RadioActive@Home jest w BoincStats

Zaczęty przez krzyszp, 23 Październik 2011, 13:01

krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

mimeq



aborek


pszyklejony



Svistak


Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

GRID

ciekawe czy możliwe jest aby Rad@H było w domyślnej liście projektów w BM. Deweloperzy menadżera BOINC mogą pomyśleć pewnie podobnie jak w przypadku QCN że potrzebne są dodatkowe elementy do działania programu więc nie musi być domyślnie w liście.


krzyszp

Będzie, tylko Willy czekał na naszą zgodę.

Jak przeczyta posta na forum, to nas doda.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81


Troll81

Dlaczego nie widzę w moich statsach projektu? Dlaczego w liście projektów nie ma RAD@home?

apohawk

No good deed goes unpunished.

AL

Cytat: Troll81 w 25 Październik 2011, 23:47
Dlaczego nie widzę w moich statsach projektu? Dlaczego w liście projektów nie ma RAD@home?
Wejdź w swoje ustawienia na BS w "Zapisz się do projektów" i tam powinieneś przy RAD@Home zaznaczyć coś w stylu odnajdź konto.

GRID

no da się tak dodać RAD@H tylko opisu jeszcze niema.

Troll81

No ale ja się dodałem :D a wciaż nie widzę moich punktów na koncie

http://boincstats.com/search/all_projects.php?cpid=607b0336728f973583ac7347ce9eddb7

TJM też ich nie ma :( Ani TRG :(

AL

Ok. Teraz widzę, że i ja nie mam. Czyli Willy nie w pełni jeszcze zaimplementował nasz projekt w swoją stronę.

Tomasz R. Gwiazda

albo jeszcze dzien trzeba poczekac

Tomasz R. Gwiazda

http://pl.boincstats.com/stats/user_stats.php?pr=radioactive&st=0#10

juz widoczne sa :) rzadzimy  :attack:

Troll81


Sergeant

Świetnie to wygląda. Nie ze względu na ilość zgromadzonych punktów, ale dlatego, że mam na świecie 14 miejsce w tym projekcie.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Svistak

a ja się cieszę, że to młodzież dobrze dopinguje nie tylko do rywalizacji w grach komputerowych, ale też i w naszym projekcie i nie tylko... ZCE Szczecin - 4 miejsce - to dla nich duma :) ... jak serwery ostatnio przez kilka godzin nie działały, to potrafili nawet o 4-tej rano e-maila mi wysłać, bym lapka "reanimował" jak przyjadę przed nimi do szkoły, bo nie "sieje" a potem nauczyciele z innych przedmiotów mówili mi, że "białej gorączki" dostawali bo dalej na ich komórkach nie widać, że "sieje" ... a tak pilnowali, że byłem pierwszy powiadomiony, że serwery "ruszyły"  XD  ...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Troll81

 :respect: szacun ci wielki za aktywizację młodzieży.

Tomasz R. Gwiazda

ciekawi mnie jedna rzecz :) czemu kazdy ma inny wynik dzienny?
przy 24h to chyba powinno byc w miare rowno

pszyklejony

Cytat: Svistak w 26 Październik 2011, 20:29
a ja się cieszę, że to młodzież dobrze dopinguje nie tylko do rywalizacji w grach komputerowych, ale też i w naszym projekcie i nie tylko... ZCE Szczecin - 4 miejsce - to dla nich duma :) ... jak serwery ostatnio przez kilka godzin nie działały, to potrafili nawet o 4-tej rano e-maila mi wysłać, bym lapka "reanimował" jak przyjadę przed nimi do szkoły, bo nie "sieje" a potem nauczyciele z innych przedmiotów mówili mi, że "białej gorączki" dostawali bo dalej na ich komórkach nie widać, że "sieje" ... a tak pilnowali, że byłem pierwszy powiadomiony, że serwery "ruszyły"  XD  ...

Normalnie się wztuszyłem  %) :respect:

TJM

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 26 Październik 2011, 21:37
ciekawi mnie jedna rzecz :) czemu kazdy ma inny wynik dzienny?
przy 24h to chyba powinno byc w miare rowno

Możesz zapodać jakiś screenshot, bo nie korzystam z BS i nie potrafię tam ogarnąć ?

Myślę że po części zależy to od szczęścia - między zadaniami masz przerwę aż klient zassie nowe. Siłą rzeczy osoby które ustawią "long wu" mają mniej przerw co przekłada się na wyższy wynik w ciągu dnia (chyba, że uwalą WU, wtedy praktycznie 1/4 dniówki w plecy).

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Tomasz R. Gwiazda

chodzi o kolumne "Punkty/dzien"

ale chyba juz wszystko wyjasniles dosc jasno w czym jest rzecz

krzyszp

W dodatku część z nas jechało na v1, a one były kapryśne, więc i średnia różna :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

juz sobie ustawiłem long WU. i myślę że odpowiednie info powinno byc na stronie projektu

TJM

#27
Szkoda teraz opisywać coś, co akurat w następnej wersji i tak będzie przebudowane.
Opcję "longwu" i tak każdy zapewne widział w preferencjach, gwarancją zaglądania tam jest buzzer  XD

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.