Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Propozycje odznak w Mersenne@Home

Zaczęty przez Nawiedzony, 10 Wrzesień 2011, 14:57

Czy chcesz, aby w projekcie pojawiły się odznaki?

Tak
16 (80%)
Jest mi to obojętne
4 (20%)
Nie
0 (0%)

Głosów w sumie: 20

Nawiedzony

Oto moje propozycje odznak dla tego projektu zaczerpnięte z wątku klik, odznaki są wzorowane stylistycznie na PG, a kolorystycznie na WCG :


brąz: v.2 inny cień za napisem


srebro:


złoto:


rubin:


szmaragd:


format .jpeg, wymiar 32x32, rozmiar ok 1.1kB

A oto wersje 28x28, jeśli więcej będzie fanów małych odznak:



Najwięcej pracy zajęło mi, aby w 2^p-1 "p" było u góry bo nie mam odpowiedniego pakietu czcionek w programie graf.  
Tłem do głównego napisu jest wzór kartki z wzorami matematycznymi (znalazłem na której z naszych stron o tym projekcie :) ) ale z racji na bardzo mały wymiar odznaki słabo je widać - ale one tam są, jak by się kto pytał, na brązie je w miarę widać (kwestia jasności i nasycenia tego koloru)

Żaden grafik to ze mnie nie jest, broń Boże! Więc jakichś cudów to proszę nie oczekiwać...

Co o tym sądzicie kamraci?  :attack:

aborek

Takie właśnie powinny być - proste, od razu wiadomo, o co chodzi. :respect:

Nawiedzony

Jeśli z jakiegoś powodu lepsze będą w innym formacie, lub np mniejsze, to dzisiaj i ew jutro mogę to jeszcze szybko zrobić ;) więc jeśli są jakieś sugestje do tego, najlepiej od kogoś bezpośrednio w tym projekcie "siedzącego" to proszę pisać.

Troll81

Ładne. Nie przejmuj się, grafik z Ciebie lepszy niż ze mnie.....

Nawiedzony

Dodałem mniejszą wersję (28x28) bo widzę, że jednak nie wszyscy lubią duże odznaki ;)

Resztę zostawiam wam do wyboru.

Oczywiście, jeśli komuś się nie podobają, to niech śmiało zamieszcza tu swoje propozycje  :P

mimeq

A tu da sie cos zrobic ? Teraz w sumie mamy 3 rozne aplikacje - moga byc 3 rozne odznaki  %)


Sebastian M. Bobrecki

Na razie nie bardzo mam czas żeby się do tego zabrać bo są zadania bardziej priorytetowe :( Nie mniej tematu nie porzuciłem, mam go na swoje liście zadań do zrobienia i pewnie nadejdzie w końcu taki czas że się za to wezmę :)
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.