migawron

Zaczęty przez migawron, 11 Październik 2011, 22:25

Troll81

ładny cel :D

andy101fah

Powodzenia w realizacji ambitnego planu.  :parrrty: :parrrty:

migawron


Cele na 2013 rok: UPDATE


Niebieska odznaka w HCC - zrobione
Niebieska odznaka w GFAM - robi się, może być ciężko ze zdążeniem
dociągnięcie wszystkich "napoczętych" projektów do 10k

10k do zrobienia: robi się :)
Oproject, Constellation, ABC, POGS, Asteroids, Neurona, Subsetsum, Numberfields, DNA, DistrDataMining, CAS, SIMAP, Sztaki, Eon, Correlizer, Mersenne - nie da się zrobić



mordi

brawo :) :parrrty:
Guard well the secret of steel...


PoznanskaPyra

 :parrrty: :attack:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

pawzdy

PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

migawron

#46
Złota łopata za odkopanie z czeluści forum własnej wizytówki  :whistle: :whistle:

<edit> przy okazji mały update wizytówki,

ostatnio BOINC zszedł trochę na drugi plan, ze względu na brak odpowiedniego sprzętu (w pracy nie wolno, w domu pseudo ultrabooki z pasywnym chłodzeniem) ale coś tam się liczy, na androidach też, no ale punkt do punktu i się coś uzbiera.

A z rzeczy prywatnych, to sukces - legitymacja zasłużonego krwiodawcy 2 stopnia (12 litrów) i kariera w TV, a tak poważnie, to jeśli oglądacie czasem teleturniej 1 z 10, to zapraszam przed telewizory w najbliższy piątek - emisja odcinka z moim skromnym udziałem. Ja już wiem jak mi poszło, ale Wy możecie trzymać kciuki za gościa ze stanowiska nr 5 :)




kva.pl

No to bys przy okazji zrobil update wizytowki, a nie sie chwalisz tylko  :P

krzyszp

Cytat: migawron w 04 Wrzesień 2017, 20:31
Złota łopata za odkopanie z czeluści forum własnej wizytówki  :whistle: :whistle:

Jeśli oglądacie czasem teleturniej 1 z 10, to zapraszam przed telewizory w najbliższy piątek - emisja odcinka z moim skromnym udziałem. Ja już wiem jak mi poszło, ale Wy możecie trzymać kciuki za gościa ze stanowiska nr 5 :)
Załatw gdzieś zapis video, bo akurat na wyjeździe będę :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito

Gratki za krew.

Troll81

za krew szacun :D a karierę w TV to robi Cyfron :D

Cyfron

Czy ja wiem, czy tak robię - dawno mnie tam nie było ;)

migawron

Gdzie mi tam do Cyfrona, on poważne naukowe rzeczy, a ja raptem jeden odcinek teleturnieju. Niemniej jednak przygoda niesamowita, telewizja od środka robi wrażenie.

Co do krwiodawstwa - trochę manczkin ze mnie, bo ostatnio ciągle płytki oddaję, a to jednak 520 co miesiąc, a nie 450 co 2 czy 3, więc litry lecą szybko :)



Troll81

jak dla mnie liczy się sam fakt pomocy, natomiast dziabiąc żyły co miesiąc szybciej doprowadzisz do ich zwapnienia :( więc wolę jednak rzadziej, ale szybciej a niech sobie odwirują jak już pójde do domu :D

migawron

100% racji, teraz akurat kilkumiesięczna przerwa, z różnych względów nie mogłem, więc średnia wychodzi na zero, żyłki sobie odpoczną. A tak w ogóle to nawet jak ktoś oddaje bardzo rzadko - w sensie np raz na 2-3 lata, to i tak bardziej pomaga niż ktoś kto nie oddaje w ogóle. Ba, gdyby każdy, kto może, oddał krew raz w roku, to pewnie byłyby nadwyżki :)



kva.pl

Bys gdzies wrzucil nagranie odcinka :)

migawron

https://youtu.be/iBc_CCuXCI8

jedyne nagranie jakie mam, bardzo słaby dźwięk, bo nagrywałem telefonem z ekranu telewizora (miałem nagrane w jambox, ale zorientowałem się że za godzinę znika, więc złapałem co było pod ręką, żeby utrwalić na stałe)