Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

tito


Martin Fox

Powiem wam że odkąd Troll tu nie zagląda ten wątek wygląda inaczej :/

kva.pl


necavi

@kva ciekawy wynik. Jak to się przekłada na ppd? Obecnie jestem w Kamieniu Pomorskim z daleka od sprzętu i mój lapek w teście cpu dp miał 0,9459... (cokolwiek to znaczy XD)

kva.pl

To właściwie wcale bo folding praktycznie nie korzysta z DP. W SP jest jakieś 40% różnicy o ile dobrze pamiętam. Ogólnie RX 460 wyciąga 85-100k PPD zależnie od projektu. Także biorąc pod uwagę że żre przy tym mniej prądu od 7790 do postęp jest duży. Tylko że na nvidii i tak jest dużo lepiej.

tito

Sztorm był. A my sobie spokojnie w fiordzie poczekaliśmy.  :)

sknd


necavi

sknd bo każdy myśli, że jak tutaj raz napisze to ma zwycięstwo gwarantowane XD
Daremny trud
Wygrywam ja :p_arr:

sknd


tito

A w ogólnym rozrachunku i tak moje będzie na wierzchu.

sknd


Grzegorz R. Granowski

Panowie... zarządzający naszą Grą... może dajcie jakiś sygnał... np. że Gra kończy się w perspektywie 100 kolejnych wpisów... lub, że w przeciągu miesiąca... dwóch... kilku!!!

powiedzcie też szczerze...choć ta informacja od dość dawna powinna być oficjalną, co jest nagrodą?!?

serdecznie i pozdrawiając Założyciela oraz Twórcę Gry... Grzegorz Roman Granowski

sknd


Grzegorz R. Granowski


tito

Odnoszę wrażenie, że po prostu nie ma komu zamknąć tego wątku. Prawda jest taka, że nasza łąjba wyhamowała, brak zapału co objawia się również tu na forum.

Grzegorz R. Granowski


tito


Grzegorz R. Granowski

to kto zamyka??? po ośmiu ponad latach chyba wypada!!!

kva.pl

Dlaczego? Chodzi w koncu o gonienie kroliczka, a nie zlapanie!

Grzegorz R. Granowski

a może o to... by wilk był syty... i owca cała... czyli, żeby Cały Zespół ... cieszył się wygraną Członka Zespołu???

tito

Ale wiecie co?
Brak nam decyzyjności.
Postanawiam, że ja zamknę temat - niniejszym przestaję pisać w tym wątku.
Jako termin zamknięcia ustalam pierwsze z dwu zdarzeń na które nie mam żadnego wpływu, lecz które z pewnością nastąpią w przeciągu 2 miesięcy.
Niewątpliwie wygrywający zostanie wpisany na stronie głównej.

Grzegorz R. Granowski

dziękuję serdecznie... Kamratowi!!! i pozdrawiam === Grzegorz Roman Granowski

toms83

Straszna bieda w świecie boinc. Jak po apokalipsie.  :deadman:

Grzegorz R. Granowski

Cytat: toms83 w 27 Marzec 2019, 17:48
Straszna bieda w świecie boinc. Jak po apokalipsie.  :deadman:

Szanowny toms83... bieda to bardzo trudne określenie - proszę więc wytłumacz o co chodzi!!!

Apokalipsa... czy to skojarzenie jest u Ciebie bardziej kulturowo-religijne??? czy to po prostu przenośnia??? serdecznie... i opowiedz może czy wróciłeś do liczenia??? a jeżeli tak to co liczysz???

serdecznie Grzegorz

sknd

jak zostanie zamknięty ten wątek, to zdechnie jedyne, co się tu na forum dzieje poza "zdobyczami". jestem przeciw, a nawet przeciw  ;)

Grzegorz R. Granowski

Cytat: sknd w 28 Marzec 2019, 10:57
jak zostanie zamknięty ten wątek, to zdechnie jedyne, co się tu na forum dzieje poza "zdobyczami". jestem przeciw, a nawet przeciw  ;)

Szanowny Kamracie... proszę... ucieszmy się wspólnie ze Zwycięstwa któregoś z nas... i pomyślmy wtedy o kolejnej serii... czyli IV...

pozdrawiam Grzegorz

sknd

no tak, tylko cała zabawa w tym wątku polega na tym, ze nie wiadomo, kiedy się kończy edycja. inaczej to byłoby jak granie w totka z wiedzą o tym, jakie padną numery  ;)

Grzegorz R. Granowski

Cytat: tito w 27 Marzec 2019, 15:13
Ale wiecie co?
Brak nam decyzyjności.
Postanawiam, że ja zamknę temat - niniejszym przestaję pisać w tym wątku.
Jako termin zamknięcia ustalam pierwsze z dwu zdarzeń na które nie mam żadnego wpływu, lecz które z pewnością nastąpią w przeciągu 2 miesięcy.
Niewątpliwie wygrywający zostanie wpisany na stronie głównej.

Szanowny Kamracie " sknd "... przecież i tak nie wiemy!!!

kva.pl

Kto nie wie ten nie wie! tito wie! :D

A w ogole to mam goraczke i chce mi sie spac, a mam mnostwo pracy :(

necavi

@kva nie wiem jak piraci życzą sobie zdrowia, ale podobno najlepsze na wszystko jest  :parrrty:

kva.pl

Dziekuje, ale lepiej bys sie za folding wzial bo Cie podstepnie przegonilem  :whip:

sknd

gońcie się gońcie, a ja nadal czołgam się w WCG  ;)

kva.pl


sknd

sobotka... po sprzątaniu  :deadman: , czas na serial   :)

kva.pl

A ja mam jutro wizyte w konsulacie USA. Jak sie uda to lece 10 kwietnia ( %) ) do Nowego Jorku na sluzbowy wyjazd.

necavi

CytatA ja mam jutro wizyte w konsulacie USA
Życzę powodzenia w załatwianiu wizy!

kva.pl


andy101fah

Powodzenia i może tanio nowego Ryzena przywieziesz, może kilka ?

sknd

dużą jest różnica w cenach procków  PL / USA?

Grzegorz R. Granowski

Szanownie Kamratom... w Primegridzie... w zadaniach GFN jestem już na miejscu 5, w AP 26 na miejscu czwartym, a w PPSach na miejscu trzecim... pozdrawiam... i właśnie wygrywam  XD