Olbrzymia czcionka na głównej forum...

Zaczęty przez Szopler, 06 Listopad 2011, 22:23

Szopler

Przy pierwszym wejściu z FF:


Po Ctrl+F5 się poprawia...

phobos

u mnie podobnie. Wszystko olbrzymie. Któryś z naszych adminów się brzydko bawi ?  :P

Troll81


GRID

Walczyłem z tym wczoraj wieczorem, wiedziałem że dzisiaj przeczytam o tym. Problem generuje dodatek MEDIA.
Kawałem tekstu generuje się tam gdzie nie powinien, niebawem to naprawię.

Szopler

Sortowanie w albumie dziwnie działa...
ALBUM

4B jest na końcu zamiast po 4A :deadman:

GRID

Kupiłem komercyjną wersję tego albumu. Mam nadzieje że poprawione będzie parę mankamentów które znalazłem.
Szopler w opcjach albumu masz sposoby sortowania, może tak wybrałeś.

Szopler

#6
Zmiana ikony albumu nie działa, zamiast tego mam zwielokrotnioną ikonkę domyślną.
Jakie rozszerzenie musi mieć ikona albumu?

GRID

Sytuacja chyba wróciła do normy co ? U mnie i w firefoxie i w ie jest ok a u was ?

Sebastian M. Bobrecki

U mnie jest ok. Nic się nie wciska przed nagłówek :)
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Szopler


Szopler


Peciak


,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

lukaszja

Potwierdzam. I wygląda, hmm, nietuzinkowo  >:(

AL


Szopler


Nawiedzony

Mnie też dziś zaatakowała wielka czcionka na głównej FF8.0 - znikła po przejściu przez jakiś wątek i odświeżeniu.

krzyszp

Wielka czcionka naszym dobrem narodowym - widziana tylko przez wtajemniczonych  XD


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

kotfryc

U mnie też się pojawiła i znikła po odświeżeniu. Pewnie czcionka jest pewnie zdefiniowana w paru miejscach i przyjmuje różne wartości, a przęglądarka/skrypt forum nie zawsze dobrze doczytują. Zresztą po przygodzie z "daj mu rumu" wydaje mi się że mamy gdzieś w skrypcie/bazie jakąś zwiechę...  :parrrty:

Cyfron

ja nie wiem, co wam nie pasi - ja mam wszystko ok i nie miałem ani razu problemu z tym :)

krzyszp

Cytat: Cyfron w 18 Listopad 2011, 22:30
ja nie wiem, co wam nie pasi - ja mam wszystko ok i nie miałem ani razu problemu z tym :)
Potwierdzam, u mnie też problem nie występuje (IE, Firefox 8).


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

GRID

od jakiegoś czasu niema szans żeby u kogo kol wiek występował ten problem.