Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

andy101fah

Cytat: PoznanskaPyra w 02 Czerwiec 2018, 02:54
HD7870 czas odesłać na emeryturę muzealną i GTX295 też. Liczy HD7970 w milce nadal niepokonana, mam nadzieję że dożyje 10mln. Ale coś czuję że będzie trzeba oryginalne wentylatory wywalić i na tryte przywalić jakieś inne.

Po prostu piękne fotki, opis i http://ppcm.com.pl/  XD XD

PoznanskaPyra

Nie mam jak zdjęć zrobić. Cierpliwości, długi weekend i nie mogę zamówić regału :)
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito


kva.pl

Bedzie kasa na rozbudowe floty!

Ja sie tak pocieszam jak pracuje 12h danego dnia :P


tito

W przyszłym roku dopiero. Przynajmniej takie plany mam.
Ale fakt, że kasa się przyda, bo na koncie to wir mi powstał. Wysysa fundusze w tempie ekspresowym.

sknd

paperwork at work... ale mi się (k) nie chce...  :bad:
to, że w pokoju jest 28 stopni, sprawy nie ułatwia...

kva.pl

Ja mam w domu 34 stopnie  :deadman: Flota liczy tylko w nocy, w dzien sie i tak nie da wytrzymac :(

tito


kva.pl

Zazdroszczę :( U mnie tak sufit grzeje, mieszkam na ostatnim piętrze. Trzeba klimę założyć ale wspólnota stanowi problem  :dunno:

tito

Pojutrze pierwsza dniówka.
Zaś popojutrze znowu dodatkowe rdzenie dołączam do liczenia + GTX645.

AL


sknd


AL


PoznanskaPyra

U mnie zajob na maksa. Dwa dyżury jednego dnia + składanie zaplecza sprzętowego dla montażu.

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Puma

#8694
Cześć-- coś dla tych co leżą w łóżkach i nie mogą się poruszać a żyją--( Urządzenie )  Nałożyć aparaturę na głowę i żeby myślami można by było kierować z dwóch rodzai ( kolory) kółkiem na sferze (kula - chodzi mi żeby to się działo na powierzchni sfery a'la dwuwymiarowo ) i okrągłe bramki o odmiennych kolorach by były naprzeciwko i mogła by być też drużyna online. Dla jasności-- bramki--kółka--gracze--kółka( mniejsze ) a najmniejsza piłka--kółko   :ahoy:

kva.pl

W przyszlym roku albo zmieniam mieszkanie albo montuje klimatyzacje (wbrew wspolnocie). Tu sie nie da zyc.

PoznanskaPyra

Korzystając z okazji, że do firmy trochę sprzętu naskładałem. To testuje stabilność boincem ;) Chwilowo u mnie dopalacze w postaci Ryzen 7-2700x + GTX1060 oraz 1950x + gtx1080  :attack:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL


PoznanskaPyra

Jak jutro uda mi się namotać trochę, to jeszcze dopalę 5 ryzenów 2700x i 5 gtx1060  XD Jeżeli operacja zakończy się sukcesem, to dodamy jeszcze do kompletu mój flagowiec XD
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

andy101fah

 :respect: :respect: :respect:

:parrrty: :parrrty:

PoznanskaPyra

Tak analizowałem nowe projekty, gdzie jeszcze nie mam żadnych checkpointów i tak trochę mało jest sensownych. Może podacie jakieś przykłady, co warto policzyć?
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

kva.pl


AL


Cyfron

mały update z Titanem. Przyjechał do domu i nie wytrzymał instalacji sterowników. Wrócił na gwarancji. Okazało się, że upaliły się te same elementy i zostały wymienione na nowe. Karta działa, dopóki nie zainstalują się sterowniki i karta się nie obciąży. Diagnoza - do wymiany układ graficzny, ale niestety nie jest on dostępny obecnie na rynku (podobno). Panowie zachowali się bardzo w porządku i zwrócili w całości kasę za nieudaną naprawę, więc poza czasem to na serwis nic nie straciłem. Teraz czekam. Kazali się przypomnieć za około 2-3 miesiące. Jednak podobno jest niestety ryzyko, że do niektórych kart układów graficznych na wymianę czasem w ogóle na rynku nie ma. Mam nadzieję, że nie będzie to mój przypadek...

PoznanskaPyra

@Cyfron
Można próbować upolować innego trupa, który będzie miał nieupalony układ graficzny. Tak jak z dyskami się robiło swego czasu. Kupiłem za grosze kilka trupów i z czterech poskładałem dwa działające  XD

@kva.pl @Al
No to kolorujemy. Skończę archiwizacje magazynów to będę dodawał maszyny :) Ale to tymczasowe :/
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Cyfron

Nie wiem, czy to najlepszy pomysł, bo jednak przy cenie karty graficznej, taki trup może być mocno drogi...

tito

No to szkoda :/
Ja na statku i odpaliłem wszystko co mogłem :)
No i ten GTX645 z którym walczyłem aby podpiąć do laptopa ~ 140k w PG Sieve robi.

AL


tito

Po prostu lubię BOINC i kombinowanie ze sprzętem.  :arrr:

AL

Jakieś nowe pod projekty w wcg się może szykują?

sknd

no, to jest dobre pytanie, tez bym chętnie poznał odpowiedź

AL


tito


sknd


necavi

RODO :wth:
Z wątku czerwcowego
CytatNiedawno RAD-Poland pisał, że to koniec PM, skoro WCG utrudnia dostęp do statystyk przez RODO, więc na razie nie zakładał wątku z głosowaniem na lipiec.

Czy nie można projekty WCG na czas aż chłopaki od statystyk się znajdą co i jak z RODO zawiesić i liczyć pozostałe projekty?

kva.pl

W czerwcu wygralo VGTU które normalnie eksportuje statystyki więc nie rozumiem czemu projekt miesiąca zawieszony :(

AL


kva.pl


sknd

Cytat: necavi w 01 Lipiec 2018, 17:01
RODO :wth:
Z wątku czerwcowego
CytatNiedawno RAD-Poland pisał, że to koniec PM, skoro WCG utrudnia dostęp do statystyk przez RODO, więc na razie nie zakładał wątku z głosowaniem na lipiec.

Czy nie można projekty WCG na czas aż chłopaki od statystyk się znajdą co i jak z RODO zawiesić i liczyć pozostałe projekty?

no właśnie!

RAD-Poland

RODO wprowadza sporo obowiązków, których nie sposób spełnić w czasie redystrybucji/przetwarzania wyników (statów).

prosty przykład:
Jeśli ktoś zlikwiduje konto lub zastrzeże dane w projekcie do publikowania statów, muszą one zniknąć również w PM.
Wymagałoby to pełnego śledzenia statystyk zarówno podczas jak i po PM.
W systemie bazodanowym jest to możliwe, ale PM takowego nie posiadał.

Inny przykład który miałem i Willy z BS również takie opisywał w wątkach o RODO, problemem weryfikacji użytkowników składających wniosek o ukrycie lub skasowanie danych, a RODO nakłada taki obowiązek na wszystkich nie tylko na źródło danych.

Czy PM musi "umrzeć", moim zdaniem nie.
Wystarczy zakładać miesięczne wyścigi na BS.

Odpowiednie umowy z twórcami projektów a serwisami statystyk oraz ich ciągła współpraca mogą zapewnić spełnienie wymogów anonimizacji i/lub zapomnienia.
Z tego co wiem w przyszłości ma to zapewnić sam serwer projektu BOINC (ale na to przyjdzie jeszcze poczekać).

Duże projekty z zapleczem prawników WCG czy Einstein poważnie podeszły do sprawy, co nie znaczy, że inni nie powinni, po prostu WCG najwięcej ryzykuje "finansowo".

Tymczasem wygrywam ;)
choć pewnie krótko :)

   
WCG:
PG:         YOYO: