Jak pobrać BOINC na androida 2.6.29 ? (Acer liquid E)

Zaczęty przez GRID, 10 Sierpień 2011, 17:45

GRID

Chce pobrać klienta z tego url który zamieścił matszpk w tym wątku wbudowaną przeglądarką  androida (acer liquid E) i pokazuje mi że strona jest nie dostępna. Co robić ? ? Może w markecie jest jakaś inna normalna przeglądarka (np mozilla).


krzyszp

Dopisz "NativeBOINC.apk" na końcu adresu...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

GRID

#3
dobra pobrałem tym wbudowanym okazało się że utraciłem połączenie z Wifi  :) a zmyliło mnie że mogłem filmik na m.youtube.com odpalić.
Pobrałem i zainstalowałem androBOINCa.  :) Teraz nie wiem jak dodać projekt   :o
pisze że host nie połączony.

matszpk

#4
Aplikację pobiera się normalnie. Własnie pod tym linkiem jest lista plików i jest NativeBOINC.apk. NativeBOINC to rozbudowana wersja AndroBOINC'a. W menu programu jest opcja startup (do uruchamiania klienta). Jeśli jesteś rozłączony to połącz się (opcja connect) z hostem nativeboinc. Naprawdę przeszedłes cały proces instalacji? Nie wciskaj cancel przy oknie Installation Wizard. Obrazki są w w katalogu screenshots pod adresem http://krzyszp.info/matszpk/android/ (możesz zobaczyć przykładowe screeny z instalacji). Po zainstalowaniu jest ekran z listą projektów, potem po skontaktowaniu się z projektem masz ekran, w którym masz opcje 'create accout', utworzenie nowego konta projektu, lub 'use account' wykorzystanie już posiadanego.

PS. dzisiaj wprowadzę nową wersję oznaczoną numerem 0.1.2 z pewnymi poprawkami.

GRID

popełniłem błąd przy Instllation Wizard po kliknięciu next nic się nie działo więc naklikałem. To pewnie przez wolnego neta.

matszpk

#6
bądź cierpliwy musi się pojawić następny ekran. po nacisnieciu next pojawią się komunikaty postępu. proponuję ci zabicie tej aplikacji (poprzez zarządzanie aplikacjami) i ponowne uruchomienie.
Jeśli nie możesz przejsc do instalatora to przeinstaluj aplikację

PS.: Był błąd w instalatorze już poprawiłem. dajcie mi czas na opublikowanie nowej wersji.

GRID

#7
Po ściągnięciu nowej wersji NativeBOINC-0.1.2 cały klient BOINC zainstalował się bez problemowa a instalacja jest bardzo intuicyjna. Pełen podziw.  :respect: Dziękuje za pomoc.

ps. orginalnie to wygąda w liscie hostów - System operacyjny: Android 2.6.29 ARMv7 Processor rev 2 (v7l) @768MHz

matszpk

masz lepszy procesor i liczenie WU nie powinno być zbyt długie. spodziewaj się czasów 10-20 godzin dla enigmy i 2-3 dni dla primegrid. miłego liczenia. aha nie zapomnij jeśli będziesz chciał wyłączyć telefon to wyłącz klienta (opcja shutdown). jest jeszcze widget z trzema przyciska i paskiem. aplikacja po uruchomieniu klineta blokuje wyłączanie ekranu (w celu unikniecia usypiania procesora).