problem z boinc.exe

Zaczęty przez bartsob5, 16 Lipiec 2006, 11:01

bartsob5

---------- 16:47 14.07.2006 ----------

od jakiegos czasu mialem te dziwne pady, o cxzym zreszta pisalem juz wam... przez ostatnie 5 dni nie mialem neta (kochamy TPSA:D) i w koncu zdiagnozowalem co powodowalo mi te pady - plyta glowna. nie wiem co sie konkretnie zepsulo, w kazdym badz razie jest winowajca. probowalem dzisiaj reanimowac mojego staregho grata, ktory niestety ma bardzo slabe USB i w wyniku jego uzywania komp sie zawiesza i trzeba resetowac. udalo mi sie na nim neo zainstalowac i odsylalem najpierw probki z mgra skopiowanego jakis czas temu z innego kompa (liczenie bez netu) po odeslaniu probek (a musialem przy tym zrobic 4 restarty) zabralem sie za mojegop nominalnego managera. i co sie stalo... za kazdym razem gdy probuje uruchomic go wyskakuje okienko do wyslania raportow ze wystapily problemy z BOINC client i zostanie zamkniety, wyslij raport, bla bla bla.. co ciekawe stalo sie tak ze wszystkimi jego kopiami zapasowymi, chodzi jedynie ten ktory byl kopiowany z innego kompa. co robic??? tam bylo 7 probke do odeslania, 2 juz sie przeterminowaly, zostaly do odeslania leidenowskie i einstein. jak to odzyskac?????

aha, probowalem otworzyc to pod dwoma roznymi systemami na obu jest to samo...

---------- 10:01 16.07.2006 ----------

jak sie okazlo, trzeba bylo podmienic plik boinc.dll i zreinstalowac menadzera:) dobrze ze mi sie udalo:D