Jak przyłączyć się do projektu ??

Zaczęty przez jamat1, 15 Sierpień 2006, 10:55

jamat1

Jak przyłączyć się do projektu ?? zainstalowałem BOINC menager, daje " przyłącz się do projektu", po wpisaniu wszystkich po kolei adresów projektów mam zawsze tą samą odpowiedź : "projekt czasowo niedostępny. Spróbuj ponownie później" próbowałem też przyłączyć się przez BOINC , projekty na tej stronie, ale również brak efektów. Powiedzcie jak to zrobić by działało. Dzięki. POZDRAWIAM wszystkich

Juras23

być może serwer projektu do którego się podłączasz jest chwilowo rzeczywiście nieaktywny, zobacz później, lub przyłącz inny projekt.

aha no i o tym była mowa w conajmniej kilkunastu tematach. Przeszukaj forum zanim założysz nowy temat.
TX. ;)

Mchl

Ale to jaki masz w koncu komunikat?
Bo raz piszesz, że "projekt czasowo niedostępny", a w innym wątku piszesz z kolei o menadżerze kont...

Tak czy inaczej to może być po prostu chwilowa "niewydolność" danego projektu. Chyba, że masz takie problemy ze wszystkimi projektami...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nietoperek

upewnij sie ze nie masz nadgorliwego firewall'a (jesli takowego posiadasz) - swego czasu jedna osoba mniala problem z polaczeniem i powodem bylo blokowanie przez NIS'a (Norton Internet Security) boinc'a - chyab ze jesteg gdzies w dosc sporej sieci z serwerem proxy to tez moze byc jakies wytlumaczenie ... poki co tyle

krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka