Fundacja - wizerunek - księga znaku.

Zaczęty przez Tobas, 05 Listopad 2011, 11:48

Tobas

Witam
Jako, że Fundacja już działa to fajnie by było, aby działała z prawdziwego zdarzenia.
Potrzebujemy wizerunku graficznego - księgi znaku.

Czy jest na sali grafik, który się tego podejmie?

Potrzebujemy na początek logo, papier firmowy, layout strony, firmową pieczęć okrągłą.
Właśnie piszemy z Goofyxem dwie pierwsze uchwały - o powołaniu Zarządu i Rady.
Dobrze by było, aby były fizycznie na papierze firmowym z pieczęciami  :p_arr:

Proszę chętnych o szybką deklarację - przecież przy 8000 ludzi nie będziemy kupować usług graficznych (mam nadzieję)

Pozdrawiam
Tobas

goofyx

Cytat: Tobas w 05 Listopad 2011, 11:48
Witam
Jako, że Fundacja już działa to fajnie by było, aby działała z prawdziwego zdarzenia.
Potrzebujemy wizerunku graficznego - księgi znaku.

Czy jest na sali grafik, który się tego podejmie?

Potrzebujemy na początek logo, papier firmowy, layout strony, firmową pieczęć okrągłą.
Właśnie piszemy z Goofyxem dwie pierwsze uchwały - o powołaniu Zarządu i Rady.
Dobrze by było, aby były fizycznie na papierze firmowym z pieczęciami  :p_arr:

Proszę chętnych o szybką deklarację - przecież przy 8000 ludzi nie będziemy kupować usług graficznych (mam nadzieję)

Pozdrawiam
Tobas

sorry, ale 8000 to tylko cyferki :(

GRID

ja myślałem że nie wiecie i że nie musicie się pytać, ja przyjemnością się tego podejmę plus poproszę kreta o pomoc.

pierwsza myśl: kolor: głównie biały + jakieś minimalistyczne logo przedstawiające klastry lub gridy.

Tobas

To skupmy się na tym bo FUndacja czeka, a FUzja poczeka ;-)

krzyszp

Poszukam, może mam jeszcze gdzieś księgę znaku starą do wykorzystania jako wzór...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Tobas

Wrzucam swoją propozycję logo i pieczątki.
Proszę o rzeczowe uwagi, edycję, propozycje.

Logo:
[smg id=9629]

Pieczęć:
[smg id=9630]

Troll81


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

ładnie też będzie wygladać na proszkach :D Pinach itp :D

Cyfron

też może być 2-ga, ale słowo "fundacja" trzeba napisać do góry nogami, żeby się lepiej czytało :)

Tobas

To nie jest konkurs na pieczątkę tylko propozycja:

logo - obrazek nr 1

pieczątki - obrazek nr 2

Wrzucajcie swoje propozycje.

Trzeba zamknąć sprawę wizerunkową.

Szopler

Pieczątka "2" wymaga zmian napisów...

"Fundacja" symetrycznie, łukiem na górze.
"BOINC Polska" symetrycznie, łukiem na dole.

Teraz to ani dopasowane do logo BOINC ani czytelne.

krzyszp

Logo jak najbardziej mi się podoba, pieczątka wymaga poprawek (trochę źle wygląda, w sensie czytelności, napis) .


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

goofyx

Cytat: Tobas w 02 Lipiec 2012, 11:03
Wrzucam swoją propozycję logo i pieczątki.
Proszę o rzeczowe uwagi, edycję, propozycje.

Logo:
[smg id=9629]

Pieczęć:
[smg id=9630]
1. Do loga dodałbym na górze napis "Fundacja"
2. jakby tą pieczątkę zrobił w kolorze i napisy przesunął o jakiś 1cm zgodnie ze wskazówkami zegara to też fajne logo by było :)

Cyfron

goofyx - weź pod uwagę, że pieczątki nie zrobimy w takich odcieniach jak jest tutaj - trzeba to przewidzieć...

goofyx

Cytat: Cyfron w 03 Lipiec 2012, 15:23
goofyx - weź pod uwagę, że pieczątki nie zrobimy w takich odcieniach jak jest tutaj - trzeba to przewidzieć...
no ja cie rozumiem <- ale z tej pieczęci fajne logo by można zrobić.

Tobas

Podnoszę temat.

Właśnie postawiłem stronę fundacyjną(Wordpress)

Ogłaszam otwarty konkurs na wskazanie / zrobienie najlepszego motywu / szablonu / thema / skórki.

Fajnie by było ją jak najszybciej upublicznić.


Tomasz R. Gwiazda

a moze wykupic takowa usluge ?
zaprojektowanie loga, ksiegi znaku, papieru firmowego, wizytowek ect

ja wiem ze to kosztuje, ale bez jaj do tej pory sie jakis wybitny grafik na forum nie objawil

Tobas

OK To dajcie namiary na fajowych, sprawdzonych grafików.

Zrobimy składkę i będziemy mieć piękniutką stronkę  ;)

PoznanskaPyra

Mam znajomego co robi w WordP. Pogadam z nim, żeby wbił tu i powiecie mu co chcecie jak on wam to zrobi.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

Mam znajoma co robi grafiki i WP tez działała.

goofyx


krzyszp

A ja poproszę na maila plik z aktualną wersją loga (jaka by nie była) bo kombinuję ze stroną fundacji i coś potrzebuję do testów :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Tobas

Cytat: krzyszp w 11 Październik 2012, 13:42
A ja poproszę na maila plik z aktualną wersją loga (jaka by nie była) bo kombinuję ze stroną fundacji i coś potrzebuję do testów :)

http://www.boincatpoland.org/smf/media/?sa=album;in=56

Cyfron

Czy fundacja ma może już jakiś "papier firmowy" ?

GRID

Jak sprawy z papierem firmowym ? Chciałbym ustawić już wygląd faktury na sklepie.
Reszta dokumentów wizerunku również by się przydała w dostępna do pobrania w jednym miejscu.

goofyx

Sprawa jest na ukończeniu. Materiały od grafika zostały zatwierdzone po poprawkach.
Teraz czekamy na oficjalnie przesłanie całości zamówionego materiału od grafika.
Zapewne sprawa zakończy się w ciągu 2-3 dni

GRID

Na bazie dokumentu Fundacja Boinc Polska papier_firmowy_A4.pdf od grafika i wytycznych adekwatnie wymogów polskiej faktury w 2013 przygotowałem fakturę w formacie XLS. W załączniku podgląd w PDF. Ostatnie propozycje co do zmian bo właśnie integruje podobnie wyglądającą fakturę w sklepie fundacji.

Chciałbym się również zapytać czy sprawa wizerunku jest już skończona ponieważ chciałbym umieścić loga, wizytówki, papier firmowy w media na forum oraz na stronie fundacji.

Krzysiak

O presta  ;D
Ile ja się z nią nawalczyłem
Jak coś służę pomocą


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

GRID

Pewnie, sklep jest zrobiony, ale zawsze można coś poprawić i dużo jeszcze pracy. A nikt nim się nie zajmuje oprócz mnie. Jeżeli o mnie chodzi to mogę już podsyłać Ci login i hasło do panelu, jeżeli trzeba to do FTP.

Krzysiak

Niema problemu
Mogę pomóc tyle ile dam radę
reszta wiadomości podeślę na skrzynkę


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle: