Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

Cyfron

jakbym tylko miał czas, to bym jechał, ale fizycznie nie mam kiedy tego zrobić  :shame:

tito

Zespół w potrzebie, a Waćpan do samochodu nie wsiadasz? GPU nie odpalasz?

kva.pl

A ja zdobyłem w redakcji RXa 470 i 560, oba dzielnie liczą folding@home. Nie ma żadnego białkowego projektu BOINC na GPU od AMD :(

tito

No niestety,
Ktoś, coś odnośnie DrugDiscovery?

andy101fah

#8644
Cytat: PoznanskaPyra w 25 Kwiecień 2018, 15:09
Cytat: kva.pl w 24 Kwiecień 2018, 19:01
Ja miałem potworny zapieprz ostatnio. Nie dość że się tnę znowu to jeszcze piecioro moich uczniów miało egzamin gimnazjalny. A tu jeszcze praca w pclabie... Ogólnie rzecz ujmując chodzę od miesiąca niewyspany bo serio brak mi czasu na sen. Z plusów zacząłem ogarniać kolekcje, na razie same zdjęcia dodaje, ale nawet z nimi jest dużo pracy jak chce się je zrobić na wysokim poziomie:
www.kva.pl/cpu.html- jeszcze 300 i będą wszystkie  XD W GPU też conieco dodałem.
Ja mam cały strych zawalony częściami, kupioną domenę i brak czasu :/ Same elementy skanuje skanerem fotograficznym. Tak się zastanawiam kiedy zdobędę skrawek czasu, żeby trochę nadgonić projekt http://ppcm.com.pl/

W sumie, można współpracować bo widzę że masz podobny pomysł.

Powiem krótko, kto z Was pierwszy odwiedzi mnie osobiście w Krośnie woj. podkarpackie otrzyma kolekcję podzespołów komputerowych dla swojego wirtualnego muzeum o wartości wg. portalu ebay ponad 10 000$.  Odbiór tylko osobisty. Kilkadziesiąt rarytasów ponad 25 letnich. Kilkanaście egzemplarzy będących pojedyńczymi sztukami w Polsce. Jedyna moja prośba aby w wirtualnym muzeum było wspomniane że to przekazane przez wraz z moim imieniem i nazwiskiem.
Pisać na PW

kva.pl


andy101fah

Zapraszam. Podejrzewam że zobaczysz egzemplarze o których nie będziesz wiedział cóż to za cudo.

kva.pl


tito

O!
Nie wygrywałem? Cóż za niedopatrzenie.  :shame:

kva.pl

Windows 10 mnie wykończy. Stwierdził w połowie liczenia długiego białka ze sobie zaktualizuje sterownik do grafiki bo bo w sumie dlaczego nie...  :facepalm2:

tito

Win10 -> zło.
Jak długo się da, trzymam się 7ki.

Martin Fox


tito

Taaa - jasne.
I oto nadeszła chwila, gdy brak Sebastiena odcina swoje piętno. WU-prop leży, strona ze statystykami leży.

Martin Fox

win10 jest fajny, a ja z tej fajności sobie powygrywam :D

tito

Byłby fajny, gdyby nie wymuszone aktualizacje. Już widzę co się dzieje gdyby mojej Mamie się coś skopało podczas aktualizacji... cokolwiek.

Argento

Cytat: tito w 20 Maj 2018, 08:47
I oto nadeszła chwila, gdy brak Sebastiena odcina swoje piętno. WU-prop leży, strona ze statystykami leży.

Dzieje się tak już od dobry paru jak nie parunastu dni. A dobrze korzystać z tych serwisów  :p_arr:.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

tito


Martin Fox


tito


necavi

Cytat6*6=66 basenów przepłyniętych.

@ tito :parrrty: Tylko wydaje mi się, że kolega już  :parrrty: :parrrty: :parrrty: stąd wynik... Chyba, że miało być 6^6 i wtedy 46656 byłoby na miejscu XD

tito

:)
To z jakiejś książki. Nie pamiętam tytułu, ale pomioty szatana tak się rozpoznawały 6*6 ? I jakoś tak wczoraj mi się przypomniało.
Zaś sama książka komediowa i całkiem przyjemna.

kva.pl

Prosze zgadnac kto bedzie mial Threadrippera 1950x w przyszlym tygodniu  ;)

tito

Ty.
Co wygrałem?

Ja się zasadzam dopiero na przyszłą generację tj ZEN2

kva.pl

Wygrałeś prowadzenie w watku przez 40 minut ;)
Do Zen2 jeszcze daleko. A tu tyle odznak w WCG do zdobycia :D
Przy okazji pochwalę się, zrekrutowalem dwóch kolejnych liczydłowych :)

andy101fah

Cytat: kva.pl w 24 Maj 2018, 14:08
Prosze zgadnac kto bedzie mial Threadrippera 1950x w przyszlym tygodniu  ;)
Właśnie siedzę przed takim w pracy ,piękne cacko .


kva.pl

I taki sprzęt się marnuje na jakieś głupoty zamiast białka liczyć    ;D

sknd


kva.pl

Bo w niedzielę byłem na wyprawie przez pół Polski i poznaliśmy się z andym na żywo :) Nie każdy ma taką pracę jak ja niestety że może infekować BOINC wszystko co się da :(

andy101fah

Cytat: kva.pl w 24 Maj 2018, 16:08
I taki sprzęt się marnuje na jakieś głupoty zamiast białka liczyć    ;D
Taka firma  XD.  Sprzęt "klienta"  XD,  odzyskuję dane. Nas nie stać na takie cuda.

kva.pl



Roznica pojemnosci to jedyne 100 tysiecy razy  XD

andy101fah

Ten zabytek ma prawie 30 lat, niewielu potrafiło by go uruchomić.

kva.pl

To całkiem popularny model jest :) Dokumentacji do niego mnóstwo w necie, są nawet filmy z rozbierania go na części (barbarzyńcy!). Dziś miałem zabawę w prostowanie nóżek w CPU od Ciebie. Takie precyzyjne działania są nie na moje nerwy  :D

andy101fah

Cytat: kva.pl w 25 Maj 2018, 15:39
To całkiem popularny model jest :) Dokumentacji do niego mnóstwo w necie, są nawet filmy z rozbierania go na części (barbarzyńcy!). Dziś miałem zabawę w prostowanie nóżek w CPU od Ciebie. Takie precyzyjne działania są nie na moje nerwy  :D

Sorry za dodatkową pracę ale część procków uratowałem ze zdemontowanych zestawów i barbarzyńcy wrzucali je do oddzielnego plastikowego kontenerka LUZEM. A prosiłem ich aby odkładali je dla mnie delikatnie.

kva.pl

Mam wprawe ;) robię to taka gruba igła ktora idealnie wchodzi na nóżkę i pozwala manewrować tak żeby już bardziej nie zginac. Tylko to czas zajmuje.
W międzyczasie wydrukuje sobie ramki na procesory :)

necavi

CytatRoznica pojemnosci to jedyne 100 tysiecy razy
Stare, dobre(?) MFM. Ktoś kiedyś odzyskiwał z tego dane... Link %)

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

andy101fah

#8676
Rarytas, ciekawe czy to ta sama rodzina kart jak ta ode mnie. Przypominam sobie o fotce przez Ciebie wykonanej. Możesz dodać tę piękną fotkę do muzeum.





tito


PoznanskaPyra

HD7870 czas odesłać na emeryturę muzealną i GTX295 też. Liczy HD7970 w milce nadal niepokonana, mam nadzieję że dożyje 10mln. Ale coś czuję że będzie trzeba oryginalne wentylatory wywalić i na tryte przywalić jakieś inne.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

kva.pl