszt przesyłki 11.50pln (w kraju)

Dlatego wszystkich chętnych do zakupu naszego czujnika zapraszam do składki w kwocie 86.50pln, którą można wpłacać poprzez przycisk PayPal'a na stronie projektu (proszę zaznaczyć w treści, że to jest przedpłata), można też bezpośrednio użyć maila donate [-at-] radioactiveathome [kropka] org - te pieniądze trafiają do mnie, ja również przekażę je do Szoplera gdy zbierzemy potrzebną kwotę.
Oczywiście w tym wątku przedstawię wszystkie faktury po zakończeniu zbiórki oraz na bieżąco będę informował o wpłatach.
Wysyłka czujników nastąpi w pierwszej połowie września (chyba, że nie zbierzemy wymaganej kwoty - w takim wypadku dla tym, którzy nie będą mogli/chcieli czekać przeleję pieniądze z powrotem).

Ze względów podatkowych, całość będzie rozliczana poprzez moją firmę (ale zaznaczam - wszystkie faktury na zakupy udostępnię na forum), dlatego dla chętnych oczywiście załączę fakturę VAT.

Edit by Szopler:
Zaksięgowano wpłaty od:
(uwzględniono mój PayPal i konto bankowe)


  • mimeq - 1 szt.
  • _Aleksander_ - 1 szt.
  • tito - 4 szt.
  • miszol - 1 szt.
  • emik - 1 szt.
  • cyfron - 1 szt.
  • ksysju - 1 szt.
  • Tomasz R. Gwiazda - 1 szt.
  • RAD-Poland - 1 szt.
  • sergeant - 1 szt.
  • czysty911 - 1 szt.
  • sciagacz - 1 szt.
  • AL - 1 szt.
  • svistak - 1 szt.

Edit by krzyszp

Zakładana ilość zamówień osiągnięta, wstrzymujemy zapisy na następne detektory do momentu sfinalizowania aktualnych.
Osoby, które się zadeklarowały, ale z jakiś powodów jeszcze nie wpłaciły pieniędzy proszę o lekki pośpiech (ale bez strasznego ciśnienia na czas).


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

mimeq

#1
Only PayPal ? Prosze o nr konta i przelewam odrazu. Nie ograniczajmy sie. Nie mam konta paypal i nie planuje zakladac a czujnik bardzo chetnie zamowie.

Edit by Szopler:
Numer konta podaję zainteresowanym na PM.


Cyfron

ja też poprosiłbym o nr konta :)

krzyszp

Uzgodnię z Szoplerem tę sprawę (ja nie mam konta w PL) i nie będzie chyba problemu :)
Możecie też jego molestować :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito

Też chcę pomolestować. Numer konta proszę.

Troll81

Adekwatny news w sekcji anglojęzycznej proszę i na stronie projektu. Możemy wszak wysłać za granicę :D i cenę dałbym na poziomie 20-25 euro żeby pokryć koszty wysyłki

_Aleksander_

Skoro mam już detektor burz i akcelerometr w jednym PC to tuba też się przyda....
Numer konta poproszę, chętnie zlecę przelew!

AL

Ja rónież poproszę o nr. konta.

Hani

Też bym normalnie przelał. Czekam na nr konta.  :boing:


mimeq

Moje zaplacone, czekam na jakas aktualizacje   ;D


krzyszp

Dostałem pierwszy przelew na PayPal'a, nadawcą jest pewna pani z... Kanady :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

mimeq

Hehe to ladnie, ciekawe rodaczka ?


krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

krzyszp

Wątek do ponownego przejrzenia :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Cyfron

ja nie otrzymałem namiarów na konto...

krzyszp

Zgłoś się do Szoplera - on chce utrzymać porządek i orientację "co i gdzie".
Panowie, nie mamy jeszcze "oficjalnego" konta, więc proszę o wyrozumiałość...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

krzyszp

Na tę chwilę zamówionych zostało 16 czujników z pierwszej serii 50 sztuk. Daje to ładne 32% partii :)
5 zamówień pochodzi z Niemiec i Kanady (łącznie) opłaconych poprzez PayPal'a.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Pantarhei

A reszta zamówień z Polski przyszła?
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Sergeant

To kogo molestować o numer konta?
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

emik




mimeq

Cytat: krzyszp w 30 Lipiec 2011, 23:44
Na tę chwilę zamówionych zostało 16 czujników z pierwszej serii 50 sztuk. Daje to ładne 32% partii :)
5 zamówień pochodzi z Niemiec i Kanady (łącznie) opłaconych poprzez PayPal'a.

No to tempo jest w miare sensowne  :parrrty: A kolejni chetni sa (przynajmniej na forum).


krzyszp

Na tę chwilę mam opłaconych 15 zamówień z zagranicy (oraz zadeklarowane 8 do 10 następnych).
U Szoplera jest zadeklarowanych kupujących jest na 18 sztuk. Jak łatwo policzyć, w tym momencie mamy zgromadzonych 33 zamówień (*następne 8 prawie pewne).

Jeśli więc są jeszcze chętni, to proponuję się spieszyć...


*Ta deklaracja jest prawie pewna, pochodzi od osoby, która już opłaciła 12 czujników w ramach składek w swojej drużynie.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Cyfron

ja dopiero teraz zleciłem przelew - nie mam internetu teraz za bardzo...

Tobas


emik

moja kaska też powinna dziś dotrzeć do Szoplera


Szopler

aktualizacja listy w pierwszym poście

krzyszp

Cytat: Tobas w 01 Sierpień 2011, 14:39
Poszło na PayPal ode mnie.
I ładnie doszło :)
Podeślij mi adres na maila (albo Szoplerowi).


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Kret_polny

Ode mnie poszło przez PayPala. :)

krzyszp

Cytat: Kret_polny w 01 Sierpień 2011, 16:13
Ode mnie poszło przez PayPala. :)
Potwierdzam, podaj adres na PW :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

gaballus

Również poszła wpłata przez PayPal

krzyszp

Panowie - wielka prośba
Jeśli robicie przelew na PayPal na konto donacyjne, doliczcie parę groszy na przesyłkę - PayPal pobiera niezły haracz od każdej transakcji (dlatego na forum projektu jako kwotę podajemy 25Euro - to pozwala otrzymać odpowiednią kwotę po odliczeniu kosztu transferu).
Innym rozwiązaniem jest po prostu poprosić Szoplera na PW o jego konto, transfer bezpośredni nie jest obciążony taką opłatą...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

gaballus

No właśnie jak zauważyłem sporo osób dopytywało o konto, ja sam pytałem na PM ale otrzymałem informację że najlepiej PayPal. Wcale się nie upierałem przy PP wręcz odwrotnie. Oczywiście dopłacę proszę tylko pdać kwotę, ale wolałbym jednak już więcej nie dotować jakiejś amerykańskiej firmy i zrobić to na konto bez dodatkowych opłat z jakiejkolwiek strony. Tylko nie traktujcie mojego wpisu jako przygany, gorąco kibicuję projektowi i jestem bardzo wdzięczny za zaangażowanie osób rozwijających projekt.  :parrrty: W sumie dzięki temu projektowi znalazłem się na forum, licze już od paru lat, w drużynie tez byłem chyba od początku, ale na forum nie zaglądałem, dopiero RAD@H mnie do tego skłonił i jestem teraz regularnie (na razie głównie czytam) :)

krzyszp

Cytat: gaballus w 01 Sierpień 2011, 19:59
No właśnie jak zauważyłem sporo osób dopytywało o konto, ja sam pytałem na PM ale otrzymałem informację że najlepiej PayPal. Wcale się nie upierałem przy PP wręcz odwrotnie. Oczywiście dopłacę proszę tylko pdać kwotę, ale wolałbym jednak już więcej nie dotować jakiejś amerykańskiej firmy i zrobić to na konto bez dodatkowych opłat z jakiejkolwiek strony. Tylko nie traktujcie mojego wpisu jako przygany, gorąco kibicuję projektowi i jestem bardzo wdzięczny za zaangażowanie osób rozwijających projekt.  :parrrty: W sumie dzięki temu projektowi znalazłem się na forum, licze już od paru lat, w drużynie tez byłem chyba od początku, ale na forum nie zaglądałem, dopiero RAD@H mnie do tego skłonił i jestem teraz regularnie (na razie głównie czytam) :)
Wysłałem PW do Ciebie :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Kret_polny


krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

czysty911

Czesc chłopaki, że wtrące swoje - jakie dane mam wpisac żeby zrobić przelew PayPal-em? PzDr

krzyszp

Nie zobaczylem wczesniej...
Po prostu w opisie wpisz adres wysylki, a w temacie, ze to przedpłata na czujnik.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Szopler

Mała aktualizacja w pierwszym poście...

Jednocześnie brak wpłat od: svistak, AL, www.q-elektronik.pl