Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

necavi

+1 do tego co wspomniał przedpiszca.
Chyba można już reaktywować PM?
Co z wyścigami? Można stworzyć roczny plan i nie wyskakiwać w ostatniej chwili z info, że jutro lub co gorsza od wczoraj trwają zawody.

toms83

U siebie robiliśmy coś na zasadzie 10 dni liczenia danego projektu. Coś jak Wasz PM tylko że na krótszy odcinek czasu.

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

sknd


necavi


Grzegorz R. Granowski

Tak... tez popieram powrót Projektu Miesiąca....

CPU : Einstein
GPU : Primegrid ( podprojekt --- Wszystkie Generfery )

serdecznie, i z ukłonem dla Wszystkich Kamratów ... Grzegorz Roman Granowski

matszpk

dobrze, żeby Projekt Miesiąca powrócił. chciałbym jeszcze raz zagłosować  :parrrty:

andy101fah

Ktoś wie co się dzieje z projektem GoofyxGrid@Home ? Nie można się zalogować i nie ma kont użytkowników.

tito

Cytat: andy101fah w 30 Styczeń 2019, 07:22
Ktoś wie co się dzieje z projektem GoofyxGrid@Home ? Nie można się zalogować i nie ma kont użytkowników.
Strona główna opisuje ten problem (globalny). Zapraszam.

Grzegorz R. Granowski

Kamraci... przywracamy Projekt Miesiąca czy nie??? serdecznie Grzegorz Roman Granowski

Grzegorz R. Granowski

Kamraci ... na tzw. Górze... jako Załoga B@P... zgłaszamy oficjalną prośbę o przywrócenie Projektu Miesiąca!!!

czy Kamraci o tym decydujący ... mogą po prostu odpisać TAK lub NIE!!!  a właściwie... dlaczego Projekt Miesiąca zniknął???

serdecznie i ze szczerym pozdrowieniem Grzegorz Roman Granowski

mimeq

Bo RODO i projekty (niektóre) przestaly (nie wiem jak aktualnie) eksportowac statystyki.


Grzegorz R. Granowski

Cytat: mimeq w 30 Styczeń 2019, 15:33
Bo RODO i projekty (niektóre) przestaly (nie wiem jak aktualnie) eksportowac statystyki.

ale przecież większość hula... a najważniejsze dla mnie ale i pewnie wielu z Nas ... GPUGRID, Milkywaya, WCG, Primegrid, Universe, Einstein, Cosmolgy, Rosetka... na pewno...

pozdrawiam i szczerze Grzegorz Roman Granowski

sirzooro

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 22 Styczeń 2019, 19:48
Cytat: sirzooro w 21 Styczeń 2019, 22:33
Wczoraj w końcu pomyślnie zakończyłem liczenie WU z projektu RNA World. Zajęło to "jedyne" 38,529,700 sekund, czyli 446 dni  :whistle: :whistle: :whistle: :boing: :boing: :boing:

a dobrze płatne???
Obecnie w RNA World mam nieco ponad 252k punktów, więc nie za dużo. Z drugiej jednak strony WU używała tylko jeden core, więc może jednak wynik nie jest taki zły. Nie wiem jaka jest średnia ilość puntów na core w projektach BOINC, więc trudno mi jest to ocenić.

Cytat: MarcinB w 22 Styczeń 2019, 20:14
Takię długie Wu dają?? Na jakim procku to liczone?

Project jest na finiszu i obecnie zostały tylko takie gigantyczne próbki. Z tego co czytałem tam na forum najkrótsze WU które można trafić to jest kilka miesięcy liczenia.

WU liczyłem na Xeon E5-2670, używając jeden core z 32 dostępnych. Do tego zazwyczaj wstrzymywałem liczenie jak były teamowe wyścigi, więc w praktyce tą próbkę miałem u siebie ok. pół roku. Niestety chwilowo strona RNA World nie działa poprawnie, więc nie jestem w stanie sprawdzić kiedy ją zassałem.

Puma

#9094
Cześć-Obmyśliłem coś z komputerami co będzie mogło być za 10 lat mniejwięcej-- Teraz powstał komputer kwantowy-- jest mniejwięcej wymiarów 3 metry na półtora--wiadomo ma potężną moc obliczeniową --By był jak serwery np. w budynku ale by spełniał komputer domowy--w domu by była tylko kostka do której podłączałoby się tylko kabel internetowy,klawiaturę. myszkę i do monitoru -- tylko. Na przykład by był abonament do tego . chmura i można by było kupować gierki w sieci i by były umiejscowione na koncie.

tito


sknd


tito


Puma

A pamiętacie napełnianie butli powietrzem aby wylatując napędzała pędnik by uzyskać prąd? teraz myślę odwrotnie o potężnej próżni w  butli-- nie wiem --może już .......: (

toms83

Radzio 7 słabo w rozrywce. Ciekawe jak w boinc liczy.

tito

Pewnie zależy od projektu, ale Enigma i Einstein pewnie rewelacyjnie. Niemniej nie wiem co AMD chciało osiągnąć tą premierą...

toms83

Może musieli pokazać przed akcjonariuszami że działają coś w tym segmencie.  :ph34r:

tito

Chwilowo i tak nie liczę że ich GPU coś wniesie, lecz już ZEN2 jak najbardziej.

Puma

Cześć--tym razem no koment    https://zapodaj.net/22b387440a7c6.png.html

Grzegorz R. Granowski

Szanowni Kamraci zwalidowanych "Do you feel lucky" jest już 38.. żadnych invalid , validation inconclusive, również żadnych error...

serdecznie pozdrawiam i szczerze === Grzegorz Roman Granowski

tito


sknd


tito


Grzegorz R. Granowski

#9108
Panowie... "Do you feel lucky" prawidłowo zwalidowanych jest już 156...

przerzucam też moc 4 x 14 core 2.0 GHz z Einsteina na Univers'a ... zbliża mi się również 5 miliardów w Primegridzie...

serdeczności Wszystkim i owocnych przeLIczeń... Grzegorz Roman Granowski

tito

Takie rzeczy to ja lubię słuchać.  :parrrty:

kva.pl

Ja tam byl wolal o WCG, GPUGRID czy Rosetce, ale kazdemu wedlug potrzeb :P

tito na czym grida liczysz teraz? Swietny RAC wykreciles  :p_arr:

andy101fah


tito

1080Ti@1911MHz   2WU jednocześnie
1060 3GB@1650MHz/0,8V
Back up z 0 przydziałem zasobów to PG.

tito

Sorki, że post pod postem, ale taka ciekawa historia mnie spotkała.
Firma chciała abym zrobił testy alkoholowo narkotyczne w siedzibie, ale nie chce mi się gnać do Gdyni więc zrobiłem sobie na miejscu w szpitalu.
I morfina wyszła pozytywna - nie muszę chyba mówić, że zdziwienie miałem ogromne.
Internety podpowiedziały: mak.
A ja jestem ogromnym zwolennikiem drożdżówek z makiem i pewnie z 6 tygodniowo jem :)
Cóż, teraz dieta i w poniedziałek powtórzę.


kva.pl

Też mam takie doświadczenie. Ogłaszam przy okazji wszem i wobec że jutro idzie w końcu artykuł o BOINC na pclabie. 38 procesorów, pięć projektów. Proszę jeszcze raz o komentowanie, czytanie i propagowanie. Jak artykuł będzie miał duży odbiór to będę mógł ciągnąć temat :)

necavi


andy101fah

Cytat: kva.pl w 01 Marzec 2019, 15:32
Też mam takie doświadczenie. Ogłaszam przy okazji wszem i wobec że jutro idzie w końcu artykuł o BOINC na pclabie. 38 procesorów, pięć projektów. Proszę jeszcze raz o komentowanie, czytanie i propagowanie. Jak artykuł będzie miał duży odbiór to będę mógł ciągnąć temat :)

:respect: :respect:

:parrrty: :parrrty:

tito


kva.pl