Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL

2l  :parrrty: i nic. Hmm chyba trza kolejnego litra.

PoznanskaPyra

Dobrze, że są chłodniejsze noce  %) Można liczyć pełną mocą  :attack:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

lolek


AL

WCG - sponsorem ciepełka na najbliższe 2 mce conajmniej.

sknd


AL


Troll81

W bloku zaczęli grzać mi. jutro ostatnie dawki antybiotyków biore :D nareszcie bedzie piwooooooo

kva.pl

A mnie tu dawno nie bylo i melduje ze jest sytuacja jak na froncie wschodnim w 43...

AL


PoznanskaPyra

#6370
Na zewnątrz piękne zęby bez próchnicy, aż dentysta był zaskoczony. A na RTG w jednym zębie sieka kompletna... I kanałowe... Na słabym znieczuleniu, aby uniknąć interakcji z lekami jakie biorę  :deadman:

Na pocieszenie od Collatz dostałem
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

lolek

ja też dziś do dentysty - ząb mi się po prostu rozpadł  :deadman:

kva.pl

A ja sobie aparat zamierzalem w tym roku zalozyc i chyba dupa bedzie z uwagi na obiektywne okolicznosci.

PoznanskaPyra

Aparat na zęby to jest zdecydowanie najgorsza rzecz jaką miałem okazje nosić. Uwiera to jak jasna cholera, zęby bolą. Chociaż tyle, że mi ryj trochę naprostowało  XD
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

lolek

ząb niestety do usunięcia - nawet odbudowa nie wchodzi w grę  :deadman:

Na pocieszenie Perła Miodowa  :parrrty:

Troll81

heh... widać jak średnia wieku na forum rośnie....

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

lolek

Cytat: Troll81 w 07 Październik 2015, 17:50
heh... widać jak średnia wieku na forum rośnie....

Stara gwardia nie młodnieje, a młodych (nowych) jest niewielu  :(

PoznanskaPyra

Bo teraz to musi wszystko się opłacać.
Nie raz próbowałem zainteresować tym ludzi. Przykładowa wymiana zdań

ja: bla bla bla, wspierasz naukowców i naukę, fajne towarzystwo jest bla bla bla
typek:aha, czyli jakby oddajesz moc swojego kompa jakimś naukowcom
ja: no tak
typek: a masz coś z tego? Płacą Ci?
ja: nie, to jest dobrowolne
typek: to po chuj to robisz? Przecież to bez sensu

... No i co zrobisz  :dunno:



WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

lolek

W moim roczniku jest dokładnie tak samo...
U mnie WCG się powoli miele jak korzystam z kompa i tyle. A to forum po prostu lubię  :parrrty:

tito


sknd

Cytat: PoznanskaPyra w 07 Październik 2015, 20:17
Bo teraz to musi wszystko się opłacać.
Nie raz próbowałem zainteresować tym ludzi. Przykładowa wymiana zdań

ja: bla bla bla, wspierasz naukowców i naukę, fajne towarzystwo jest bla bla bla
typek:aha, czyli jakby oddajesz moc swojego kompa jakimś naukowcom
ja: no tak
typek: a masz coś z tego? Płacą Ci?
ja: nie, to jest dobrowolne
typek: to po chuj to robisz? Przecież to bez sensu

... No i co zrobisz  :dunno:

ciekawe, co na to nasi Korwiniści Dnia Siódmego ;)

KrzychuP

Cytat: lolek w 07 Październik 2015, 20:26
U mnie WCG się powoli miele jak korzystam z kompa i tyle. A to forum po prostu lubię  :parrrty:
Podobnież u mnie. Powoli się wszystko przelicza, żeby wycisnąć jak najwięcej gwiazdek w WU-prop.  :arrr:
Tylko czasu na zaglądanie na forum brak  :(

AL


Troll81

ojtam ojtam. czas zawsze się znajdzie na zerknięcie na forum

Martin Fox

Qrna, poprawność polityczna i tolerancja karwa fa... i potem się dziwią czemu ruchy narodowo faszystowskie obrastają w siłe jak sami do tego doprowadzają?
http://namzalezy.pl/cnn-wybielilo-morderce-z-oregonu/
CytatThe Gateway Pundit i The Conservative Treehouse informują, że z CNN wybieliło ,,wybieliło" mordercę z Oregonu.
http://www.polishexpress.co.uk/kielbasa-niepoprawna-politycznie-przynajmniej-w-firmowej-lodowce/
CytatTrzymacie kanapki w firmowej lodówce? Podgrzewacie lunch we wspólnej mikrofali? Jeśli w życie wejdą proponowane zmiany, w brytyjskich firmach trzeba będzie się pożegnać z kiełbaskami i bekonem, bo obrażają wyznawców innych religii, przede wszystkim muzułmanów i żydów. Koniec ze wspólnym grillowaniem karkówki, a na firmowych przyjęciach zapomnijcie o alkoholu.

lolek

Jednym słowem paranoja... Mam nadzieję że w PL do takich absurdów niedojdzie   >:(

AL

To ja chyba wole Putinowskie podejście - albo się z nami asymilujecie - albo won.

kva.pl

Ja zdecydowanie wole putinowskie podejscie. Nie tylko do tej kwestii zreszta.

AL

Moje podejście zlikwidowałoby problem u źródła - tyle, że przez ładnych kilkaset lat o tym terenie moglibyśmy zapomnieć if you know what i'm mean ;)

Szopler

Zapotrzebowanie na detektory Rad@H by wzrosło w rejonach sąsiadujących... :deadman:

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

Jeśli ktoś traktuje oba linki jako rzetelne źródła informacji to pozostaje mi współczuć.

Grupa amerykańskich naukowców ogłosiła że obaliła teorie ewolucji
Co jakiś czas w internetach pojawiają się informacje o perpettum mobile
A doktor nauk medycznych twierdzi że szczepionki powodują autyzm i ze raka można leczyć ziołami....

to że jakiś cieciu wymyślił listę rzeczy których nie należy wkładać do lodówki jest w tej samej kategorii newsa co artykuł o tym ze kurz złamał pani Stanisławie rękę.... litości...

Powiedz mi Proszę AL jakiż to problem byś rozwiązał? Zniszczył rejon z którego pochodzi spora część naszej cywilizacji? Co cywile winni ze grupy watażków sieją zamęt?
KVA rozumiem ze wolisz też podejście Putina w sprawie swobód obywatelskich oraz wolności gospodarczej?
Lolek, a gdzie doszło do takich absurdów? W jakimkolwiek państwie czy choćby gminie wprowadzono te pomysły z kiełbaskami w życie?

Co do afery z CNN
"CNN denies it aired the photo and admitted it got the side-by-side from a tweet." - czyli zaczyna mi pachnieć aferą z rzekomym bojownikiem ISIS który podszywa się pod uchodźcę.... http://www.thatsnonsense.com/is-this-isis-fighter-posing-as-a-european-refugee-rumour-goes-viral/




AL

Abo to rozróżnisz teraz który to uchodźca, który ISIS a który cywil? Trudno się mówi - jakieś straty w imię dobra ogółu muszą być.

cp

@kiełbasa: niestety to nie jest ponury żart, a ponura prawda.
Tu jest trochę bardziej wiarygodne źródło:
http://www.independent.co.uk/news/business/news/dont-microwave-sausage-rolls-new-guidelines-issued-on-what-not-to-do-in-work-communal-kitchens-a6679806.html

Krzyżowe przeszukanie anglojęzycznego internetu potwierdza istnienie profesora Adama Dinhama i poglądów przedstawionych w artykule.
To samo przeszukanie pokazuje też, że w UK to przede wszystkim prasa niskich lotów (The Sun, Daily Mirror) zainteresowała się "medialną" (prywatną!) wypowiedzią najwyraźniej dość ekscentrycznego profesora. Zresztą, kto mu zabroni pleść dowolne bzdury?

A adekwatną odpowiedzią na próby wprowadzenia takich regulacji byłoby sprowadzenie do absurdu przez zarejestrowanie religii (w UK chyba o to łatwiej, niż w PL (if you know what I mean)), której założenia obejmowałyby: jedzenie halal i koszerne to świętokradztwo oraz spożywanie produktów ze świni jako akt religijny wymagany przynajmniej raz dziennie. I co? Każdy pracodawca byłby zmuszony do zapewnienia osobnych lodówek dla każdej religii?

A w ogóle, to w temacie już wypowiedział się klasyk (co ciekawe, brytyjczyk):


P.S.
Sorry za poważny post w ogólnie 'lekkim' wątku.

[Edit] Co natomiast martwi, to fakt, że rozpanoszona polityczna poprawność sprawia, iż różne, nierzadko podobnie absurdalne pomysły bywają tu i ówdzie brane na poważnie przez władze.

sknd

Cytat: AL w 09 Październik 2015, 09:42
Moje podejście zlikwidowałoby problem u źródła - tyle, że przez ładnych kilkaset lat o tym terenie moglibyśmy zapomnieć if you know what i'm mean ;)

Bój sie Boga, chcesz zbombardować USA? Nie pisz takich rzeczy, bo na forum zamkną  ;)

Troll81

Czyli wg Ciebie AL cel uświęca środki? Bóg/Allah Rozpozna swoich?? Wybacz ale te słowa nie pasują do osoby która kręgosłup moralny ma nieco lepszy Stalin.

Owszem można rozróżnić który to cywil a który to ISIS. A jeśli nie można rozróżnić to wystarczy nie nadawać statusu uchodźcy do czasu wyjaśnienia. I tak się to właśnie odbywa.

Profesor jest rzeczywisty, Tak jak i pani której kurz złamał rękę (miała nawet rzeczywiście złamaną rękę i rzeczywiście w domu był kurz)
Jego poglądy i dokument który z siebie wypłodził zresztą też są prawdziwe.

trzeba tylko czytać z zrozumieniem
CytatA new guideline on etiquette for communal work kitchens is to be suggested to employers.

Czyli będzie to raczej zbiór dobrych rad a nie obowiązujące prawo. Zresztą jeśli zgodnie z założeniem
Cytatemployers should consider new religions and cults, including Scientology, and beliefs such as veganism and vegetarianism
to już widzę jak wszyscy w pracy jedzą jedynie owoce....... Bo przecież nabiał nie, tłuszcze zwierzęce i mięso nie, warzywa nie.... wszyscy zostaniemy frutarianami.... dopóki jakaś religia nie uzna tego za rodzaj aborcji.

W skrócie i na temat, jest to raczej zwrócenie uwagi pracodawcom na problem religii niż jakikolwiek nakaz.

lolek


AL


lolek