Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

AL


kva.pl

Ja nalapalem sporo plucek z WCG, chyba zwiększyli dostępność.

Troll81


AL

Cytat: kva.pl w 25 Październik 2016, 14:57
Ja nalapalem sporo plucek z WCG, chyba zwiększyli dostępność.

Sporo? Tzn. ile? Ja ledwo kilkanaście wu i to pomimo poganiacza.

kva.pl

Osiem bez żadnych czarów, ale moj entuzjazm byl przedwczesny. Od tamtej pory zero :(

PoznanskaPyra

Wpadła mi do głowy pewna myśl. A co gdyby zrobić sobie przenośny komputer oparty o dwa Xeony E5 ?  %)
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL

Ja doliczam ostatnie - w sumie jakieś 30 wu.
Pyrka a gf 1050 będziesz miał na testach? Bo to taka moja półka cenowa. Tylko co na nv liczyć, poem padł, gpu gird karmi słabo albo wcale...

Troll81


PoznanskaPyra

Cytat: AL w 26 Październik 2016, 21:11
Ja doliczam ostatnie - w sumie jakieś 30 wu.
Pyrka a gf 1050 będziesz miał na testach? Bo to taka moja półka cenowa. Tylko co na nv liczyć, poem padł, gpu gird karmi słabo albo wcale...
Einstein jest stosunkowo powolny, zostaje PrimeGird :)

Postaram się o tego GTX1050.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL

PG mnie jakoś nie ciągnie. A milka pewnikiem ati faworyzuje?
Ciekawe co będzie wolał uniwersalny?

kva.pl

GPUGRID karmi od jakiegoś czasu bez problemu przecież. Na dniach ma być apka dla pascali.

tito


kva.pl


AL

Ale numerki tak znienacka nas zaskoczyły zakończeniem działalności.

Troll81


tito

Można - kwestia planowania.
Ale ogólnie źle nie jest. W każdym bądź razie  :attack:   do boju Kamraci.

AL


kva.pl


Troll81

bo eskalacji wreszcie domek... mam nadzieje że przez weekend nie będą płakać.....

tito

Ja za 4 dni też domek.
Przy okazji - ja mam dość po 2 miesiącach na morzu, zaś kadet filipiński 3 dni temu obchodził 1szą rocznicę na morzu - tj siedzi tu już 369 dni.

kva.pl


Troll81


tito

Rok jest podyktowany rozsądkiem - po roku ma już papiery marynarza, co zwiększa pensję naprawdę znacząco.

PoznanskaPyra

Ehh te AVX-y. Nawet coolery za 600zł, to za mało.

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

kva.pl

To nie kwestia chłodzenia tylko kiepskiego transportu ciepła z jądra na ihs/cooler.

tito


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

https://www.youtube.com/watch?v=HQtIearBLAE Wiadomości: 28 767

SzaMoT🍀

VPS_88_33ovh_61_TEST

[23:22] <+Radiowy_Chochlik_> Macie namiary kontakt na Pana GRG. Znalazłem przypadkiem źródło problemu w urządzeniu uwaga! - "model z detekcja wtórną po uderzeniu pioruna ( urządzenie nazwano przypadkiem w stwierdzeniu GRG uwaga! & Jestem w posiadaniu urządzenia za pomocą można wpływać na rozwój ludzkiej psychyki &
[23:24] <+Radiowy_Chochlik_> GRG nie jest wariatem lecz inny od innych proszę to uszanować
[23:25] <+Radiowy_Chochlik_> BOINC pełną parą wodną włączając powiadomienie zgadzasz się z botnetem a chciałbym się dowiedzieć czy to bezpieczne dla dziecka w Chełmie
[23:26] <+Radiowy_Chochlik_> W tym roku nie będzie już nie tylko dla dorosłych ale ja niewymiekne
[23:27] <+Radiowy_Chochlik_> Dobranoc

sknd

kiedy się kończy ten wyścig w WCG? nie mogę znaleźć wątku o nim  %)

kva.pl


Szopler

W Japonii trzęsienie 7.3 w skali Richtera w okolicach Fukushimy. 3m tsunami przewidywane - wydano nakaz ewakuacji. Na chwilę obecną woda się podniosła o 0,6m.
Live - http://www3.nhk.or.jp/nhkworld/en/live/

Troll81

kurde.... znowu seria silnych wstrząsów. widać jaki wpływ ma na ziemie ocieplenie klimatu. Czapy lodowe topnieją, zmniejsza się nacisk masy lodu na biegunach....

lolek

Jedno trzeba przyznać..., żyjemy w ciekawych czasach w których niczego nie można być pewnym.

PoznanskaPyra

Cytat: Troll81 w 22 Listopad 2016, 21:28
kurde.... znowu seria silnych wstrząsów. widać jaki wpływ ma na ziemie ocieplenie klimatu. Czapy lodowe topnieją, zmniejsza się nacisk masy lodu na biegunach....
Jakieś potwierdzone info? Trzęsienia ziemi były od zawsze na stykach płyt tektonicznych.
Żeby nie było, nie neguje ocieplenia klimatu, jednak żeby to do trzęsień ziemi prowadziło?
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito


lolek

 :ahoy:

Dawno mnie nie było na forum, jakoś cicho tu się zrobiło

kva.pl


tito

Teraz tutaj królują dinozaury, a te jak wiadomo, są leniwe.