Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

boinc 5.x.x

Zaczęty przez bartsob5, 04 Październik 2005, 16:37

bartsob5

odnoscie newsa na stronie glownej... ja mam nadzieje ze to nie wplynie na dzialanie rosetty pod boinciem 4,37 z podrasowanym boinc.exe 4,68.... czy raczej powinienem sie martwic o instalacje nowej wersji?

Nietoperek

Cytat: "bartsob5"pod boinciem 4,37 z podrasowanym boinc.exe 4,68....
-- ze jak ? :> to wkoncu jakiego klienta masz - 4.37 czy 4.68 ;) -  wkoncu nikt Cie nie zmusza do rezygnacji z aktualnej wersji - poki co 4.68 jest najlepsza wersja jesli chodzi o generowane wyniki - dodam od siebie iz wersja z SSE dla athlonXP jest slabsza od wersji MMX ;)

bartsob5

tzn. teoretycznie mam 4,37 ale do tego mam zoptymalizowany na podstawie 4,68 rdzen...

Nietoperek

krotko mowiac masz 4.68 nie zadne inne ;) - w ten sposob jakbym mial swoje liczyc to bym sie zgubil przy pierwszych 5-ciu znacznikach wersji ;)

bartsob5

ja jestem przyzwyczajony... mialem wyprobowana praktycznie co druga wersje poczawszy od 4,18... to jak? bedzie mi rosetta dzialala pod tym?

Nietoperek

a dlaczego mialoby nie dzialac ? - jedyne co moze nie dzialac poprawnie to klient 5 ;) - wkoncu to jest wersja baaaaaaaardzo niestabilna - chyba ze sie cos zmienilo

bartsob5

uffffff to dobrzel:D