Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

tito



tito



tito

Od tego są moderatorzy, zaś na tak prężnym forum jak PG, to chwila moment, aby szybko takich zbanować.
Zresztą na większości for ( w tym i u nas) jest jakiś system odznak za ilość postów.

necavi


sknd


tito


SzaMoT🍀

#8368
tito, już kiedyś miałem wypisany bilet kredytowy do Kołobrzegu.
W epizodzie hipomanikalnym o mały włos pojechał bym.
Skończyło się na Poznaniu.
Chodziłem po dworcu PKP, galeria, jako wcielony tajny agent, mimo wszystko nie zostałem wyprowadzony przez ochronę, pewno mieli niezły ubaw ...
Teraz już wiem jak lekami sterować by nie dochodziło do tak nieprzemyślanych czynów.
Pozdrawiam  :)

EDIT:
Obecnie to mi w duszy gra ...
https://open.spotify.com/track/53Xb2s4uUGuLIxqdPtSToC?si=G4PI5pCvSZyscHFas5hM2A

PoznanskaPyra

To co się od*(@# na rynku kart graficznych to istna paranoja. Właśnie do mnie dotarło, że mógłbym sprzedać Vege64 za jakieś 1200zł więcej niż kupiłem. I zastanawiam się, czy tego nie zrobić. Bardzo lubię, tą kartę. Wyróżnia się i w przyszłości będzie niezłym kąskiem dla kolekcjonerów, ale teraz? Chyba czas na jakiś czas ją pożegnać, a jak bum przejdzie to kupić coś o podobnej wydajności.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito

I z takim GPU masz tak niski RAC? Wstyd.  :whip:

kva.pl


tito


cp


tito



Grzegorz R. Granowski


kva.pl


SzaMoT🍀

#8378
Cytat: Grzegorz R. Granowski w 28 Styczeń 2018, 00:05
noc była ciekawa

Ja za to będę miał miły poranek
https://open.spotify.com/track/44f7yL9NIkJtNTnXkFq5g7?si=51OYu1gUS6Gvmh3sjtTi5A

Martin Fox

Tak sobie czytam o akcji ratowania alpinistów i widzę w artykule coś takiego :
"Polacy byli gotowi do akcji ratunkowej natychmiast, ale jej przebieg blokowali Pakistańczycy. Nie chcieli użyczyć śmigłowców bez gwarancji finansowej. Zainterweniowało polskie MSZ, deklarując, że opłaci lot. Z kolei Francuzi nie kiwnęli palcem."
http://www.sport.pl/inne/56,64998,22952851,nanga-parbat-jak-wygladala-akcja-ratunkowa.html

Niech mi ktoś głupiemu wytłumaczy - skoro obywatel jedzie sobie na prywatną wycieczkę w celu zdobycia jakiegoś szczytu to z jakiej paki wszyscy inni mają płacić za wynajęcie śmigłowca? Skoro jechał tam wiedział na co się pisze. Jeśli brali pod uwagę potrzebę akcji ratunkowej powinni mieć zabezpieczone środki, a jeśli nie to trudno - ich wybór ich życie, ich śmierć.

Ja się qrwa nie zgadzam żeby nasze MSZ płaciło za śmigłowiec wysyłany na ratunek jakiemuś turyście (bo nie był tam służbowo, wysłany przez MSZ) za podatników pieniądze. Bo niby z jakiej paki? Może jeszcze jego dzieci dostaną specjalną rentę?

Nienawidzę takiego qrwa "równi i równiejsi" bo o nim mówią w TV...

tito

Ponieważ gdyby MSZ nie kiwnęło palcem podniósł by się szum "dlaczego nie?".
A w ogólności to zgadzam się z Tobą.

Troll81

A w ogólności pojedziesz sobie prywatnie do np Brazylii i tam cię porwie kartel narkotykowy. To co wtedy?? Ubezpieczyłeś się od karteli? Wysłało cie MSZ?

Zadaniem państwa jest nieść pomoc swym obywatelom w potrzebie. Owszem niech potem ścigają kolesia by im zwrócił koszty akcji np z ubezpieczenia albo inaczej. Ale na daną chwile liczy się pomoc.

Swoją droga szkoda Czapkinsa. Nie żebym go lubił ale szkoda chłopa i tyle....

tito

Cytat: Troll81 w 28 Styczeń 2018, 18:33
...Owszem niech potem ścigają kolesia by im zwrócił koszty akcji np z ubezpieczenia albo inaczej...
A czy tak się dzieje?
W sumie to jakakolwiek wyprawa poza granice powinna być ubezpieczona - im większe ryzyko tym większa składka.

Troll81

Dzieje. Jeśli MSZ wyciąga czyjąś dupę z zagranicy.

tito


gaballus

PANOWIE, gdzie jak gdzie ale na tym forum nie spodziewałem się takie debilnej (tak podkreślę debilnej) dyskusji.
Ja rozumiem wszelakie onety wp i inne pomponiki, tam będą drzeć ryja państwo zatroskani, żeby nie daj Boże nie zabrakło na pińcetplusa.
Ale tutaj? Na forum zapaleńców, ludzi z pasją, na widok których większość puka się w czoło.
Szczerze wstyd mi, nie sądziłem że coś takiego tutaj zastanę.
Tito gdyby twój statek został dajmy na to porwany, będzie tonął etc,(tfu, tfu) to co wszyscy maja się odwrócić i powiedzieć "trzeba się było ubezpieczyć"?
Martin gdy utkniesz w jakimś egzotycznym kraju bez funduszy i dokumentów (dajmy na to kradzież) to co? "Dogaduj się z ubezpieczycielem, niech cię ściąga"?
Pomijając już fakt że MSZ nic nie sfinansował a DAŁ GWARANCJĘ pieniądze na akcję ratowniczą zostały zebrane z DOBROWOLNYCH datków.
Naprawdę zawiodłem się, trudno uczymy się całe życie.

tito

#8386
Edit:
Skasowałem całą swoją wypowiedź, bo stwierdziłem, że szkoda kontynuować temat.
Jest jak jest.

Martin Fox

Cytat: gaballus w 28 Styczeń 2018, 22:59
Martin gdy utkniesz w jakimś egzotycznym kraju bez funduszy i dokumentów (dajmy na to kradzież) to co? "Dogaduj się z ubezpieczycielem, niech cię ściąga"?
Miałem w życiu różne przygody i nigdy nie przyszło mi do głowy by liczyć na pomoc państwa - jeśli się sam gdzieś wybieram to robię to tak by się zabezpieczyć, a jak nie to do dostaję po dupie za własną głupotę.
Co innego gdy cię Państwo wysyła (żołnierze, dyplomaci itp.) - wtedy to już jest sprawa "pracodawcy" który wysyła by to zapewnić. Ale dopóki to jest twoje prywatne widzimisie...
Żal mi jego rodziny, tu nie ukrywam, bo facet wiedział na co się pisze i jakie jest ryzyko (bo nie uwierzę że nie wiedział, nikt takiemu człowiekowi by własnego życia nie powierzył). A skoro wiedział i się zdecydował... no cóż... jego wybór, ale konsekwencje tego wyboru teraz poczują jego bliscy.
PS jak już na slacku wspominałem - mam bardzo osobiste podejście do kwestii "państwo da", coś czuję że będzie z wielką pompą renta specjalna, politycy zarobią parę punktów tańcząc na nagrobku, a zwykli (czyli tacy o których się w TV nie wspomina) ludzie będą nadal w czarnej dupie i nikt im w potrzebie pomocy nie udzieli.

Troll81

I tu się mylisz Foksiu bo a i owszem udziela. Znam z przygód ludzi którzy wylądowali w dupie za granica i konsulat ich ściągał.

Inna baja że po powrocie domaga się zwrotu kasy....

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

necavi


sknd


tito


kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

tito


sknd

http://krytykapolityczna.pl/gospodarka/grela-nie-tylko-bitcoin-faircoiny-solarcoiny-bananacoiny-i-inne-kryptowaluty/

nie wiedziałem, gdzie to wciepać, wciepnę tutaj  ;)

tito


kva.pl

A ja Wam pokaze jakie ladne zdjecie zrobilem.


tito

Chodzi o I3, czy Pentium pro?
Czy też I3 do liczenia, a P pro do Twoich testów?