[Akcja] Wspólne zakupy

Zaczęty przez Troll81, 07 Wrzesień 2011, 17:27

Troll81

tak sobie myślę że wielu nas jest a i serwisy zbiorowych zakupów się rozmnożyły. Kiedyś już ten pomysł był. Chodzi mianowicie o to by robiąc wspólne zakupy (np karty graficzne) wywalczyć zniżkę. W podobny sposób kupujemy akcelerometry do QCN.

http://www.grupeo.pl/ można by coś w ten sposób wywalczyć :D

Cyfron

nie wiem, czy mamy tylu chętnych ludzi na jakieś zakupy  :-\

Troll81

Jakby zebrać 10 luda to juz sporo. Można wtedy porozmawiać o rabatach. I urwanie 10% z ceny nie będzie niczym niezwykłym....

GRID

Jeżeli chodzi o mnie to jak najbardziej jestem za. Tylko dopiero jak będę miał pieniądze  :D
Obecnie jestem na etapie niżu finansowego który potrwa jeszcze min 2 miechy.

Agbar

Cytat: Troll81 w 07 Wrzesień 2011, 18:10
Jakby zebrać 10 luda to juz sporo. Można wtedy porozmawiać o rabatach. I urwanie 10% z ceny nie będzie niczym niezwykłym....
No nie wiem. Z tego co słyszałem, tam są bardzo niskie marże.

pawg

Gdyby była możliwość zapłaty przy odbiorze to czemu nie :) Tylko że ja kupuje raczej mało populatne rzeczy np. uzwojenia. Chociaż może kartę jakąś w przyszłości, ale to za rok bo jeszcze nie pracuję :(



Aegis Maelstrom

Ciekawy pomysł pod rozwagę. :)

Może nawet nie byłoby trzeba aż dziesięciu osób, bo to już sporo gdy mowa o np. drogich grafach.

Ech, a mieć tak klubowy sklepik / zaprzyjaźniony sklep / dystrybutora sprzętu... :D

Tomasz R. Gwiazda

jak ktos bedzie chcial kupic samochod to dajcie znac :) podobno dobre rabaty sa jak sie minimum 4 osoby zdecyduja :P

pawg

Wpadł mi do głowy pomysł z grupowymi zakupami energii elektrycznej. Skoro mogą tak robić małe firmy i instytucje, to czemu my nie możemy? Kilku BOINC`owców zużywa przecież pokaźny wolumen energii...



Troll81

bo trzeba chyba mieć Regon by kupować grupowo :D niemniej jednak kilku kamratów ma firmy....

pawg




Krzysiak

Nie to żebym się czepiał ale

Weź spójrz na rachunek i sprawdź które pozycja podlega zmianie ceny
i czy nie dojdzie dodatkowa opłata administracyjna lub jakaś inna :)

Jakiś czas temu znajomy dopłacał 10zł kosztów dodatkowych żeby zaoszczędzić około 7 zł  XD


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

pawg

mi się opłaca zmiana sprzedawcy na każdego innego niż mam obecnie



Krzysiak

Jaka różnica z 1 kWh przewidujesz ?


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

pawg

Przy zmianie na Energę: -0,027gr/kWh oraz odpada opłata handlowa 20zł/miesiąc



Krzysiak

A masz 100% pewność że nie pojawi się jakaś nowa opłata :)


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

pawg




Troll81

przy jakim rachunku opłaca się taka zabawa?

pawg

Roczne zużycie mamy na poziomie 5MWh rocznie i uważam, że się opłaca. Nawet pozbycie się samej opłaty handlowej jest kuszące