Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

sknd

trza by iść biegać, ale "nie mogę, kot na mnie leży"  ;)

Troll81

Jutro ostatni dzień pracy w korpo 3literowym, przechodzę do Dwuliterowego :D

Hani



sknd


Hani



kva.pl


necavi

... a kto zrobił zapas ten gonić nie musi. I przy okazji WYGRYWA!  :attack:

Przypominam, że w niedziele sklepy nieczynne, ale na stacjach paliw wszelakich zawsze to dostaniemy

sknd


tito


AL


tito


sknd


kva.pl


lolek


AL


Hani



sknd


AL


sknd


Hani



AL


Hani



AL


Troll81

Zmieniłem prace i teraz mam młyn.... szkolenia.... papierki.... nie am się kiedy w dupe podrapać :d

kva.pl

Klikam "Nowe odpowiedzi na twoje wątki", pojawia sie lista 20, pierwsza mysl "o Troll wrocil na forum"  XD


AL



Hani



cp

Cytat: Hani w 06 Listopad 2015, 18:45
Ja w tym tygodniu bez weekend'u  :wth:

Ja już to mam (na jakiś czas) za sobą. Ale jeszcze dzisiaj odruchowo żegnałem wychodzących ludzi z zespołu pozdrowieniem "Do jutra"  %)

AL


Troll81


AL


kva.pl

Utylem przez wycinanki, malo sie ostatnio ruszam i na domiar zlego poprawiam sobie humor jedzeniem. Fuck.

Martin Fox

Cytat: Troll81 w 05 Listopad 2015, 19:19
Zmieniłem prace i teraz mam młyn.... szkolenia.... papierki.... nie am się kiedy w dupe podrapać :d
Sam chciałeś :P I dobrze, będzie kolejna znajoma osoba w konkurencji, jak mi przyjdzie kiedyś pomysł na zmianę będzie łatwo się dopytać jakie warunki są dawane w rzeczywistości gdzie indziej :P

Troll81

przeciętnie sporo lepsze niż w twej aktualnej firmie :D

Szopler


cp

Niedługo przestanie być aktualne, a wszyscy zatęsknimy za tak niskimi podatkami  :whistle:

lolek

Cytat: cp w 09 Listopad 2015, 19:24
Niedługo przestanie być aktualne, a wszyscy zatęsknimy za tak niskimi podatkami  :whistle:

Gorzej być już chyba nie może

cp

Cytat: lolek w 09 Listopad 2015, 20:03
Gorzej być już chyba nie może

Obawiam się, że masz słabą wyobraźnię  %)