Prace nad odznakami Radioactive@Home

Zaczęty przez Nawiedzony, 09 Wrzesień 2011, 16:12

Nawiedzony

Oto moje propozycje odznak dla tego projektu (zaczerpnięte z wątku klik) :

brąz: v.2



srebro: v.2



złoto: v.2



rubin:



szmaragd:


format .png, wymiar 32x32, waga ok 2,3kB

A tutaj mniejsza wersja (28x28) :

Co o tym myślicie Kamraci?  :attack:

Troll81


Nawiedzony

Soki, pisałem na szybkości - już chyba jest ok  :)

Szopler

Coś przycięte od dołu ;).

Troll81

ano faktycznie przycięte :( nie zauważyłem

Nawiedzony

#5
Cytat: Szopler w 09 Wrzesień 2011, 16:17
Coś przycięte od dołu ;).

Zaraz zobaczę co się da z tym zrobić,
wieczorkiem powinna być druga wersja, bo teraz mam kilka spraw do załatwienia ;)

Tomasz R. Gwiazda

jeszcze moze stpniowanie tych odznak w ramach koloru, czyli od mini do maxi :)
zeby sie za szybko nie zuzyly. a i moze inne kolorki tak jak w PG tyle ze tam liczac na GPU to tez sie szybko skala skonczyla

albo przyznanie odznaki w klimacie WCG, za czas obliczen w projekcie a nie za ilosc WU

Nawiedzony

Jednak udało się mi załatwić nową wersję przed wyjściem  :D

Wdrożenie odznak i progi punktowe zostawiam administracji projektu - swoją część zrobiłem i mam nadzieję, że się podoba  :attack:

Tutaj nie ma gpu, to przy rozsądnych progach pkt. odznaki powinny starczyć na długo, bez dorabiania kolejnych  ;)

Troll81

weź pod uwagę że to projekt non cpu. Tu będzie stała punktacja. Równie dobrze możemy wrzucić czas jako podstawę przyznania, albo ilość odesłanych próbek.

np jedna próbka liczy się 24h i dostajesz za nią 50 punktów. czyli proste brąz za 365 próbek rok czasu liczenia lub  18250 punktów :D srebro za dwa razy więcej a złoto za 4 razy więcej.... pasi?

krzyszp

Można nawet dokładnie czasy pomiaru mierzyć, wszak to są właśnie dane projektu (m.in) :)

Uderzę z tym do TJM, żeby wdrożył.

Świetna robota :)  :respect:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81


aborek


Nawiedzony

Dodałem dwa nowe kolory odznak na wzór WCG  ;)

emik



kotfryc

Ludzie kochają odznaki, odznaki są dobre  :parrrty:  :boing:

TJM

Pytanie tylko na kiedy chcecie to widzieć działające, bo do środy jestem raczej dość zajęty.
P.S. Punktacja jako taka nie jest stała (z punktu widzenia PC), jest raczej stała z punktu widzenia czujnika.
Również byłbym za zależnością od czasu działania czujnika, wymagałoby ciut większych zmian ale powinno być jednocześnie bardziej przyszłościowe (na wypadek jakbyśmy np. zmienili punktację).

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Szopler

Tylko czy to się z ikonkami informującymi o zagrożeniu nie będzie mieszać...?

Svistak

Nowy symbol zagrożenia promieniowaniem jonizującym ma być trochę inny - http://www.nuclear.pl/?dzial=ochrona&plik=znaki ....

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Szopler

Cytat: Z przeniesienia...
Mam jeszcze propozycję odznak uznaniowych...  ::)
Podzielone by były tematycznie np: konstruktor, programista etc. ze stopniowaniem 1,2,3
Zamiast się rozwodzić nad tym co i dlaczego podam przykład.
John postanowił sam zbudować czujkę z części z demobilu. Po ukończeniu czujka działa poprawnie i stabilnie, wysłał schemat zdjęcia i dokumentację i dostał odznakę konstruktora.
Mike miał problem z softem czujki na swoim PC. Postanowił się temu bliżej przyjrzeć, po czym znalazł rozwiązanie i opublikował je na forum projektu - odznaka programisty.
Może takie coś by dało kopa projektowi i nadrobiło pewne braki kadrowe.  %) Oczywiście musiała by być jakaś komisja uznaniowa czy coś... Można takich odznak więcej wprowadzić, myślę że powinna być też odznaka sponsora, to by mogło zmotywować niektórych do wsparcia projektu...  ;)

Troll81


GRID

Dodaje złoto. TJM wykorzystał grafiki 28x28 ale złotka brak.

[smg id=9287 type=full]

Nawiedzony

Coś się musiało na upadzie zepsuć, choc u mnie o dziwo wyświetla ją  ???
No nic, przesyłam jeszcze raz oryginalną złotą 28x28
proszę bardzo:

AL

Gdzieś mi umknął wątek z ankietą, mniejsza oto. Widzę, że odznaki już są przyznawane - więc wszystko działa. Proszę o krótkie podsumowanie jaka odznaka i za co jest przyznawana ostatecznie.

Preszus

Ponawiam pytanie, jaka odznaka jest przyznawana za co lub za ile punktów?

http://stats.free-dc.org/pgridtag.php?id=108303&theme=1


AL

Cytat: Preszus w 25 Marzec 2012, 10:38
Ponawiam pytanie, jaka odznaka jest przyznawana za co lub za ile punktów?
Polecam lekturę artykułów na naszej wiki np. tego o odznakach.