przemeblowanie działu Fundacja "Boinc Polska"

Zaczęty przez kotfryc, 25 Sierpień 2011, 13:55

kotfryc

Hej moderatorzy i admini... może czas założyć podforum FUNDACJA ??  ::) bo cały czas operujemy w "Stowarzyszenie BOINC@Poland" - co dla nowych może być mylące ....

GRID

myślałem też żeby założyć w dziale Fundacja BOINC Polska podkategorię historia założenia fundacji.
i tam wrzucić wszystkie stare wątki. I jeszcze trzeba wziąść pod uwagę przeniesienie działu z kategorii zespół BOINC@Poland do kategorii głównej. W końcu nie chcemy się zamykać na B@P oraz ten projekt był jednym z najdłużej rozkręcanych akcji

Troll81

pytanie po co? Mam aż tak dużo wątków że potrzebny jest podział?

Tomasz R. Gwiazda

wg. mnie powinna miec, dzial glowny (na poziomie BOINC@Poland, English Zone, BOINC)
czysto, przejrzyscie i na temat

aborek

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 25 Sierpień 2011, 15:59
wg. mnie powinna miec, dzial glowny (na poziomie BOINC@Poland, English Zone, BOINC)
czysto, przejrzyscie i na temat
Zgadzam się w 100%

GRID

#5
Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 25 Sierpień 2011, 15:59
wg. mnie powinna miec, dzial glowny (na poziomie BOINC@Poland, English Zone, BOINC)
czysto, przejrzyscie i na temat
Zgadzam się w 100%


A czy stare wątki (o stowarzyszeniu) walimy do podkategorii (np archiwum stowarzyszenie)?
Wątków o stowarzyszeniu jest wiele, nowi zainteresowani mogą się motać czytać o statusie (nieaktualnym) albo celach (nieaktualnych) A tak będziemy tworzyli nowy rozdział w historii polskiego BOINC.

Tomasz R. Gwiazda

proponuje opcje "0" :)
historia sie zaczyna od zalozenia, tak mi sie zdaje

ale to niech organizatorzy zdecyduja

GRID

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 25 Sierpień 2011, 18:48
ale to niech organizatorzy zdecyduja
tu każdy jest organizatorem, również Ty.  :)

krzyszp

GRID zrób podforum fundacja, temat przyklejony i zablokowany "Historia" i po ptokach...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

GRID

#9
ok zrobię więc tak. zawsze jakiś wątek z historii będzie można wyciągnąć jak ktoś będzie chciał kontynuować. Przy okazji zacząłem się zastanawiać w którym miejscu ma być ta kategoria. Może enlish zone dać na prawie sam dół a w to miejsce wcisnąć kategorię Fundacja BOINC Polska?

No i przydały by się jakieś poddziały dla nowej kategorii - może rozmowy o fundacji, fundacja jako opp...
I chyba można by przenieść dział Polski projekt BOINC do FBP ?