Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

Troll81

BOINC uz działa.

Ale np sterownik grafy nie wiem czemu domyślnie usiłuje skalować obraz i mam po 2cm czarnego ekranu z każdej strony.

Grzegorz R. Granowski


tito

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 05 Styczeń 2018, 15:13
to robimy zlot?
Ja niewątpliwie odpadam w przedbiegach - chyba, że zjazd byłby w Poznaniu, lub jeszcze bardziej na północ.

Troll81

hm... w ponaniu jeszcze zlotu nie robilim :D może wjazd Pigulcowi na Chate zrobimy?? :D

Martin Fox

Cytat: Troll81 w 05 Styczeń 2018, 11:50
w bólach i nie wszystko jeszcze działa :(
Trzeba było wezwać specjalistę jak się na tym nie znasz :P

sirzooro

Cytat: Troll81 w 05 Styczeń 2018, 14:00
BOINC uz działa.

Ale np sterownik grafy nie wiem czemu domyślnie usiłuje skalować obraz i mam po 2cm czarnego ekranu z każdej strony.
Na C64 to akurat jest normalne XD XD XD

tito


Troll81

To kiedy wpadasz Foxiu naprawiać mi kompa?? Odzyskanie wszystkich ustawień trochę ci zajmie ale postawię piwo :D

Martin Fox

na PIWO? (liczb pojedyncza) - toż to się nie opłaca do autobusu wsiadać :P

tito

Troll - piwo w liczbie pojedynczej faktycznie brzmi jak potwarz.  ;D

Cyfron

a może chodziło mu ogólnie o nazwę trunku. Tak samo jak "browar waży piwo" - to nie jedną butelkę a całe morze :D

Troll81

Foxiu, z tobą to choćby i na 10 piw :D no ale komp stoi i liczy i nawet wszystko zaczyna hulać choć nie wiem czemu QuakeCatcher wali mi errorami :(

BTW pół roku bez liczenia i pozycja w tamie to 80.....

kva.pl


tito


Troll81

heh, meldown/spectre sieje zamęt. najnowszy update od MS może być zdeczkę niekompatybilny z prockami AMD.

necavi

@Troll81
Cytatupdate od MS może być zdeczkę niekompatybilny z prockami AMD
Może dlatego? Link

Troll81

na razie jedyny konket jaki wiadomo to ze nawet i bez antywirów robi sie buba :( akcje AMD wczoraj wzrosły  a dziś spadają https://stooq.pl/q/?s=amd.us&c=3d&t=l&a=lg&b=0


necavi

Zachęta do zmiany systemu na win10?
CytatPCs running Windows 10 and sold since 2016 will face slowdowns of less than 10 percent, which Microsoft said will probably not be noticeable to users. Customers with older Windows 10 PCs will notice some slowness because those machines contain older chips. Machines running Windows 7 and Windows 8 from 2015 or earlier will be the most affected with users noticing a decrease in system performance, Microsoft said.
Link

tito


Puma

Zaintersowanych strzelankami pierwszoosbowymi polecam Warface -- ja se polubiłem cooperacje --z mikro płatnościami - ale da się wyżyć bez  :)

tito

#8340
Ktoś śledzi ceny GPU?
Wychodzi na to, że kupno 1080ti za 3500zł i 1060 3GB poniżej 1000zł było interesem życia.
Edit:
http://allegro.pl/gigabyte-gtx1060-6gb-ddr5-192bit-aorus-oc-i7031401132.html
1060 za 2999zł
???

SzaMoT🍀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 05 Styczeń 2018, 15:13
to robimy zlot?

Jestem za Poznań lub Leszno.
Termin realizacji jak najszybszy.
Koledzy, kamraci musimy omówić dalsze wyniki badań naukowych oraz własnych niedokończonych zadań w zakresie nauki. Dla nauki! ... Uważam, że nasze dalsze pokolenia skorzystają w zdrowiu (naturalnie jak najmniej chemii).
Wszystko z głową, rozsądkiem i nie dajemy się zwariować.
Być może na spotkaniu będzie obecny Pan Hubert Czerniak.
Ps. Ja nie piję piwka, no może małe z beczki dębowej.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Zapraszam, do zobaczenia na spotkaniu "( zlot - motorowy itd.)
Wolę nazwać to spodkaniem ludzi z pasją nauki odkrywania nowych talentów w dziedzinach zdrowego życia.
:)

kva.pl

Cytat: _Radiowy_Chochlik_ w 18 Styczeń 2018, 02:21
Jestem za Poznań lub Leszno.
Termin realizacji jak najszybszy.
Koledzy, kamraci musimy omówić dalsze wyniki badań naukowych oraz własnych niedokończonych zadań w zakresie nauki. Dla nauki! ... Uważam, że nasze dalsze pokolenia skorzystają w zdrowiu (naturalnie jak najmniej chemii).
Wszystko z głową, rozsądkiem i nie dajemy się zwariować.
Być może na spotkaniu będzie obecny Pan Hubert Czerniak.
Ps. Ja nie piję piwka, no może małe z beczki dębowej.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Zapraszam, do zobaczenia na spotkaniu "( zlot - motorowy itd.)
Wolę nazwać to spodkaniem ludzi z pasją nauki odkrywania nowych talentów w dziedzinach zdrowego życia.
:)

Tak na powaznie z tym czerniakiem? Przeciez to kryminalista jest, a cala jego obecna "dzialalnosc" w zasadzie powinna byc karalna. Chyba ze ktos wierzy mocno w darwinizm, wtedy faktycznie facet robi dobrze, pomaga eliminowac ze spoleczenstwa geny ktore nie powinny przetrwac.

SzaMoT🍀

Nie będę takiego zachowania tolerować.  :)
Postaraj się włączyć zdrowy tryb życia, a może wolisz jedzenie z tuby, tupki tak jak małym dzieciom serwują teraz w sieci marketów "jabłuszko" w tupce (szał ponad 3 zł) to teraz mamy tarki nie mają by dziecku utrzeć świeże, nie wspominając  o własnym ogrodzie.
Ok postęp mamy i się rozwijamy ale granica gdzie jest?
Mamy tendencję do wygody, niekiedy nie zwracając co nas otacza a można bez chemii?
Cytat. Post wyżej własny ®
``Jestem za Poznań lub Leszno.
Termin realizacji jak najszybszy.
Koledzy, kamraci musimy omówić dalsze wyniki badań naukowych oraz własnych niedokończonych zadań w zakresie nauki. Dla nauki! ... Uważam, że nasze dalsze pokolenia skorzystają w zdrowiu (naturalnie jak najmniej chemii).
Wszystko z głową, rozsądkiem i nie dajemy się zwariować.
Być może na spotkaniu będzie obecny Pan Hubert Czerniak.
Ps. Ja nie piję piwka, no może małe z beczki dębowej.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Zapraszam, do zobaczenia na spotkaniu "( zlot - motorowy itd.)
Wolę nazwać to spodkaniem ludzi z pasją nauki odkrywania nowych talentów w dziedzinach zdrowego życia.``
Ciąg dalszy do kwa.pl:
Prawie bez, to za daleko poszło są ku temu powody ... czeka nas szarych ludków powolna degradacja - przyrody.
Dalej się nie będę wypowiadał bo moja wiedza nie pozwala na to co obecnie wiem.
Oprócz Pana Huberta to marzyło się spotkać ze Świętej Pamięci Profesorem Jerzym Vetulanim.
Dużo po sobie zostawił ...

Kwa.pl.
Można to omówić nie gryząc się niepotrzebnie, co Ty na to?
Pozdrawiam
Tomasz Kaczmarek z Pasją  Odkrywania ...



kva.pl


SzaMoT🍀

Każdy ma jakąś przeszłość nie liczy się to co było Liczy się to co jest teraz okej translate wróć Google translate OK pozdrawiam

necavi

 :no: Chochlik & kva ja nic nie rozumieć co wy mówić :dunno:

Jedno jest pewne: WYGRYWAM! XD

tito


kva.pl

To pewnie nawet lepiej :D

Popelnilem artykul na pclabie, mozna to uznac za poczatek powaznej wspolpracy ;)

http://pclab.pl/art76468.html

tito

Przeczytałem - fajny, ale nie mój target zainteresowań, dlatego nie komentuję.
:whip:


SzaMoT🍀

Cytat: necavi w 18 Styczeń 2018, 09:00
:no: Chochlik & kva ja nic nie rozumieć co wy mówić :dunno:

Jedno jest pewne: WYGRYWAM! XD

Cytat: kva.pl w 18 Styczeń 2018, 12:08
To pewnie nawet lepiej :D

Popelnilem artykul na pclabie, mozna to uznac za poczatek powaznej wspolpracy ;)

http://pclab.pl/art76468.html

Cytat: tito w 18 Styczeń 2018, 09:26
Uff - nie jestem jedyny. Ulżyło mi.

To jak tam panowie, Panie lecimy dalej z tematem spotkania?

Ps. Pozycja w drużynie 444 i nadal RAC zero, CPID reconnect

tito

W tym wieku to spotkania muszą być zaplanowane, a nie spontaniczne - bo to trzeba leki wziąć ze sobą itp  ;D

necavi

Cytatzaplanowane, a nie spontaniczne
O tak, tak! Zwłaszcza gdy zalicza się drugi wiek*.
*-Teraz XXI, wcześniej XX... ;)


Grzegorz R. Granowski



sirzooro

PrimeGrid dodało nową odznakę, wystarczy napisać 10k postów na forum:   XD XD XD

tito


SzaMoT🍀

Cytat: sirzooro w 22 Styczeń 2018, 19:57
PrimeGrid dodało nową odznakę, wystarczy napisać 10k postów na forum:   XD XD XD

Cytat: tito w 22 Styczeń 2018, 20:53
Wrzucam na główną.  ;D

Poważnie z tą główna?
Ilość nie jest wyznacznikiem.
Ilość słów wypowiedziana też odznaką przybita?
Ja wysiadam przed stacją, być może tam na peronie będą wręczać odznaki za brak ważnego biletu ...