Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

sknd


Grzegorz R. Granowski


kva.pl

Jutro lece, a od wczoraj jestem chory. Trzymajcie kciuki zebym sie wylizal, wdrozylem protokol leki + lozko cala dobe. Jest troche lepiej niz wczoraj, ale szalu nie ma :/

sknd


kva.pl


Grzegorz R. Granowski


sknd

wczoraj się dowiedziałem, że...  w związku ze strajkiem nauczycieli w piątek zamiast do robo idę do jakiegoś gimnazjum pilnować egzaminów  %) najgorsze jest to, że ponoć nawet książki mieć mi nie wolno na tej sali... pachnie kilkoma godzinami nudy  :(

Martin Fox

Cytat: sknd w 10 Kwiecień 2019, 09:50
wczoraj się dowiedziałem, że...  w związku ze strajkiem nauczycieli w piątek zamiast do robo idę do jakiegoś gimnazjum pilnować egzaminów  %) najgorsze jest to, że ponoć nawet książki mieć mi nie wolno na tej sali... pachnie kilkoma godzinami nudy  :(
ROTFL
W ramach pracy czy jak?

sknd

no, miałem być oddelegowany czy jakoś tak. uff, na szczęście okazało się przed chwila, ze mnie to minie  :arrr:

kva.pl

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 09 Kwiecień 2019, 20:28
Cytat: kva.pl w 09 Kwiecień 2019, 14:27
Do Nowego Jorku.

Szanowny Kamracie... miłego wyjazdu... i wygrywam!!!

Dziekuje. Jeszcze nie polecialem, a juz mam zle przygody. Oby dalej bylo tylko lepiej  %)

Grzegorz R. Granowski

Cytat: kva.pl w 10 Kwiecień 2019, 13:18
Cytat: Grzegorz R. Granowski w 09 Kwiecień 2019, 20:28
Cytat: kva.pl w 09 Kwiecień 2019, 14:27
Do Nowego Jorku.

Szanowny Kamracie... miłego wyjazdu... i wygrywam!!!

Dziekuje. Jeszcze nie polecialem, a juz mam zle przygody. Oby dalej bylo tylko lepiej  %)

Kamracie ??? wspaniałego wyjazdu... jakie złe przygody???

andy101fah

Szczęśliwego Nowego Jorku   :parrrty: :parrrty:

Grzegorz R. Granowski


sknd


Grzegorz R. Granowski

serdecznie --- dziękuję... w primegridzie w ostatnim miesiącu ... awansowałem o trzy miejsca i jestem w TOP 10 na świecie https://boincstats.com/en/stats/11/user/list/0/0#10 !!!

pozdrawiam GRG

Martin Fox

Jakby ktoś chciał mam do oddania urządzenie wielofunkcyjne Hp deskjet f380 - skanuje, drukuje, w mono i kolorze :)
Za darmo do wzięcia, ewentualnie koszty wysyłki. Tusz prawdopodobnie wyschnięty ale nie pusty, ja nie użyłem jej od dwóch lat prawie wiec stała i się kurzyła i w końcu trzeba się pozbyć złoma.
Jak nie będzie chętnego to na złom :)

necavi


sknd


Grzegorz R. Granowski


andy101fah

#9219
Ponownie się zapytowywuję. Gdzie są moje małpy  :wth: :wth: :wth: , ręcznie sobie dodałem do sygnaturki. Samoczynnie się nie  dodają.

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

andy101fah

Małpy z projektu http://goofyxgridathome.net/, automatycznie do mojej sygnaturki się nie dodają. Dodałem ręcznie. https://signature.statseb.fr/.

p.s. Poza tym Wszystkiego najlepszego dla Kva.pl.  :parrrty: :parrrty:. Niechaj Twoje plany i marzenia się spełniają.

17. Apr 2019 Birthday kva.pl is 34 years old today!

kva.pl


necavi


Martin Fox

Cytat: kva.pl w 17 Kwiecień 2019, 16:27
Wrocilem! Zyje! Bylo super! :D
No i wielki brat juz ma wszystkie informacje o tobie :P

Grzegorz R. Granowski


sknd


kva.pl

Cytat: andy101fah w 17 Kwiecień 2019, 08:13
p.s. Poza tym Wszystkiego najlepszego dla Kva.pl.  :parrrty: :parrrty:. Niechaj Twoje plany i marzenia się spełniają.

17. Apr 2019 Birthday kva.pl is 34 years old today!

A dziekuje! Starosc nie radosc  :D

Grzegorz R. Granowski


sknd


necavi

A dziś wygrywam ja!  :boing: (i deszcz za oknem)

kva.pl


sknd

mogłoby, ale wtedy by się tak fajnie nie pedałowało   %)

kva.pl


necavi

@kva i reszta wysuszonych - przeprowadźcie się na południe, u nas padało ciągle. Dosyć, że na majowy weekend zrobiło małą przerwę :p_arr:

Grzegorz R. Granowski


sknd


Grzegorz R. Granowski

to kiedy kończymy grę? może teraz!!!  :attack: ;D

Tobas


Grzegorz R. Granowski